Klasiska Stila Virtuves mēbeles ar zilām fasādēm un koka salu

Klasiska stila virtuves 2023. gadā: populārākie dizaini

Šajā rakstā jūs uzzināsiet.

Šajā rakstā mēs vēlamies sniegt jums uzskatāmu piemēru par to, kas tieši ir klasiskā stila virtuves mēbeles. Ne tikai mēs detalizēti iztirzāsim klasiskā stila virtuves mēbeļu īpatnības un to, kā tās varētu izskatīties dažādu mājokļu ietvaros, bet arī mēs salīdzināsim tās ar modernā stila mēbelēm, lai jūs varētu izlemt, kas tieši būtu vispiemērotākais jūsu vajadzībām un gaumei.

Ja jūs meklējat ne tikai vispārējas atbildes, bet arī konkrētas ieteikumus, piemērus un detalizētus aprakstus, tad šis raksts ir tieši jums. Ielūkojieties klasiskā stila virtuves mēbeļu pasaulē un uzziniet, kā tās var piešķirt jūsu mājai ne tikai eleganci un siltumu, bet arī funkcionalitāti un mūžību. Pievienojieties mums šajā ceļojumā un atklājiet savu ideālo virtuvi!

Klasiska stila virtuves mēbeles vai modernas?

Kad ir pienācis laiks iegādāties jaunu virtuves iekārtu vai atjaunot esošo, daudzi no mums nonāk pie liela izvēles sliekšņa – kāda virtues dizaina stila virzienā skatīties, vai klasiskā vai modernā. Šī izvēle bieži kļūst par galveno dilemmu, jo abas opcijas piedāvā savus unikālos ieguvumus un estētikas elementus. Dažiem cilvēkiem rodas jautājums, kādas ir klasiskā stila virtuves mēbeļu galvenās iezīmes? Vai tās būtu piemērotas jaunam dzīvoklim vai vecākai mājai? Kā klasiska stila virtuves mēbeles iekļausies kopējā mājas interjerā, salīdzinājumā ar moderno dizainu?

Virtuves LED apgaismojums un balta galda virsma

Jauns virtuves projekts.

Savos rakstos mēs bieži saskaramies ar skaistiem un inovatīviem projektiem, kuri atrodas lielpilsētu sirdīs. Taču šoreiz mums ir prieks iepazīstināt jūs ar kādu īpašu un unikālu projektu, kas atrodas skaistajā un mierīgajā ciematā “Lapsas”, prom no Rīgas steigas un trokšņa!

Virtuves galda virsma un skapīši

Klasisks virtuves dizains.

Izpētot attēlu, uzreiz redzami šīs virtuves unikālie risinājumi. Pirmkārt, ļoti interesants lēmums ir virtuves dizains ar diviem stūriem. Labais stūris ir iebūvēts 45 grādos, radot nedaudz pārsteidzošu, bet praktisku dizainu, kas padara virtuves lietošanu ērtāku. Šis dizains ļauj lietotājam viegli piekļūt plītij, lai ērti gatavotu maltīti. Arī tvaika nosūcēju mēs atbilstoši iebūvējām 45 grādos. Virtuvei izvēlētas klasiskajam stilam raksturīgas krāsota mdf rāmīšu fasādes.

Virtuves mēbeles ar zilām fasādēm un koka salu

Akmens galda virsma.

Galda virsmas izvēle ir bāzes elements šajā projektā. Baltā akmens virsma no Technistone ir ne tikai skaista, bet arī īpaši praktiska. Tā nodrošina izturību pret skrāpējumiem un siltumu, atvieglotu uzkopšanu un ilgu kalpošanas mūžu. Lai arī šis materiāls kādam varētu šķist dārgs, ir svarīgi atzīmēt, ka ir pieejamas alternatīvas, kas piedāvā līdzīgu izskatu un funkcionalitāti par pieņemamāku cenu.

Virtuves skapīši

MDF fasādes un apgaismojums.

