Klasiska virtuve ar zilām MDF fasādēm

Klasiska virtuve ar zilām fasādēm

Klasiskais stils: vēl joprojām aktuāls?

Klasiskais stils ir viens no tiem mākslas un dizaina virzieniem, kas laika gaitā nav zaudējis savu aktualitāti. Tāpat kā mūzika un literatūra, arī interjera dizainā ir stili, kas spēj izturēt laika pārbaudi un saglabāt savu šarmu. Viena no šādām stila izpausmēm ir klasiska virtuve.

Klasiska virtuve ar akmens galda virsmu baltā krāsā

Kas ir klasiska virtuve?

Klasiskas virtuves raksturīga iezīme ir elegance, mūžīgums un funkcionalitāte. Šādas virtuves dizains bieži ir balstīts uz tradicionālajiem dizaina elementiem, kas aizgūti no vairākiem gadsimtiem senu Eiropas māju dizainiem.

Klasiska virtuve ar zilām MDF fasādēm

Galvenās iezīmes

Neitrālas krāsas: Klasiskās dizaina virtuvēs bieži izmanto zemes toņus un neitrālas krāsas, piemēram, pelēku, baltu, krēmu un bēšu. Šīs krāsas nodrošina telpai mierīgu un siltu sajūtu.

Kvalitatīvi materiāli: Dabīgie materiāli, piemēram, koks un akmens, bieži tiek izmantoti to izveidē.

Aksesuāri un dekori: Raksturīgi ir izsmalcināti furnitūras detaļu darbi, kā piemēram rokturi un galda virsmas.

Simetrisks izkārtojums: Visi elementi virtuvē tiek izkārtoti tā, lai tie veidotu harmonisku un līdzsvarotu telpu.

Vēsture: Kur šis stils sākās?

Klasiskais stils aizsākās jau antīkajā Romā un Grieķijā, kur uzsvars tika likts uz proporciālu un simetrisku dizainu. Laika gaitā šis stils attīstījās un pieņēma dažādas formas, bet tā pamati palika nemainīgi. Klasiskais dizains sasniedza savu kulmināciju 18. un 19. gadsimta Eiropā, kad tika izveidotas dažas no visslavenākajām un izsmalcinātākajām interjera dizaina pieejām.

Virtuves mēbeles ar zilām un baltām fasādēm

Mūsu darbs – klasiska virtuve ar MDF fasādēm

Mūsu nesen uzstādītā virtuve ir lielisks piemērs tam, kā klasisko dizainu var kombinēt ar mūsdienu materiāliem un tehnoloģijām. Zilās MDF fasādes rada elegantu izskatu, metāla krāsas Furnipart rokturi piešķir mājīgumu, kamēr gaišā Technistone galda virsma nodrošina praktiskumu un izturību. Baltās fasādes virtuves skapīšiem papildina šo dizainu, piešķirot tam gaišumu un vieglumu.

Kāpēc zilās fasādes ir ideāla izvēle?

Mierīgums un Mājīgums: Zilā krāsa bieži tiek saistīta ar jūru un debesīm, radot sajūtu par mieru un mājīgumu. Klasiska virtuve šādā atmosfērā ir ideāla, jo tā ir vieta, kur mēs pavadam daudz laika, gatavojot ēdienu un baudot to kopā ar ģimeni un draugiem.

Virtuves mēbeles ar baltu akmens galda virsmu un sienas paneli

Modernitāte Klasiskajā Šarmā

Lai gan zilā krāsa var šķist mūsdienīga, tā patiesībā ir sena izvēle interjera dizainā. Piemēram, zili un balti porcelāna trauki ir bijuši populāri gadsimtiem ilgi. Tādēļ, izmantojot zilās fasādes, mēs varam ieviest mūsdienīgu piesitienu, saglabājot vēsturisko sajūtu.

Virtuves rokturi metāla krāsā no Furnipart

Klasiska virtuve un tās specifikācijas

Furnipart Rokturi Metāla Krāsā

Klasiskajā virtuves dizainā rokturiem ir īpaša loma. Furnipart rokturi, kas izvēlēti metāla krāsā, ne tikai piešķir skapjiem un atvilktnēm funkcionalitāti, bet arī paver dažādas stilistikas iespējas. Šie rokturi, pieejami vairākos dizainos, sniedz tradicionālu pieskārienu ar mūsdienīgu izskatu.

Furnipart rokturi metāla krāsā

Technistone Kvarca Galda Virsma

Kvarcs ir izturīgs un estētisks materiāls, izvēloties technistone darba virsmu jūs izvēlaties kvalitāti. Baltā krāsa piešķir virtuvei gaišumu un plašumu, vienlaikus nodrošinot tīras un vienotas virsmas izskatu.

Technistone galda virsma baltā krāsā

Sienas Panelis

Akmens sienas panelis, kas izvēlēts šim projektam, ne tikai palielina funkcionalitāti, bet arī piešķir telpai estētisku izskatu. Tas aizsargā sienas no ūdens un citiem šķidrumiem, vienlaikus kalpojot kā dekoratīvs elements.

Klasiska virtuve ar zilām MDF fasādēm

Nākotnes tendences

Pēdējo gadu laikā mēs esam novērojuši, ka cilvēki aizvien vairāk izvēlas klasisku virtuves stilu. Tas atgriežas mūsdienu interjerā kā mūžīgs un izsmalcināts risinājums, kas spēj iet roku rokā ar jaunākajām tehnoloģijām.

Vai Jums ir nepieciešams precīzs 3D modelis jūsu plānotajam virtuves projektam? 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Mūsu pieredzējušie mēbeļu dizaineri spēj izveidot detalizētas un realistiskas 3D skices, kas ļaus jums labāk realizēt savu virtuves ideju.

Nelaidiet garām  iespēju un sazinieties ar mums jebkurā laikā!

Apmeklējiet mūsu lapu: Skandināvuvirtuves.lv
Sūtiet mums e-pastu: info@skandinavuvirtuves.lv
Zvaniet mums: 22011998

Share your thoughts