Gaišas virtuves mēbeles Jūrmalā

Virtuves mēbeles aprīkotas ar modernām iekārtām

Virtuves mēbeles aprīkotas ar modernām iekārtām Jūrmalā

Sveiki, dārgie lasītāji! Šodien mēs dosimies ceļojumā uz Jūrmalu, lai apskatītu kādu īpašu projektu, kas parāda “Skandināvu Virtuves” kolektīva aizrautību un profesionalitāti pret darbu!

Gaišas virtuves mēbeles Jūrmalā

Augstas kvalitātes materiāli

Šī projekta burvība sākas ar kvalitatīviem materiāliem. Augstajiem blokiem, un salas skapīšiem ir izvēlēts matēts akrils un divpusējs kašmirs no prestižā Poļu uzņēmuma “Niemann Polska“, radot elegantu un modernu iespaidu mājokļa viesiem. Virtuves grīdas skapji, sienas skapji un salas mugursiena ir aprīkota ar krāsotām, frēzētām MDF fasādēm. Šie materiāli un krāsas ne tikai uzlabo to, kā Virtuves mēbeles iekļaujas mājokļa interjerā, bet arī nodrošina to funkcionalitāti ilgtermiņā.

Gaišas virtuves mēbeles Jūrmalā ar salu

Burvīga atmosfēra

Kvarca galda virsma un sienas panelis – Ambiente Light 20 mm no “Technistone” rada burvīgu atmosfēru, un nodrošina vieglu kopšanu ikdienā. Skapīšu korpusi ir izgatavoti no “Egger” lamināta H3734 ST9 – Dabīgs Dižonas rieksts 18 mm, kas rada mājīgu siltumu interjera dizainā.

Virtuves funkcionalitāte

Mūsu izvēle attiecībā uz profilrokturiem melnā tonī, skapīšiem kas strādā uz pieskārienu sistēmu “TipOn”, un “Blum” Antaro Orion atvilktnēm ar kluso aizvēršanās sistēmu uzlabo ikdienu, padarot virtuves lietošanu ērtāku un vienkāršāku, protams arī klusāku! Šīs funkcijas nozīmē, ka jums būs plūstoša un dinamiska darbošanās virtuves telpā.

Virtuves sala ar atvilktnēm

Modernas Virtuves iekārtas

Tā kā šis ir moderns mājoklis mēs iekļāvām arī virkni modernu virtuves iekārtu! “Elica tesla” plīts virsma ar integrēto nosūcēju ir ne tikai stilīgs dizaina elements, bet arī viens no labākajiem risinājumiem tirgū, kas noņem liekās smakas un gatavošanas tvaikus elegantā veidā!

“Franke” izlietne un tās piederumi ir izvēlēti ar domu par jūsu ērtībām. Ar atkritumu sistēmu no “Vauth Sagel” un šķidro ziepju dozatoru mūsu klienti var saglabāt kārtību un tīrību virtuvē, nezaudējot laiku nevajadzīgām darbībām.

Labs klientu serviss

Mēs aicinām jūs tuvāk iepazīties ar mūsu darbu un piedāvājumiem, apmeklējot mūsu salonu Rīgā, Lielirbes ielā 17 A – 2. Mūsu komanda ar prieku jums palīdzēs izvēlēties vislabāko risinājumu jūsu jaunajai virtuvei. Paldies ka lasījāt!

Share your thoughts