Virtuves mēbeles ar melnām Fenix fasadēm

Mēbeles ar melnām Fenix fasadēm – Laba izvēle?

Ja vēlaties savai virtuvei piešķirt modernu, smalku izskatu izpildītu minimālisma stilā, melnās matētā fenix fasādes jūsu virtuves mēbelēm var būt ideāla izvēle. Ar savu matēto nano apdari un izturību pret skrāpējumiem, traipiem un pirkstu nospiedumiem melnais fenix klājums nodrošinās izsmalcinātu izskatu un praktisku pielietojamību jebkurai jūsu iecerētajai virtuvei.

Šajā rakstā mēs mazliet vairāk parādīsim melnā fenix kvalitātes un dizaina īpašības. Jūs redzēsiet kā fenix materiālu pielietošana virtuves mēbeļu fasādēs ietekmē kopējo dizainu, kā tās uzlabo jūsu virtuves stilu un mēs zinam ka arī funkcijas.

Mēbeles ar melnām Fenix fasadēm dod virtuvei elegantu un modernu izskatu. Tā kā tās ir matētas, tās pasargās no dažāda veida atspīdumiem, kas dažkārt var radīt nefokusētu un neprecīzu dizaina sajūtu kā estētsiku neērtību. Turklāt, tas kā šīs virtuves mēbeļu fasādes ir melnas, tās ir ļoti efektīvas, lai kontrastētu ar citām krāsām un tekstūrām virtuvē, radot interesantu un unikālu izskatu. Tāpat šajā virtuvē īpaši labi piestāvēs visa modernā virtuves tehnika, kas būs izsmalcināts dizaina sajūtas papildinājums.

Mūsu padoms ir sekojošs, ja Jūsu budžets ir pietiekoši elastīgs un Jūsu mājoklis kopumā tiek iekārtots komforta un minimālisma stila apvienojumā, tad melnās fenix fasādes virtuves mēbelēs būs viennozīmīgi pareizā izvēle, īpaši ja tās tiek apdarītas ar piekausēto Hot Air malu tehnoloģiju.

Vai arī tu domā par virtuves iegādi savam mājoklim? Sazinies ar mums un mēs piemeklēsim tev piemērotāko virtuves mēbeļu stilu un risinājumu, iekļaujoties tev pieņemamā budžetā!

Mēbeļu salons Lielirbes ielā 17A – 2 atvērts:

Darba dienās no 10.00 – 18.00
Sestdienās no 10.00 – 17.00

Vizīte iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 22011998

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv

Share your thoughts