Kā iekārtot virtuvi mārupes jaunajos projektos

DEMO virtuve jaunajā PICHE projektā

DEMO virtuve jaunajā PICHE projektā – detalizēts apskats

Mēs priecājamies iepazīstināt jūs ar mūsu nesen apmēbelēto dzīvokli jaunajā PICHE projektā. Un īpaši, mēs vēlamies detalizēti aprakstīt mūsu uzstādīto DEMO virtuvi, kas ir viena no šī dzīvokļa spilgtākajām pērlēm.

DEMO virtuve jaunajā PICHE projektā
Virtuves mēbeles mārupē ar virtuves galdu un ēdam rīkiem.

Mūsu apmēbelētais dzīvoklis

Šis dzīvoklis ir tapis, domājot par jums. Tas ir mūsdienīgs, ērts un ar vēl nebijušu interjera dizainu. Veidots elegantā, mūsdienīgā stilā, kas balstās uz funkcionalitāti un estētiku. Ar mūsu apmēbelēto dzīvokli, mēs gribam sniegt jums jaunas ikdienas ērtības un pieredzes.

Apmēbelēts dzīvoklis ar modernu DEMO virtuvi PICHE projektā Mārupē

Dzīvokļa atrašanās vieta

DEMO virtuve jaunajā PICHE projektā atrodas Mārupē, kas ir viena no Latvijas pieprasītākajām dzīvošanas vietām. Šis ir rajons, kur pilsētas dzīves ritms satiekas ar dabas mieru un klusumu. Mārupe atrodas tuvu Rīgas pilsētas centram, un ir ērti sasniedzama ar auto vai sabiedrisko transportu, tādējādi radot ideālu dzīves vidi tiem, kuri vēlas apvienot pilsētas un lauku dzīvi.

Dzīvokļa atrašanās vieta ir ideāla gan ģimenēm ar bērniem, gan jauniešiem, gan senioriem. Šeit ir labi attīstīta infrastruktūra, ieskaitot skolas, bērnudārzus, veikalus, sporta centrus un parkus. Mārupes dabas parks, kas atrodas tuvumā, ir lieliska vieta atpūtai un brīvā laika pavadīšanai.

DEMO virtuve jaunajā PICHE projektā – Mārupē ir lielisks risinājums tiem, kuri meklē kvalitatīvu un komfortablu mājvietu mūsdienīgā un zaļā vidē.

Apmēbelēts dzīvoklis ar modernu DEMO virtuvi PICHE projektā Mārupē

DEMO Virtuve – Elegance jaunajā PICHE Projektā

Jaunajā PICHE projektā esam izveidojuši DEMO virtuvi, kas kalpo kā ilustratīvs piemērs mūsu apmēbelēto dzīvokļu interjera dizaina iespējām. Šī virtuves iekārta ir rūpīgi plānota un izstrādāta, ņemot vērā mūsdienu prasības pēc funkcionalitātes, kvalitātes un estētikas.

Apmēbelēta virtuve ar augstas kvalitātes materiāliem - "Akrila Niemann Kašmirs" skapjiem un "Alvica Osiris Titanio Syncron" sienas skapjiem.

Materiāli

Virtuvē ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli. Ietilpīgie divu līmeņu virtuves skapīši ir izgatavoti no materiāla “Akrila Niemann Kašmirs” Šis materiāls ir pazīstams ar savu izturību un eleganto izskatu, kas piešķir virtuves mēbelēm modernu un mūsdienīgu stilu.

DEMO virtuve ar uzmanību izvēlētu furnitūru, nodrošinot praktiskumu un ērtu lietošanu

Furnitūra un Funkcionalitāte

Furnitūra ir viens no būtiskākajiem elementiem, kas nodrošina virtuves mēbeļu praktiskumu un lietošanas ērtumu. Mēs esam pievērsuši īpašu uzmanību šim aspektam mūsu DEMO virtuvē.

Blum virtuves atvilktnes

Blum “TandemBox Antaro Orion” izvelkamās atvilktnes ir viens no svarīgākajiem elementiem mūsu jaunajā virtuvē. Šīs atvilktnes ir pazīstamas ar savu augsto kvalitāti, efektīvu telpas izmantošanu un lietošanas ērtumu. Kā arī tās ir aprīkotas ar moderno “soft-close” sistēmu, kas nodrošina gludu un klusu atvilktnes aizvēršanu.

Virtuves mēbeļu fasādes jaunajā mārupes dzīvoklī

Sienas skapju fasādes ir izgatavotas no “Alvica Osiris Titanio Syncron” materiāla. Šis materiāls ir elegants ar savu unikālo struktūru, kas atdarina dabiskā akmens izskatu. Tā ir īpaši izturīga pret mitrumu un augstu temperatūru, nodrošinot fasāžu ilgmūžību arī intensīvos lietošanas apstākļos.

Lai nodrošinātu virtuves maksimālu funkcionalitāti, mēs esam pievērsuši uzmanību arī rokturu izvēlei. Lai saglabātu virtuves dizainu tīru un minimālistisku, mūsu dizaineri ir piemeklējuši rokturu līstes, kas ir iebūvētas fasāžu konstrukcijā.

Gaišu toņu virtuves mēbeļu kopskats

Galda Virsma un Sienas Panelis

Viens no izšķirošajiem elementiem mūsu DEMO virtuvē mārupē, ir galda virsma un sienas panelis, kas izgatavoti no akmens dekora plastikāta. Šis materiāls ir ļoti izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, augstām temperatūrām un mitrumu, kas nodrošina tā ilgstošu kalpošanu. Viena no galvenajām tā priekšrocībām ir viegla uzturēšana un tīrīšana – pietiek ar mērenu tīrīšanas līdzekli un mīkstu drānu, lai saglabātu tā sākotnējo izskatu.

Vairāk bildes ar iekārtoto mājokli jaunajā PICHE projektā…

Mūsu apmēbelētais dzīvoklis jaunajā PICHE projektā Mārupē ir izstrādāts ar domu par komfortu, funkcionalitāti un estētiku. Iespēja aplūkot mūsu DEMO virtuvi ļauj potenciālajiem klientiem izjust, kādā vidē viņi varētu dzīvot, ēst un kopā pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem.

Share your thoughts