Skandināvu stila virtuve minimālistiskā dizainā

Skandināvu stila virtuve divos toņos

Skandināvu stila virtuves sakņojas minimālistiskā dizainā, taču tas nenozīmē, ka tās izskatās garlaicīgi! Šeit Skandināvu virtuves dizaineri parāda, kā neitrālas virtuves īpašības var radīt ievērojamu ietekmi un virtuves dizainu kopumā.  Divu toņu dizains, augšējie skapji ar rieksta dekora laminātu no EGGER vertikālā tekstūrā piešķir virtuves dizainam papildus interesi, ko atsvaidzina skandināviski pelēkais antracīts apakšā un lielajos sānu blokos.

Pievērsiet uzmanību arī virtuves aizmugures sienas daļai, kur ir izmantots stikls viegli bēšīgos toņos, kas ir nedaudz siltāks pēc toņa kā to parasti izvēlas Somijā, Zviedrijā un pārējās skandināvu valstīs, tas ir vairāk pielāgots mūsu reģiona gaumei un piedod nedaudz vairāk siltuma. 

Vēl dažas detaļas, šai virtuvei virtuves rokturu vietā šoreiz izmantota pēdējā laikā bieži izmantotā ražošanas tehnika ar profila līstēm, tā lai atvilknes un durtiņas var atvērt bez rokturu palīdzības. Ļoti pateicīgs stils studio tipa telpām. Virtuve ir arī aprīkota ar papildus apgaismojumu, kurš ieslēdzas un izslēdzas ar sensoru palīdzību un dod papildus lietošanas komfortu. 

Mājas interjers ar tumšu toņu virtuves mēbelēm modernā noskaņā

Galda virsmā izmantots mākslīgais akmens, kas gan nav lēts prieks, tai pat laikā tas ir viens no elementiem, kurš piešķir virtuvei papildus kvalitātes un dizaina vērtību ilgtermiņā.

Virtuve ELINA ar moderniem interjera aksesuāriem

Klāt nāk Legrabox klusās aizvēršanās atvilknes no BLUM, virtuves grozi un atkritumu sistēmas ar klusajiem kustības mehānismiem no Vācu kompoānijas Vauth Sagel, un tas viss lai virtuvi būtu patīkami lietot daudzu gadu garumā.

Virtuves koka gals ar auduma krēsliem

Attiecībā uz šo projektu mēs izsakam savu pateicību partneriem no kompānijas Bonava par lielisko sadarbību un fantastisko rezultātu īpaši Lienei!

Mums ir liela pieredze jauno projektu apmēbelēšanā un ja gadījumā Tu esi šī jautājuma priekšā par to kādu Tu vēlētos savu virtuvi, esi laipni aicināts pie mums. Tāpat vari pieteikties savam virtuves dizainam izmantojot e-pastu info@skandinavuvirtuves.lv mūsu klienti visas idejas un skices saņem bez maksas.

Uz tikšanos!

Share your thoughts