Modernais standarts – pelēki tumšas virtuves

Pēdējā laika aktuālās tendences – pelēki tumšas virtuves

Kas raksturo pēdējā laika interjera tendences? Tumšie toņi – melnie, pelēkie vai pat tumši zaļie un zilie. Kombinācijās ar minimālajiem stiliem tumšie toņi dominē trendu topus. Attēlos aplūkojams mūsu dizaineru garadarbs – virtuve, kas apvieno mūsdienu labākos standartus, populārākās tendences un to visu apvieno patīkamā, plūdenā dizainā, kur dominē asie stūri un taisnās līnijas. Dizains minimālisma iespaidā.

pelēki tumšas virtuves kādā no privātmāju projektiem

Kas šo virtuvi padara īpašu?

Šeit aspekti, kurus apskatīt, ir daudz – jāizvēlās, ar ko sākt. Tehnika, dizaina elementi, atjautīgie risinājumi un vispārējais dizains.

pelēki tumšas virtuves mēbeles ar matētām fasādēm

Virtuves mēbeļu dizains ir svarīgs, taču pie tā mēs vēl atgriezīsimies. Cits aspekts, par kuru ne vienmēr mēdz aizdomāties, ir virtuves tehnika. Kā jau augstākās klases virtuves mēbelēm pieklājas, pie fasādēm un virsmas attiecīgi pieskaņota arī tehnika. Melna Bosch plīts un cepeškrāsns, kuru melnais dizains neizcelsies uz tumši pelēko fasāžu fona. 

Taču īpašākais virtuves tehnikas elements noteikti ir Elica tvaika nosūcējs, kas, kā redzams, uzstādīts griestu konstrukcijā virs virtuves salas darba virsmas. Elegants, pat varētu teikt, neredzams risinājums. Santehnikas izvēle līdz ar to arī ir skaidra – Franke risinājumi vienmēr nodrošina labāko kvalitāti un dizainu, kas iederēsies jebkurā mājokļa interjerā.

pelēki tumšas virtuves mēbeles ar matētām fasādēm un akmens virsmu
pelēki tumšas virtuves mēbeles ar matētām fasādēm un akmens virsmu

Virtuves dizaina pamats, protams, ir fasādes un virtuves darba virsma – mēbeļu redzamākā daļa. Kas šeit ir interesanti, lai virtuves dizainu padarītu plūdenāku un patīkamāku skatu, pielietots atjautīgs risinājums, iebūvētos virtuves plauktus var paslēpt aiz izvelkamajām durvīm. Lai durtiņu un atvilkņu vēršana vienmēr sagādātu patīkamas sajūtas, izvēlēti Blum furnitūra.

Atgriežoties pie virsmas un fasādēm, šis virtuves mēbeļu projekts pieprasa maksimālu uzmanību pie detaļām un augstāko kvalitāti, ko nodrošina Dekton & Silestone by Consentino. 

pelēki tumšas virtuves mēbeles ar matētām fasādēm un akmens virsmu un integrētu izlietni

Kā jau redzams, kopējais mājokļa interjers ir gaišs. Baltas sienas, gaiši koka elementi un daudz dabīgais apgaismojums, un, papildus, plaša, atvērta virtuves telpa. Izcils interjers, kurā īstenot tumšu, modernu un pat ļoti minimālu virtuves mēbeļu projektu, jo šeit tumšās fasādes un virsma rada izteiktu kontrastu un sniedz interjeram odziņu. 

pelēki tumšas virtuves mēbeles ar matētām fasādēm un akmens virsmu

Kā šāda stila virtuvi varat izveidot arī Jūs?

Mūsu dizaineri pilnīgi noteikti spēs piemeklēt labāko risinājumu tieši Jūsu mājoklim, taču darbs ritēs raitāk, ka būs jau aptuvena ideja par vēlmēm un visu nepieciešamo. Meklējot iedvesmu un piemērotāko risinājumu savam mājoklim, jāsāk ar pamatiem. Cik ir plaša virtuves mēbelēm paredzētā telpa? Cik lielu virtuvi vēlaties? Vai ir vēlama virtuves sala? Dabīgā apgaismojuma daudzums? Tie ir jautājumi uz kuriem noteikti vajadzētu rast vismaz aptuvenas atbildes, jo galu galā, mērķis ir radīt īsto virtuvi tieši Jūsu mājoklim. 

pelēki tumšas virtuves mēbeles ar matētām fasādēm un akmens virsmu

Svarīgākais, ko atcerēties. Tendences ir viena lieta, taču svarīgi tās arī veiksmīgi īstenot! Tumšāka dizaina virtuves mēbelēm pats svarīgākais būtu atrast balansu starp tumšo un gaišo. Ja virtuves fasādēm un virsmai izvēlēta, piemēram, tumši pelēka vai melna krāsa, tad skaidrs, ka īpašs uzsvars jāliek uz apgaismojuma risinājumiem!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts