Gaišas krāsas virtuve ar salu

Mājokļa apmēbelēšana- dizaina mēbeles privātmājai Mārupē

Dizaina mēbeles privātmājai Mārupē – Mājokļa iekārtojums

Šis ir viens no mūsu darbiem, kurā mūsu klientam tika apmēbelēts mājoklis jaunuzbūvētā prīvatmājā. Bieži vien cilvēki grib pasūtīt visas mēbeles vienuviet, jo tā ir daudz ērtāk, tas ietaupa laiku, naudu un, protams,stādājot ar vienu dizaineri, ir vieglāk ieturēt kopēju dizaina konceptu visā telpas interjerā.

dizaina mēbeles privātmājai Mārupē gaišos toņos

Virtuves lielākā daļa izvietota telpas daļā pie vienas sienas, bet galvenais akcents šajā objektā ir iespaidīga virtuves sala, kas ir 4 m gara. Sala ir ieplānota kā zona, kurā notiek lielākā rosība virtuvē. No vienas puses sala sastāv no atvilktņu blokiem un skapīšiem. Tajā ir iebūvēta arī cepeškrāns, bet no otras puses tajā iebūvēts vīna skapis, atvilktņu bloks un paredzēta sēžam zona, jo salas virsma speciāli veidota ar pārkari.

dizaina mēbeles privātmājai Mārupē gaišos toņos ar armens virsmu

Virtuve ieturētā minimālistiskā stilā, mēbelēm nav rokturi, projektā izmantotas nerūsējoša tērauda Hafele profila līstes. Fasādes virtuves skapīšiem iekļautas no Egger pelēka dekora un premium klases lamināta ar koka struktūru.

dizaina mēbeles privātmājai Mārupē gaišos toņos ar integrētu plīts virsmu

Virtuves salā ir projektēts Elica Tesla virsmā iebūvējamais tvaiku nosūcējs. Tas ir viens top risinājumiem kā iestrādāt nosūcēju salā, ja negribās virs tās kārt klasiskā tipa nosūcējus. Nosūcējs ir kluss un jaudīgs un tas ir iedziļināts galda virsmā, līdz ar to plīts virsma ir vienā līmenī ar galda virsmu.

Virtuves galdi un Virtuves krēsli elegantā noskaņā
Virtuves mēbeles ar salu

Kā viens dizaina risinājumiem pielietots arī iebūvēts apgaismojuma risinājums, salai no darba zonas puses, cokola augstumā ir iestrādāts led apgaismojums, kas iedod papildus mājīguma sajūtu īpaši dienakts tumšākajā laikā.

Virtuves skapis

Kā dizaina akcents virtuvē noteikti jāpiemin arī vitrīna, kas iestrādāta tai sienā speciāli izbūvētā nišā. Vitrīnas durvis ar bronzas stiklu un nerūsējoša tērauda rāmīša profiliem. Arī šajā vitrīna ir iestrādāts led apgaismojums siltajā tonī.

Virtuves mēbeles un interjera dizains Mārupē

Klientam bija vēlme telpas interjerā pēc slēptā profila durvīm, kas ved uz saimniecības telpu un pirmā stāva labierīcībām. Tad nu mēs saražojām arī durvis no tā paša dekora, kas izmantots virtuves dizainā.

Virtuvē iekļauts 90 cm plats “side by side” brīvi stāvošais ledusskapis ar ledus ģeneratoru, nerūsējošā tērauda krāsā, tas peiskaņots visiem mazajiem virtuves dizaina elemntiem tādiem kā rokturi, profila rokturi, iebūvētās rozetes jaucējkrāns u.c.

Izlietne iekļauta pabūvētā tipa Frankes modelis, tāpat piemeklēts nerūsējošā tērauda jaucējkrāns ar filtru un ziepju dozators.

Viens no galvenajiem akcentiem šajā projektā ir 10 mm marmora dekora DEKTON akmens galda virsma. DEKTONS ir uz doto brīdi viens no top risinājumiem, ko izmantot kā virtuves virsmu. Tas ļoti noturīgs, uz tā griezt, tas ir noturīgs pret karstumu un neuzsūc sevī nekādas krāsas, kas ir būtiski tieši gaišajiem dekoriem.

Savienojumi virsmai veidoti 45 grādos, tādejādi šuves ir minimālas un praktiski nav redzamas.

Koridorā tika ieprojektēts minimālistiska dizaina skapis ar veramām durvīm un Furnipart Edge melniem rokturiem. Skapja antresoles atverās uz Blum atspiedējmehānismiem.

Pretī skapim pie sienas iedzīvojies liels skaists apaļš spogulis ar iebūvēto led apgaismojumu pa perimetru.

Šajā mājoklī arī saražojām garderobi, viena puse bija paredzēta vīŗiešu, otra sieviešu, kas pēc sava pānojuma bija spoguļattēlā. Daudz atvilktnes um stangas kur karināt drebes.

Arī garderobē tika iestrādāt iebūvētais apgaimsojums.

Šis ir otrā stāva saimniecības telpas risinājums, vienkāršs gaišs un nepārspīlēts.

Nobeigumā izlietnes konsole, kas ieturēta tajā paša stilā kā pārējās mēbeles mājas pirmajā stāvā. Ja arī Jūs vēlaties, lai mēs izgatavojam Jums labas un kvalitatīvas virtuves mēbeles, lūdzu sazinieties ar mūsu dizaneriem!

Share your thoughts