Gaiša virtuve jūrmalas rezidencē

Gaiša virtuve jūrmalas rezidencē

Gaiša virtuve jūrmalas rezidencē – Kā mēs to paveicām?

Gaiša virtuve jūrmalas rezidencē

Šajā mūsdienīgajā Jūrmalas nekustamā īpašuma projektā mēs esam veikuši interjera aprīkojumu gan galvenajai mājai, gan atpūtas mājai. Mēs esam instalējuši divus gaišus virtuves komplektus un divas garderobes. Galvenajā mājā ir stūra virtuve, savukārt atpūtas mājā – taisna veida virtuve. Tā kā šis ir pirmspārdošanas interjera aprīkojums, mēs esam izvēlējušies kompaktu, taču kvalitatīvu virtuves mēbeļu komplektu, lai nākamajam īpašniekam nevajadzētu uztraukties par to iegādi.

Virtuves skapīši

Mājoklī dominē gaišā koka grīdas segums un lieli logi, kas piepilda telpu ar gaismu. Šī iemesla dēļ mēs esam pielāgojuši mēbeļu korpusus, fasādes un darba virsmas tā, lai tās atbilstu un papildinātu gaišo interjera toni. Virtuves izstrādē izmantots kvalitatīvs Egger lamināts.

Rokturi

Arī zelta krāsas “Furnipart” rokturi pelna uzmanību – tie piešķir virtuvei klasisku pieskaņu un atjauno tās izskatu.

Koka galda virsma

Gaišais virtuves dizains ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai. Lai nodrošinātu ledusskapja ilgmūžību un novērstu tā pārkaršanu, tā apakšā iebūvēta ventilācijas sistēma. Šo projektu ērtāku padara integrēta izlietne, Vauth Sagel grozu sistēmas un Blum skapīši ar “push-to-open” atvēršanas mehānismu. Lai arī tā ir kompakta, divlīmeņu virtuves skapīši, kas sniedzas līdz pat griestiem, nodrošina tās ietilpību.

Virtuves sala

Virtuves galvenais akcents ir sala ar iebūvētiem atvilkņu blokiem no vienas puses un sēdvieta no otras. Gaišā virtuves sala ir mūsdienīgs un ērts risinājums.

Drēbju skapis
Drēbju skapis no sāna

Plašā garderobe sastāv no daudziem ietilpīgiem plauktiem, atvilktnēm un metāla stieņiem drēbju pakaramajām. Garderobes izstrādē izmantots tas pats Egger lamināts, kas izmantots virtuvēs.

Māja jūrmalā

Vai arī tu domā par virtuves iegādi savam mājoklim? Sazinies ar mums un mēs piemeklēsim tev piemērotāko virtuves mēbeļu komplektu, iekļaujoties tev atbilstošā budžetā!

Mēbeļu salons Lielirbes ielā 17A – 2 atvērts:

Darba dienās no 10.00 – 18.00
Sestdienās no 10.00 – 17.00

Vizīte iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 22011998

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv

Share your thoughts