Apskatīsim materiālus: krāsotās MDF rāmīšu fasādes ar stiklu piešķir to klasisko izjūtu, vienlaikus saglabājot modernu piesitienu. Un tas nav viss! LED iekšējais apgaismojums sienas skapīšos un papildu apgaismojums zem sienas skapīšiem kā arī zem koka plauktiem ir gaišs piesitiens šīs virtuves stilam. Mūsu projektētāju un meistaru iestrādātā apgaismojumu sistēma piešķir elegantu mirdzumu visai telpai.

Bronzas krāsas rokturi.

Nevaram nepieminēt šos apbrīnojamos MANOR rokturus no Furnipart. Šie ir 2023. gada top dizaina rokturi, pieejami dažādos izmēros, lai perfekti atbilstu visiem virtuves elementiem. Tas padara šo virtuvi ne tikai stilīgu, bet arī ērtu lietojamu visos virtuves līmeņos!

Papildus virtuves aprīkojums.

Virtuvei piemīt arī citi praktiski un vizuāli piesaistoši elementi. Piemēram, logu nišas ir lielisks veids, kā telpā iegūt vairāk dabiskās gaismas, bet augstie virtuves bloki nodrošina papildu uzglabāšanas vietu. Virtuves zonu noslēdz smuka masīvkoka sala, kas ir ne tikai skaista, bet arī praktiska pievienotā vērtība jebkurai virtuvei, gan plašās virtuvēs, gan kompaktās virtuvēs.

Citas klasiskas virtuves kā piemēri.

Izzināsim virtuvju pasauli vēl detalizētāk! Šajā raksta sadaļā iepazīstināsim jūs ar dažiem citiem virtuves dizaina piemēriem, ko esam uzstādījuši mūsu lieliskajiem klientiem. Katrs no šiem projektiem atspoguļo “Skandināvu Virtuves” kvalitāti, radošumu un mūsu klientu individuālās vēlmes. Apskatīsim šos klasiskā stila dizainus, lai jums būtu vieglāk izvēlēties un saprast, ko tieši vēlaties savās mājās!

Virtuves iekārta Alise

Virtuves iekārta Alise ir īsta dārgumu lāde vēstures un dizaina cienītājiem. Šī virtuve piedāvā aizraujošu un iespaidīgu izskatu, kas atgādina par klasiskajiem Eiropas interjeriem. Īpaši ievērojams elements šajā dizainā ir marmora virsmas un gaiši zili vai zaļas mdf rāmīšu fasādes, kas piešķir telpai greznību. Neskatoties uz klasisko izskatu, virtuvei ir modernas iezīmes, piemēram, integrētā tehnika un citi funkcionāli risinājumi.

Taisna veida virtuves mēbeles ar zilām MDF fasādēm

Virtuves iekārta Mia

Virtuves iekārta Mia piedāvā harmonisku kombināciju starp klasisko dizainu un mūsdienu pieeju. Pelēkās rāmīšu fasādes piedāvā siltumu un mājīgumu, kas aicina pavadīt vairāk laiku virtuvē kopā ar ģimeni. Turklāt, Mia ir aprīkota ar izturīgu lamināta galda virsmu. Egger lamināts ir pazīstams ar to, ka tas ir viegli kopjams un spēj izturēt lielu slodzi, kas ir svarīgi tiem, kuri pavada daudz laiku virtuvē.

Virtuve ar pelēkām rāmīšu fasādēm

Virtuves iekārta Olivia

Virtuves iekārta Olivia izceļas ar tās precīzo skandināvu dizainu, kas ir raksturīgi ziemeļvalstu stilistikai. Šeit dominē nišas, papildus līnijas, baltā krāsa un izteikta funkcionalitāte. Baltās krāsas izmantošana nav tikai stilistiska izvēle, bet arī praktiska pieeja. Balta krāsa palīdz optiski palielināt telpu, kas ir liels ieguvums, īpaši maziem dzīvokļiem. Turklāt, šajā virtuves dizainā tiek lietots dabīgs koks, dāvājot siltumu un dabiskumu, kas ir klasiskas Skandināvu dizaina sastāvdaļas.

klasiska stila virtuves iekārta gaišos toņos

Klasiska vai moderna virtuve?

