Gaišas krāsas virtuves iekārta ar matētām fasādēm kur redzams Minimālisms virtuves dizainā

Mēs pārnesam Pinterest sapņus jūsu mājokļos. Minimālisms virtuves dizainā.

Minimālisms virtuves dizainā – Kad mazāk ir vairāk

Bieži vien dizaineru ikdienas darbā sastopamies ar nepieciešamību, mūsu klienta idejas un domu lidojumu no dāžādiem iedvesmas avotiem, tādiem kā Pinterest un Instagram, pārnest reālos virtuves dizaina projektos. “Patīk šis risinājums, bet detaļas vajag paņemt no šīs virtuves, bet te tik smuki tie melnie akcenti un skapīšus noteikti vajag līdz augšai, un kādu brīvo plauktiņu prasās pietamborēt utt… ” Mēs sapakojam šīs visas dizaiana nianses konkrētos telpas izmēros, atbilstoši visām komunikācijām, ievērojot visus funkcionālās virtuves pamatprincipus. Nenoliedzami labs dizains ir vērtība un mums tas patīk, īpaši, ja gala rezultāts liek pasmaidīt gan mums pašiem, gan jauno virtuvju saimniekiem.

Gaišas krāsas virtuves iekārta ar matētām fasādēm kur redzams Minimālisms virtuves dizainā

Šis projekts ir viens no tādiem, uz kuru paskatoties paliek nedaudz silti. Viegls un gaišs virtuves dizains ar melniem, askētiskiem akcentiem.

Taisna virtuve, kas izvietota pie vienas sienas, ar virsmas stūra galda risinājumu, lai pie tās ērti var apsēsties 2 cilvēki. Galda virsmā izmantots austriešu zīmola kašmira krāsas Egger lamināts.

Dizains veidots minimālismā, bez rokturiem, bet ar roktura profila līsti baltā krāsā. Grīdas skapju fasādes ir ir no vācu zīmola Niemann balta matēta akrila, bet sienas skapju no kašmira krāsas dekora.

Kā viens no galvenajiem dizauna elementiem šajā virtuvē ir atvērto plauktu risinājums no melnā dekora. Sienas panelī izmantots balināts Ehttps://www.egger.com/en/products/furniture-interior-design/novelties/worktops-collection/?country=IEgger premium klases ozolkoka dekors.

MInimālisms virtuves dizainā saredzams tādā niansē kā iebūvētais nosūcējs “Hidden” no ražotāja Elica un led apgaismojums no šveices kompānijas L&S, kas dod patīkamu un siltu gaismu.

Viennozīmīgi šajā projektā jāizceļ arī saimnieku prasme, izvēlēties dekorus, kas lieliski aizpilda atvērtos plauktus. Atvērtajiem plauktiem pieskaņota uz pasūtījumu saražota melna, matēta metālas kāja.

Elegants jaucējkrāns no Franke ar ūdens filtra opciju un izlietne ar pavisam nelielu maliņu neŗūsējoša tērauda krāsā.

Ja arī jūs vēlaties profesionālu dizaina risinājumu savai topošajai virtuvei, sazinieties ar mūsu dizaineriem.

Share your thoughts