Jaunākās tendences, kas pārņem virtuves

Jaunākās tendences

Tendences mainās, taču nebūt nevar noliegt, ka starp tām iespējams rast arī izņēmumus, kad sezonas aktualitāte ne tikai iekaro dizaina entuziastus uz brīdi, bet arī turpina palikt modē un kļūst par vienmēr aktuālu risinājumu, kas lieliski iederēsies ikvienā interjera dizainā, tāpēc piedāvājam piecus vienmēr aktuālus risinājumus, ko ieviest arī Jūsu virtuvē. 

Atvērtie plaukti 

Arvien biežāk virtuvju dizainā redzama tendence augšējos plauktus aizstāt ar gaumīgi izstrādātiem atvērtā tipa plauktiem, kur uzskatāmi novietot visu virtuves darbos nepieciešamo. Iemesli var būt vairāki – atvērtā tipa plaukti virtuvei piešķir raksturu, mājīguma sajūtu un arī gatavošanas laikā nekas nebūs jāmeklē, jo nepieciešamie piederumu jau būs pa rokai. Ja atvērtie plaukti interjerā iekļauti pareizi, tad tie var kalpot kā lielisks elements, kas izcels virtuves dizainu un padarīs to unikālu.

Jaunākās tendences Virtuves dizainā

Koka elementi

Pozitīvi, ka sāk atgriezties koka elementu izmantošana virtuvju dizainā. Koks ienes virtuvē dabas harmoniju un rada patīkamu noskaņu. Viesmīlīga un nomierinoša vide jebkuru virtuvi padarīs par galveno mājokļa istabu, kur būs vēlme uzturēties ilgāk. Koks ir daudzpusīgs materiāls, kas pie sirds iet visiem, to var izmantot gan plauktiem, gan virsmām vai fasādēm. Ja ir vēlme pēc gaišākas virtuves, koks būs lielisks materiāls, lai īstenotu savus sapņus.

Virtuves piederumi uz galda virsmas

Krāsaini elementi

Jaunākajās interjera tendencēs ir manāma tieksme tieši uz pasteļu un krēmīgajiem toņiem, kas sāk apsteigt tumšākos toņus un līdz ar balto krāsu atgūst savu vietu intrerjera tendenču augšgalā. Nav nepieciešams visu virtuvi veidot krāsainos toņos, pietiek iekļaut kādu krāsainu elementu, piemēram virtuves salu, kas ir citā krāsā nekā pārējās fasādes.

Balta virtuve ar salu

Dažādi raksti un faktūras

Ilgu laiku iecienītas bija glancētas akrila fasādes, kuras lēnām nomainīja matētie pārklājumi un arī citas faktūras. Lai gan glancētās fasādes vienmēr ir un būs aktuālas, tagad atzinību gūst arī tādi risinājumi, kā FENIX, kuri ir matēti un praktiski gaismu neatstaro vispār. Šādi matētie pārklājumi piešķir virtuves mēbelēm vienotāku izskatu un atvieglo kopšanu, jo pleķi, kas radušies gatavošanas laikā, vairs nebūs tik labi redzami. Arī mazi skrāpējumi tiks paslēpti labāk.


Melna virtuve ar sienas paneli

Efektīvāki uzglabāšanas risinājumi

Slēpta uzglabāšanas risinājumu integrācija virtuvē ir funkcionāla virtuves projekta pamatā. Katras virtuves pamatfunkcija ir visu nepieciešamo piederumu glabāšana, lai būtu ērti gatavot un viss būtu pieejams rokas stiepiena attālumā.

Viens no risinājumiem, kas to plaīdz nodrošināt ir, piemēram, iebūvētās virtuves grozu sistēmas, kuras piedāvā mūsu partneris Vauth-Sagel, vai arī austriešu ražotāja Blum piederumu organizētāji, kuri derēs jau esošajai virtuves iekārtai.

Virtuve ar koka skapīti

Jaunākās tendences – kopsavilkums

Jau kādu laiku tendencēs mēdz iezagties kād interesantāki elementi, taču tagad tas ir manāms vairāk kā jebkad iepriekš. Katrs klients ar vien vairāk piedomā pie savas virtuves interjera, tāpec var sacīt, ka katra virtuve ir unikāls mākslasdarbs.

Apdomājiet, kas Jums ir nepieciešams, noskaidrojiet savas vēlmes un vajadzības, un mūsu dizaineri Jums palīdzēs! Kopīgi atradīsiet risinājumus tieši Jums! Sazināties ar mums var šeit.

Share your thoughts