Daudzi klienti stāv pie izvēles sliekšņa – izvēlēties klasisku vai modernu virtuvi. Abas izvēles ir ar saviem plusiem un mīnusiem, un bieži vien viss atkarīgs no personīgajām vēlmēm, dzīvesveida un telpas ierobežojumiem. Šajā raksta daļā aplūkosim abas iespējas, lai jūs varētu veikt informētu izvēli.

Klasiskas virtuves iezīmes

  • Stils: Klasiskās virtuves piedāvā tradicionālu dizainu ar detaļām un apdari, piemēram, koka fasādēm, marmora virsmām un iekšējiem vitrāžu skapjiem.
  • Funkcionalitāte: Parasti šādas virtuves piedāvā mazāk modernu tehnoloģiju, bet ir gatavotas ilgstošam lietojumam.
  • Adaptējamība: Klasiskās virtuves ir labi piemērotas gandrīz jebkuram interjeram un parasti sniedz mājīgu sajūtu.

Modernas virtuves iezīmes

  • Stils: Modernās virtuves izceļas ar vienkāršību, taisniem līnijām un minimalistisko dizainu.
  • Funkcionalitāte: Šeit bieži tiek iekļautas jaunākās tehnoloģijas, piemēram, skārienjūtīgās virsmas vai bezvadu uzlādes un citas.
  • Adaptējamība: Ideāli piemērotas mūsdienu dzīvokļiem un mājām ar atvērtu plānojumu.

Kā izvēlēties?

Lūk daži jautājumi, ko jums vajadzētu uzdot sev, izvēloties starp klasisku un modernu virtuvi:

  • Kāds ir mans dzīvesveids? Ja jums patīk uzņemt viesus un gatavot lielās ģimenes pusdienas, varbūt klasiska virtuve ar lielu darba virsmu un mājīgu atmosfēru būs labāka izvēle. Ja dzīvojat viens vai ar partneri un vēlaties maksimāli izmantot telpu, moderna virtuve varētu būt ideāls risinājums.
  • Kāda ir mana budžeta ierobežojums? Bieži vien klasiskās virtuves var būt dārgākas sakarā ar dārgākiem materiāliem un detaļu darbu, savukārt modernās virtuves var piedāvāt ekonomiskākus risinājumus.
  • Kāda ir mana personīgā estētika? Vai jums patīk tradicionāls, mājīgs dizains vai jūs tiecāties pēc modernisma un vienkāršības?

Secinājumi.

Klasiskās virtuves apvieno senas tradīcijas ar mūsdienīgu komfortu, radot neaizmirstamu atmosfēru. Tās sniedz mājīgumu, siltumu un eleganci, kas atdzīvina katru telpu. Modernās virtuves no otras puses piedāvā jaunāko tehnoloģiju kombināciju ar vienkāršu estētiku, kas atbilst mūsdienu dzīves tempam.

Tomēr, ja jūs esat ieinteresēti uzzināt, kā ārzemju speciālisti skatās uz klasiskām virtuves mēbelēm un kādas tendences ir citur pasaulē, mēs iesakām jums apskatīt arī šo rakstu Kitchen trends 2023. Šeit jūs atradīsit plašu ekspertu analīzi un iegūsiet jaunas perspektīvas par virtuves dizainu.

Lai ko tu izvēlētos, “Skandināvu Virtuves” komanda ir šeit, lai palīdzētu realizēt jūsu sapņu virtuvi! Mēs ticam, ka katra virtuve ir stāsts, un jūs esat tā galvenais varonis. Ļaujiet mums palīdzēt jums uzrakstīt nākamo nodaļu šajā stāstā!

Cilvēki vēl skatās:

Modernā stila virtuves mēbeles?

Bezmaksas 3D skices virtuvēm?

Vai mēs ražojam arī citas mēbeles?

Protams! Mūsu komanda “Skandināvu Virtuves” ir šeit, lai jums palīdzētu. Mēs dizainējam un ražojam visa veida mēbeles pēc individuāla pasūtījuma klientu mājokļiem. Katrā solī nodrošinam, ka jūsu vēlmes tiks realizētas pēc jūsu vajadzībām un budžeta. Uzticaties mūsu ekspertu zināšanām un pieredzei, un kopā mēs sasniegsim labu rezultātu mājokļa iekārtošanā. Sazinies ar mums jau tagad!

Share your thoughts