virtuves mēbeles pēc pasūtījuma

Moderna virtuve tumšos toņos

Virtuve tumšos toņos – vēljoprojām aktuāli?

Esam priecīgi iepazīstināt jūs ar vienu no mūsu jaunākajiem un izsmalcinātākajiem virtuves mēbeļu komplektiem – moderna virtuve tumšos toņos! Šis individuālais projekts atspoguļo mūsu centienus sniegt klientiem izcilu kvalitāti un pievērst uzmanību ikvienai detaļai.

Virtuve tumšos toņos

Virtuve ir veidota minimālistiskā stilā. Virtuves rokturi aizstāti ar profila līstēm, lidz ar to visus skapīšus var atvērt bez rokturiem. Virtuvē izmantota ‘’Dekton’’ 12mm bieza akmens galda virsma, kas ir viens no kvalitatīvākajiem un dārgākajiem galda virsmu risinājumiem. Tas piedod virtuvei papildus moderno eleganci.

Virtuve tumšos toņos ar krēsliem

Šī ir “U” veida virtuve ar lielo virtuves bloku vidū. ‘’U’’ veida virtuves iekārtas ir sevišķi parocīgas maltīšu gatavošanai, jo ir viegli pārvietoties pa darba virsmu un viss vajadzīgais ir viegli sasniedzams. Kā redzams tā ir eleganta un nav pārāk masīva, tā labi saiet kopā ar pārējo telpas iekārtojumu.

Virtuve tumšos toņos ar modernām fasādēm

Šīs virtuves apslēptais dārgakmens ir ‘’NikolaTesla’’ plīts virsma ar integrētu gaisa nosūcēju. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē ka plīts nosūcējs ir iebūvēts plīts virsmā nevis piestiprināts pie griestiem vai sienas. Šis aspekts virtuvi padara vēl ekskluzīvāku. Kā arī forša nianse ir tas ka izlietne ir iebūvēta galda virsmā. Pēc saimniekošanas virtuvē vienmēr paliek mazas kripatiņas, kuras šajā gadijumā var ērti ieslaucīt izlietnē.

Virtuves mēbeles ar asmens galda virsmu

Veidojot šo projektu tika pievērsta īpaša uzmanība iekārtu kvalitātei un izvietojumam. Stūrī ievietots ietilpīgs plaukts glāzēm, traukiem un citiem virtuves piederumiem. Lai iegūtu labāku dizainu un vairāk glabāšanas vietas, virtuvē iebūvēts ledusskapis virs kura atrodas plaukti. Speciāls “ELEKTROLUX’’ vīna skapis, būs īpaša vieta jūsu dzērieniem, lai tie būtu tieši tādā temperatūrā kā jūs tos vēlaties.

Masīvkoka galda virsma ar virtuves krēsliem

Virtuvē arī ir iebūvēta finierēta ozolkoka lete ar iestrādātu led apgaismojuma zem tās. Lete piedod virtuvei mājīguma sajūtu un savieno virtuves un ēdamās zonas interjera dizainus.

Ja vēlies sev virtuvi, bet neesi līdz galam drošs par to ko tieši vēlies, zvani! Konsultējies ar mūsu komandu. Mēs palīdzēsim tev izvēlēties viss atbilstošāko mēbeļu virtuves komplektu un uzskicēsim tev bezmaksas 3D skici. Raksti vai zvani jau šodien!

Darba dienās no 10.00 – 18.00
Sestdienās no 10.00 – 17.00

Vizīte iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 22011998

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv

Paldies sadarbības partneriem  ‘’Bosch’’ ‘’NikolaTesla’’ ‘’ELEKTROLUX’’ ‘’Dekton’’

Share your thoughts