No kā izvairīties projektējot virtuves mēbeles?

No kā izvairīties projektējot virtuves mēbeles? Galvenie punkti.

Jaunas virtuves mēbeles ir viens no vislabākajiem veidiem kā investēt jebkurā mājoklī, vienalga vai tas ir jaunais projekts, privātmāja, vai arī Jūs renovējat kādu vecāku mājokli. Viens ir skaidrs, lieliski izstrādāta virtuve palielinās mājokļa vērtību un kalpos vēl daudzus jo daudzus gadus. Tāpēc arī pievērsīsimies tam, ko nedarīt virtuves mēbeļu izstrādes procesa laikā.

Virtuves mēbeles no rakssta - No kā izvairīties projektējot virtuves mēbeles?

1. Piemirst par virsmām

Obligāti jāpiedomā un jāizplāno kā tiks izmantots katrs virtuves centimetrs. Viena no visbiežāk sastopamākajām kļūdām ir nepārdomāts virsmu izmērs, kas noved pie darbavirsmas, kas pārpildīta ar priekšmetiem, kuri pat tajā brīdī nav nepieciešami un traucē gatavošanas priekiem. Vajadzētu atvēlēt vietu vismaz gatavošanai, traukiem un vietai, kur ieturēt maltīti. 

Virtuves mēbeles ar pelēkām fasādēm un akmens virsmu

2. Nepārdomāt uzglabāšanas risinājumus

Sākotnēji ir grūti aptvert, tieši cik daudz dažādu priekšmetu, garšvielu trauciņu, eļļas krūku un vēl citu priekšmetu slēpjas aiz virtuves skapīšu fasādēm. Ar laiku to arī nekļūs mazāk, tieši otrādi, tiek iegādāti ar vien vairāk gatavošanai un kulinārijas priekiem nepieciešamie piederumi, taču tie prasa arī savu vietu, kur tos glabāt. Ja jau laicīgi virtuves plānošanas procesā nav atvēlēta vieta uzglabāšanai, tad diemžēl vēlāk to paplašināt vairs nav iespējams. Plānojiet tālredzīgi!

Virtuves mēbeles ar baltām fasādēm un akmens virsmu

3. Nepiedomāt pie apgaismojuma

Kad runa ir par apgaismojumu, var nākties padomāt “ārpus rāmīšiem”, jo dažādu veidu apgaismojums var vienām un tam pašām virtuves mēbelēm var likt izskatīties pilnīgi citādāk, tās var gūt citas aprises. Svarīgi, lai virtuvē pēc iespējas efektīvāk tiek izmantots dabiskais apgaismojums. Ja tā ir maz, tad ieteicams virtuvei piemeklēt gaišākus toņus un iestrādāt atjautīgus LED risinājumus, kur vien iespējams, piemēram, arī zem grīdas skapīšiem. 

Virtuves mēbeles ar pelēkām fasādēm un akmens virsmu, un virtuves galdu ar krēsliem

No kā izvairīties projektējot virtuves mēbeles? Kopsavilkums

Virtuves primārā funkcija ir nodrošināt pēc iespējas ērtāku gatavošanas procesu, tāpēc funkcionalitātei vajadzētu būt prioritāšu augšgalā. Taču, kāpēc gan funkcionāla virtuve nevar būt arī eleganta? Ja ievērosiet mūsu pieredzes bagāto dizaineru ieteikumus, Jūsu nākamā virtuve priecēs acis vēl daudzus jo daudzus gadus. 

Virtuves galds ar krēsliem

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts