Stūra virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ar zeltainām un baltām akrila fasādēm ar plašu ovālu galdu un ērtiem krēsliem

Virtuves mēbeles Rīgā – jaunajā Merks projektā

Virtuves mēbeles Rīgā

Vieta, kur mēs gatavojam ēdienus, svinam svētkus un pulcējamies kopā ar ģimeni, ir vieta, kurai ir jābūt īpašai. Šajā rakstā mēs vēlamies dalīties ar mūsu pēdējo projektu – gaišas krāsas skandināvu stila virtuves mēbelēs, kas uzstādītas jaunajā “Merks” dzīvokļu kompleksā – Rīgā.

Virtuves mēbeles Rīgā ar baltām fasādēm

Virtuve jaunajā “Merks” dzīvokļu kompleksā Rīgā

Šis projekts ir mūsu komandas centienu, pūļu un radošuma rezultāts. Katra detaļa tika rūpīgi pārdomāta, lai radītu telpu, kas ir gan praktiska, gan vizuāli iepriecinoša.

Virtuves mēbeles gaišā krāsā

Fasādes: Acryl MX mat

Acryl MX skapju fasādes piedāvā mūsdienīgu un stilīgu dizainu, kas iemieso tīrās līnijas un smalkas detaļas. Tas ir materiāls, kas izceļas ar gludumu un spīdumu, kas vizuāli paplašina telpu un piešķir virtuvei gaišu un mājīgu sajūtu.

Krāsu un tekstūras ziņā piedāvājam plašu izvēli ar šo materiālu, kas ļauj pielāgot virtuvi jebkuram interjera stilam un personiskajām vēlmēm. Tā rezultātā katrs virtuves elements, sākot no skapjiem līdz darba virsmām, ir savstarpēji saskaņots un veido harmonisku kopbildi.

Baltas virtuves mēbeles ar akmens galda virsmu

Galda virsma: Kvarcs Technistone Noble Arco

Technistone Noble Arco kvarcs ir īpašs ar savu unikālo dizainu un krāsu. Tas ir baltā krāsa ar izteiksmīgām, tumšām šķiedrām, kas rada kontrastu un piešķir virsmai dziļumu. Šī galda virsma perfekti iekļaujas virtuves dizainā, papildinot tās kopējo izskatu.

Šī galda virsma ir ideāli piemērota mūsdienīgai virtuvei, kas apvieno funkcionalitāti ar stilu. Tās spīdīga virsma atspoguļo gaismu, kas vizuāli paplašina telpu un padara to gaišāku. Turklāt šī galda virsma ir viegli kopjama, kas ir svarīgi ērtai un praktiskai virtuves lietošanai ikdienā.

Virtuves elementi

Pirmkārt, mēs esam izvēlējušies “Furnipart” rokturus melnā krāsā. Šie rokturi ir ne tikai stilīgi un mūsdienīgi, bet arī ērti un funkcionāli. To vienkāršais, bet izteiksmīgais dizains papildina skapju fasādes un piešķir kopējam interjeram modernu sajūtu.

Virtuves skapītis ar glāzēm

Otrkārt, Bosch” virtuves tehnika nodrošina augstākā līmeņa funkcionalitāti. Šī zīmola ierīces ir pazīstamas ar to uzticamību, efektivitāti un modernām tehnoloģijām. Bosch tehnika ir intuitīva lietošanā, energoefektīva un iegulda lielu daļu no savas funkcionālās vērtības virtuves kopējā dizainā.

Virtuves grozu sistēma ar rokturiem fonā

Visbeidzot, Vācijas uzņēmuma “Vauth Sagel” grozu sistēmas nodrošina ērtu un efektīvu glabāšanu. Šīs sistēmas ir ērtas ikdienas lietošanā, jo tās nodrošina vieglu piekļuvi visiem virtuves priekšmetiem. Turklāt tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina to ilgmūžību un izturību.

Vairāk bildes ar mūsu projektu jaunajos “Merks” dzīvokļos – Virtuves mēbeles Rīgā

Kā mēs savienojām funkcionalitāti un estētiku

Mūsu galvenais mērķis bija radīt virtuvi, kas ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī praktiska un to ir viegli lietot ikdienā. Mēs apvienojām skandināviskā stila dizaina aspektus ar mūsdienīgiem un elegantiem materiāliem, lai radītu virtuvi, kas var kalpot gan kā vieta kur kārtīgi paēst, gan kā vieta, kur baudīt ģimenes kopā būšanu.

Esam pārliecināti, ka šī virtuve sniegs jums iedvesmu savām nākamām mājas atjaunošanas idejām vai jaunam projektam. Mēs esam gandarīti, ka varam dot ieguldījumu jūsu mājas komfortā un estētikā, radot praktiskas un vizuāli pievilcīgas telpas.

Share your thoughts