Virtuve ar baltām fasādēm un salu

Plaša stūra virtuve

Plaša stūra virtuve privātmājā!

Mūsu nesenais projekts ir plaša stūra virtuve, kas izstrādāta ar domu par mūsdienu dzīvesstila vajadzībām. Tā apvieno praktiskumu un skaistu vizuālo izskatu, lai radītu sirsnīgi telpu ģimenes saietiem un ikdienas maltīšu gatavošanai.

Plaša stūra Virtuve un mājokļa interjers

Kvalitatīvas Mēbeles un Skaists Dizains

Šajā virtuvē izmantotās mēbeles ir izgatavotas no izturīgām MDF Bella fasādēm, kas savienotas ar balto laminātu. Šie baltie toņi veido tīru un mūsdienīgu izskatu, kas viegli pielāgojas dažādiem interjera dizainiem.

Virtuve ar baltiem sienas skapīšiem

Virtuves iekārtu Ievietošana

Virtuvē ir integrētas uzticamu zīmolu iekārtas. Pie mums var atrast dažādu Electrolux tehniku, ieskaitot cepeškrāsni, kas piedāvā izcilu veiktspēju un izturību. Viena no virtuves sastāvdaļām ir ietilpīgais LG ledusskapis, kas ievietots tā, lai nodrošinātu maksimālu piekļuvi un funkcionalitāti.

Balta virtuve ar koka galda virsmu gaišā mājoklī

Praktiskums un Pārdomātas Detaļas

Visas atvilktnes ir aprīkotas ar Blum TandemBox sistēmu, kas ir papildinātas ar pretslīdēšanas materiālu, lai nodrošinātu vieglu un drošu lietošanu. Vauth Sagel stūra mehānismi ir izvēlēti, lai nodrošinātu efektīvu telpas izmantošanu, turklāt izvelkamais grozs palīdz saglabāt kārtību un ērtības ikdienā.

Virtuve ar koka galda virsmu

Dabiskas un Estētiskas Galda Virsmas

Virtuve izceļas ar Hamiltona ozola galda virsmu, kas piešķir telpai dabisku un mājīgu sajūtu. Savukārt lamināta salas mugursiena un virtuves cokols Premium White no Egger piedāvā tīru un mūsdienīgu dizaina elementu, kas papildina virtuves izskatu.

Virtuve ar balitem grīdas un sienas skapīšiem

Piegāde un Uzstādīšana

Mūsu kompānija nodrošina visaptverošu pakalpojumu, kas ietver ne tikai mēbeļu izgatavošanu, bet arī to piegādi un uzstādīšanu. Mūsu komandā strādā sava amata lietpratēji, kas nodrošina precīzu un kvalitatīvu darbu, lai jūsu jaunā virtuve kalpotu ilgtermiņā un nodrošinātu ērtāku lietošanu ikdienā.

Virtuves atvilktnes ar melniem rokturiem

Cena un Iegādes Opcijas

Mēs cenšamies piedāvāt plašu produktu klāstu, lai apmierinātu dažādas klientu vajadzības un budžeta ierobežojumus. Piedāvājam lētas virtuves mēbeles, standarta virtuves komplektus un elegantākos virtuves dizaina risinājumus. Ja jums ir interese par atlaidēm, sazinieties ar mūsu komandu, lai pārrunātu iespējas un izvēlētos vispiemērotāko variantu.

Sazinieties ar mūsu kompāniju, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un saņemtu individuālu piedāvājumu.

Share your thoughts