Individuāls mēbeļu projekts Rīgā

Skaists mēbeļu projekts Rīgā

Šis ir mūsu jaunākais, individualizēti izstrādātais virtuves mēbeļu projekts Rīgā, kas paredzēts gaišam mājoklim. Šis projekts neaprobežojas tikai ar virtuves iekārtām, bet iekļauj arī citu mājokļa mēbeļu izstrādi, nodrošinot klientam ērtības, jo viss tiek plānots un pasūtīts no vienas vietas. Šajā projekta izveidē ir harmoniski apvienots stilīgs dizains un funkcionalitāte.

mēbeļu projekts Rīgā ar virtuves skapīšiem

Virtuves dizains un akcenti

Virtuve izstrādāta klasiskā stilā, bet ar moderniem, minimālistiskiem akcentiem, kā arī izceltiem zaļās krāsas toņiem. Kopumā tā ir veidota maigās un mierīgās krāsu gammās. Grīdas skapji izgatavoti no vienkrāsaina, pelēka Egger lamināta, kas izceļ zaļās krāsas sienas un uztur viegli kopjamu galda virsmu. Furnipart edge rokturi nodrošina minimālistisko noskaņu.

mēbeļu projekts Rīgā ar virtuves skapīšiem ar furnipart rokturiem

Sienas skapīši

Sienas skapīšu materiāls ir koka tekstūras Egger lamināts, kas rada mājīgu un siltu atmosfēru virtuvē – tas ir būtisks faktors, lai justos komfortabli un kā mājās. Papildus esam parūpējušies par iebūvēto L&S LED apgaismojumu, kas darba virsmu padara ļoti ērti pārredzamu.

mēbeļu projekts Rīgā ar akmens galda virsmu

Virtuves iekārtas

Virtuves izstrādes laikā tika pievērsta uzmanība ledusskapja ventilācijai, lai tas nepārkarstu, tāpēc tam tika pievienota ventilācijas sistēma. Akmens masas izlietne un jaucējkrāns ir no zīmola Franke, kas ir ļoti praktiski un noderīgi pārtikas produktu mazgāšanai. Virtuvē ir iebūvēta arī kvalitatīva BOSCH cepeškrāsns.

Akmens galda virsma

Galda virsma

Darba virsma ir veidota no matēta Concrete Gray Technistone kvarca, uz kura ir iestiprināta iegremdēta plīts virsma, kas ļauj tai būt praktiski vienā līmenī ar galda virsmu. Plīts virspusē atrodas Elica zīmola nosūcējs.

Balts skapis

Skapīši

Mājoklī esam iebūvējuši arī divus ietilpīgus skapjus, vienu guļamistabā otru koridorī.

Balts skapis

Skapji izstrādāti baltā krāsā, ar koka struktūru un melniem rokturiem, un ir ļoti funkcionāli, jo tiek iekļauti dažāda izmēra plaukti un atvilktņi. Skapju iekšienē iebūvēts LED apgaismojums, kas nodrošina ērtu lietošanu. Skapju fasādes ir elegantas un kvalitatīvi izstrādātas

Virtuves mēbeles ar virtuves skapīšiem

Virtuvei ir jābūt ērtai, kvalitatīvai un funkcionālai, kā arī vizuāli pievilcīgai. Ja esi domājis par jaunas virtuves iegādi, kas būtu veidota tieši tev, tad sazinies ar mums šeit un mūsu dizaineri par to parūpēsies.

Mēbeļu salons Lielirbes ielā 17A – 2 atvērts: Darba dienās no 10.00 – 18.00
Sestdienās no 10.00 – 17.00

Vizīte iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 22011998

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv

Share your thoughts