Virtuves mēbeles ar pelēkas krāsas fasādēm un koka krāsas virtuves skapīšiem

Kvalitatīvas virtuves mēbeles un kas par tām jāzin!?

2023. gads ir iezīmējies ar straujām pārmaiņām ne tikai globālā mērogā, bet arī interjera dizainā, īpaši virtuves telpās. Klientu vēlmes un prasības aug kā nekad agrāk. Pašreizējā tendence nav vienkārši ievērot kādu konkrētu stilu, bet gan spēlēties ar dažādām stilistikām, radot kaut ko unikālu un personalizētu.

Mēs, “Skandināvu Virtuves”, saprotam šo mainīgo laikmetu un esam gatavi pieņemt šīs izmaiņas. Katru dienu mēs cenšamies pilnveidot un uzlabot mūsu klientu servisu, lai katrs, kas nāk pie mums, atstāj mūsu salonu ar siltu sirdi un precīzu priekšstatu par to, kā viņu ideālajai virtuvei vajadzētu izskatīties.

Kas tad īsti ir kvalitatīvas virtuves mēbeles šajā mainīgajā laikmetā? Kādas materiālu kombinācijas izvēlēties? Kā zināt, vai tava iedomātā virtuve izskatīsies tikpat labi reālajā dzīvē? Šodienas materiālu un iekārtu klāsts ir tik plašs, ka bieži vien šķiet grūti saprast, kur sākt un ko izvēlēties. Dažreiz, dzirdot vārdus kā “luksus”, “elegance”, klienti jūtas atbaidīti un uztraukti par iespējamo cenu. Tomēr mūsu misija ir izkliedēt šos maldīgos uzskatus. Mēs vēlamies, lai katrs cilvēks saprastu, ka patiesi kvalitatīvas mēbeles var būt gan skaistas, gan funkcionalitātes ziņā pilnīgas, neatkarīgi no budžeta.

Ņemot vērā mūsu ilggadējo pieredzi mēbeļu nozarē, mēs esam saskārušies ar daudziem klientiem, kas ienāk pie mums ar dažādām idejām, no kurām dažas šķiet gandrīz neiespējamas. Tomēr, pateicoties mūsu profesionāļu komandai un mūsdienu tehnoloģijām, mēs esam spējuši realizēt pat vissarežģītākās klientu fantāzijas. Piemēram, kāda jauna ģimene, kura nesen iegādājās savu pirmo māju, nāca pie mūs ar ideju par kombinētu rustikālu un modernu virtuves dizainu. Pateicoties mūsu ekspertīzei un vēlmei eksperimentēt, mēs radām kaut ko pilnīgi unikālu, kas atspoguļoja viņu personīgo stilu un vēlmes.

Tātad, pievērsimies šim sarežģītajam jautājumam un apskatīsimies, kā veiksmīgi izvēlēties savas nākamās virtuves mēbeles un iekārtas. Mēs esam šeit, lai jūs virzītu cauri šim sarežģītajam procesam un palīdzētu jums veikt pareizo izvēli.

Piemērs kvalitatīvām virtuves mēbelēm

Lai labāk saprastu, kā izvēlēties savas nākamās virtuves mēbeles un to dizainu, mēs paņemsim kā piemēru mūsu nesen uzstādīto virtuvi Gaujas ielā, Mārupē – jaunajos projektos “Dižozoli”.

Tapēc droši spiežat mūsu satura rādītājā uz tēmas, kas jums interesē, bet mēs ieteiktu lasīt pilnu rakstu, lai neizlaistu kādu svarīgu faktoru, kas varbūt ir atbilde uz taviem neatbildētajiem jautājumiem. Sāksim!


Virtuves mēbeles ar pelēkas krāsas fasādēm un koka krāsas virtuves skapīšiem

Galda virsmas materiāls

Izmantotie materiāli priekš galda virsmas ir viens no galvenajiem elementiem, kas nosaka virtuves izskatu un to cik ilgi tā funkcionēs pienākumu augstumos. Galda virsmas materiāls un krāsa ir izvēlēti ar domu, lai tie atbilstu mūsdienu dizaina tendencēm. Šajā projektā mēs izvēlējāmies Kompaktplātni Concrete Grey 4064, 12 mm.

Virtuve ar salu un krēsliem kuriem ir brūna ādas apdare

Krāsa

Kompaktplātne Concrete Grey ir stilīgs materiāls, kas atbilst daudziem virtuves dizaina stiliem. Šis materiāls labi iederēsies gan minimalistiskā, gan Skandināvu stilā iekārtotā virtuvē. Ņemot vērā tā neitrālo krāsu, šī galda virsma būs ideāla kombinācija ar dažādu toņu mēbeļu fasādēm. Tomēr varbūt, tā nebūtu labākā izvēle ļoti tradicionālai vai vintage stilā iekārtotai virtuvei.

