Virtuves iekārtas Merks projektos

Virtuves iekārtas Merks projektos – Moderns risinājums

Skandināvu Virtuves visiem jauno projektu īpašniekiem piedāvā savas bezmaksas konsultācijas un dizaina skices jaunas virtuves telpas iekārtošanai. Zemāk Jūs redzēsiet standarta risinājumus kad trīs līdzīga izmēra dzīvokļos tiek iebūvētas trīs nedaudz atšķirīgas virtuves. Šajā gadījumā potenciāljam klientam pērkot dzīvokli būs iespēja tikt pie standarta virtuves risinājuma.

Tos kuriem ir plašākas dizaina prasības, tie mūsu salonā var apskatīt mūsu individuālā dizaina virtuves un risinājuma iespējas.

Kā zināms šobrīd Latvijas populārākie jaunie projekti ir būvkompānijas Merks izpildījumā. Mājokļa apmēbelēšana ir lieta ar ko saskarās ikviens, kurš iegādājas savā ipašumā jaunu dzīvoklī vai māju. Šeit apskatīsim trīs vienkāršus piemērus kā vienādos 3 istabu dzīvokļus tika iebūvētas 3 dažādas virtuves iekārtas, lai jaunajiem saimniekiem par to nebūtu jāuztraucās. Mūsu dizaineri palīdzēs Jums izvēlēties pareizāko risinājumu.

Virtuve jaunajā Merks projektā gaišās krāsās

Virtuves iekārtas Merks projektos ietver sevī visu, kas nepieciešams. Kvalitatīvu iebūvējamo sadzīves tehnikas komplektu no Electrolux, santehniku no Franke, klusos Blum aizvēršanas mehānismus un atvilktnes.

Virtuves iekārtas Merks projektos ar mēbeļu rokturiem

Virtuves iekārtas Merks projektos ir saskaņotas ar matētiem rokturiem no dāņu dizaina kompānijas Furnipart.

Virtuves iekārtas Merks projektos ar izvelkamajiem Virtuves groziem

Tāpat virtuvē iekļauti kvalitatīvi grozu mehānismi no vācu ražotāja Vauth Sagel.

Sāna skats uz eleganti balto fasāžu stūra virtuvi.

Sala studio tipa iekārtojumā atdala virtuves zonu no priekšnama. Tajā pat laikā izmantajoma kā papildu darba virsma, pie kuras var piesēst uz pusbāra augstuma krēsliem.

Šajā gadījumā virtuve ir vairāk personalizēta un te var redzēt kā virtuve izskatās ja tiek iestrādāti melni profila tipa rokturi pašos skapīšos, fasādēs izmantota antracīta krāsas un ozolkoka dekora kombinācija, bet virsma un sienas panelis no marmora dekora. Šāds virtuves modelis jau biežāk ir pamanāms individuālajos projektos, nevis standarta.

Virtuves iekārtas Merks projektos ar koka dekora Virtuves skapīšiem

Lai sienas skapju sekciju padarītu dizainiski nedaudz interesantāku un lai būtu jautrāk slaucīt putekļus, projektā tika iestrādāts atvērtā tipa plaukts. Tāpat sienas paslēpts Elica pilnībā iebūvējams nosūcējs.

Blum atvilktņu sistēma virtuvē

Vienmēr izmantojam kvalitatīvākos materiālu un furnitūras piegādātājus līdz ar to virtuves mēbeles kalpos ilgi. Blum furnitūra, ko izmantojam mūsu ražotājās virtuvēs ir garantijas un kvalitātes rādītājs, kas virtuves lietošanu ikdienā padara ērtāku un patīkamāku.

Klientiem pie mums ir iespēja izvēlēties un izveidot pilnīgi individuālu savu dizainu, pielāgotu savai gaumei un vajadzībām.

Spīdīga galda virsma un gaišas krāsas virtuves mēbeļu fasādes

Šajā dizaina risinājumā virtuves rokturi ir tieši virtuves fasāžu krāsā, radot modernu un askētisku kopējo virtuves stilu.

Kopskats ar virtuves dizainu gaišā krāsā

Galda virsmas un sienas paneļi piemeklēti, lai atbilstu virtuves grīdas flīzēm, virsma iekļauta no 3 cm bieza lamināta, kas iedod virtuvei mūsdienīgāku piesitienu, jo ir plānāka virsma.

Izvelkamās atkritumu sistēmas

Projektā iekļauts arī kvaltatīvs atkritumu konteineru risinājums ar 2 izņemamiem spaiņiem no vācu ražotāja Vauth Sagel.

Plīts virsma ar tumšas krāsas galda virsmu

Tāpat visās virtuvēs kā nu jau “must have” iekļaujam kvalitatīvu iefrēzēto led apgaismojumu, kas padara darbošanos virtuvē daudz patīkamāku arī dienas tumšajā laikā.

Virtuves iekārtas ar baltām fasādēm

Visi jauno projektu potenciālie īpašnieki tiek laipni aicināti pie mums uz salonu, kur mūsu dizaineri Jums palīdzēs izvēlēties labākos risinājumus.

Piesakies konsultācijai pie mūsu speciālistiem jebkurā sev vēlamā laikā!

Share your thoughts