Akmens galda virsma baltā krāsā ar plīts virsmu

Cena

Attiecībā uz cenām, Kompaktplātne Concrete Grey 4064 piedāvā ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību. Protams, ir pieejamas arī lētākas alternatīvas, bet mūsu pieredze rāda, ka izvēloties galda virsmu, nebūtu ieteicams skopoties. Zemākas kvalitātes materiāli var izrādīties ne tik izturīgi un ilgmūžīgi kā augstākas klases materiāli.

Virtuves galda virsma baltā krāsā un sala ar tādu pašu galda virsmu

Izturība

Viens no biežākajiem jautājumiem, ko mēs dzirdam no klientiem, ir par galda virsmas izturību. Daudzi baidās, ka plānākas galda virsmas var tikt sasistas vai pat plīst pēc ilgākas lietošanas. Tomēr mēs varam apgalvot ar pilnu pārliecību, ka mūsu izvēlētās galda virsmas ir ļoti izturīgas un ilgmūžīgas. Mēs esam pārliecināti par to kvalitāti un dodam garantiju visiem mūsu projektiem. Tāpēc mūsu klienti var justies droši, zinot, ka viņu darba virsma kalpos ilgi.

Virtuves skapīši no koka dekora

Grozu un plauktu sistēmas

Grozu un plauktu sistēmas ir svarīgs elements jebkurā mājā. Tieši tās nosaka, cik ērti un praktiski būs saglabāt un piekļūt pārtikas produktiem, traukiem un citiem virtuves priekšmetiem. Tāpēc, izvēloties augstas kvalitātes grozu un plauktu sistēmas, mēs varam pilnveidot virtuves funkcionalitāti un nodrošināt ilgstošu komfortu.

Blum sistēmas atvilktne

Vauth Sagel izvelkamās grozu sistēmas

Vācu uzņēmums Vauth Sagel ir viens no vadošajiem grozu sistēmu ražotājiem pasaulē. Viņu modernās funkcijas ir paredzētas lietotāja ērtībām, piemēram, viegli izvelkamie grozi, gludi slīdošas sliedes un optimizēta uzglabāšanas vieta. Šo produktu izturība un kvalitāte ir pierādījusies laika gaitā, nodrošinot, ka tie kalpo ilgi un bez problēmām.

Labajā sānā skapī ir iestiprināts konteiners VS ENVI Space, kas ir viens no vadošajiem nozares risinājumiem. Šis konteiners nodrošina lielisku uzglabāšanas iespēju un ir ļoti izturīgs.

Blum plauktu un atvilktņu sistēmas

Sadaļā ar izvelkamajām atvilktnēm mēs izvēlējāmies sadarboties ar Blum – konkrēti, mēs izmantojam Blum TandemBox Antaro Orion izvelkamās atvilktnes. Mums ir 9 šādas atvilktnes šajā projektā, kas nodrošina lielu uzglabāšanas kapacitāti. Pievienotā vērtība ir arī piederumu ieliktnis ar platumu 600 mm.

Kaspars Pizāns

Skandināvu virtuves

Lai gan citas kompānijas var nepievērst lielu uzmanību šādu sistēmu izvēlei, mēs esam pārliecināti, ka tās ir ļoti svarīgas. Ikdienas funkcionalitāte ir bieži vien svarīgāka par pašiem materiāliem, jo tieši šīs nianses padara mūsu virtuvi par ērtu un praktisku telpu!

Mūsu sadarbība ar abiem šiem uzņēmumiem ir panākumiem auglīga. Viņu produkti vienmēr ir atbilstoši augstākajiem standartiem un piedāvā izcilu kvalitāti par ļoti labām cenām. Mēs varam lepni teikt, ka šo uzņēmumu produkti nekad nav mūs pievīluši!


Kvalitatīvas mēbeļu fasādes

Fasādes ir viena no pirmajām lietām, ko pamanām, kad ienākam virtuvē. Tieši tās nosaka telpas toni, noskaņojumu un vispārējo sajūtu. Fasādes var izveidot patiešām atmiņā paliekošu iespaidu! Šajā virtuvē, mēs esam izvēlējušies divus fasāžu materiālus, kas ir gan vizuāli pievilcīgi, gan praktiski.

Virtuves skapīši

Matēts akrils

Matēts Akrils divpusējs (85728 Matt ds) tiek izmantots grīdas skapju un antresolu fasādēm. Krāsu ziņā šī akrila neitrālais tonis dod iespēju to kombinēt ar dažādiem interjera dizainiem. Taču jāņem vērā, ka šāds tonis labāk piestāv mūsdienīgām, minimalistiskām vai skandināvu stilā izveidotām virtuvēm, un tas varētu būt nepiemērots, piemēram, klasiskā stilā iekārtotās telpās.

Virtuves salas virsma un divu toņu fasādes

Ozolkoka finierējums

Fasādes sienas skapjiem – ozolkoka finierējums Lago Rustic beici R029 ar lakas pārklājumu. Šis materiāls dod mājīgu un siltu sajūtu. Ozols tradicionāli tiek uzskatīts par izturīgu un ilgmūžīgu materiālu. Šāda krāsu un tekstūras izvēle labi iederēsies dabiskā, rustikālā vai pat tradicionālā stilā iekārtotās virtuvēs, bet varētu izskatīties nošķirta ultra modernās virtuvēs.


Virtuves mēbeļu izkārtojums

Kad runa iet par virtuves izkārtojumiem, iespējas ir praktiski neierobežotas. Tomēr galvenie tipi, uz kuriem fokusēties, ir stūra virtuves, taisnas virtuves un U formas virtuves. Katram no šiem izkārtojumiem ir savi plusi un mīnusi!

Stūra

Kad runa iet par virtuves izkārtojumu, stūra virtuve ir īstais etalons. Tā ir populāra opcija dizaineriem un māju īpašniekiem, kas meklē gan funkcionalitāti, gan estētiku. Īpaši populāra šāda virtuves forma ir Indijā, kur liela ģimene nozīmē daudzas rokas, kas gatavo, un tādējādi vajag daudz vietas. Tomēr šī virtuve nav paredzēta tikai lielām ģimenēm vai lielai telpai. Ar pareizu izkārtojumu stūra virtuve var iederēties pat vismazākajā studio tipa dzīvoklī.

Melnas virtuves mēbeles ar brūnas krāsas sienas paneli

Taisnas

Taisnas virtuves ir lieliski piemērotas mazākām telpām un atvērtām plānojuma koncepcijām. Darba zonas šeit ir vienā līnijā, kas atvieglo pieeju un darbību koordināciju. Tomēr šādā izkārtojumā var rasties problēmas ar uzglabāšanas vietu un darba virsmas nepietiekamību, tāpēc tās prasa rūpīgu plānošanu.

Virtuves iekārta Bellini ar marmora sienas paneli - mežciemā

U formas

U formas virtuve piedāvā labāko no abām pasaulēm: plašas darba virsmas un efektīvu izkārtojumu. Šis izkārtojums ir īpaši noderīgs lielām ģimenēm, kurās vairāki cilvēki vienlaikus uzturas virtuvē. Pieejamais telpas lielums nodrošina vairāk kā pietiekamu uzglabāšanas telpu!

U veida virtuves iekārta ar pelēkām un koka tekstūras fasādēm un iekārtots interjers

Iesakam izlasīt

Ik pa laikam saņemam jautājumus par ārzemju tendencēm virtuves mēbeļu dizainā. Lai jums sniegtu vēl plašāku skatījumu, esam atraduši interesantu rakstu no ārzemēm par šo tēmu, kas sniedz savādāku ieskatu jaunākajās mēbeļu tendencēs. Mēs iesakām to izlasīt un iegūt vērtīgas atziņas.

Cilvēkiem vēl interesē:

Cik mana virtuve varētu izmaksāt?

Virtuves izveide ir individuāls projekts, kurš ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Virtuves izmaksas var svārstīties atkarībā no dizaina, izmantoto materiālu kvalitātes, izmēriem un papildus funkcijām. Tapēc droši sazinieties ar mūsu laipno dizaineru komandu!

Vai es varu iegādāties augstas kvalitātes virtuves mēbeles, neiztērējot visu savu budžetu?

Ir svarīgi saprast, ka augstas kvalitātes mēbeles nav vienmēr tās pašas dārgākās. Mums ir izdevies atrast līdzsvaru starp cenu un kvalitāti, piedāvājot augstas klases mēbeles par pieņemamu cenu.

Cik ilgi jāgaida, līdz manas pasūtītās mēbeles tiks piegādātas?

Piegādes laiks var atšķirties no izvēlētā modeļa un dizaina indvidualitātes pakāpes, bet mūsu dizaineri varēs sniegt precīzāku termiņu kad būsim izveidojuši jums bezmaksas 3D skices un vienojušies par dizainu un materiāliem!

Share your thoughts