Bonava projekta Dreilinga mājas iekārtošana

Dreilinga mājas iekārtošana

Lielākā daļa mūsdienu jaunie mājokļi ir projektēti tā, lai pircējam būtu viss nepieciešamais, tai pat laikā, lai viņam nebūtu jāpārmaksā par liekiem kvadrātmetriem. Līdz ar to kompaktklases dzīvokļu telpu izvietojumā viss ir aprēķināts no, līdz un tieši tas arī ir iemesls kāpēc interjeri ir rūpīgi jāplāno, ja vien gribi lai tas būtu piemērots tavam komfortam. Šeit zemāk variet aplūkot kā tika aprīkots Bonava projekta mājoklis Dreilinga mājās.

Dreilinga mājas iekārtošana
Stūra virtuve gaišos toņos
Mājīgs mājas interjers, kurā dominē silti dzeltenie toņi, radot saulainu un gaišu atmosfēru.

Interjera dizains

Galvenā istaba parasti ir studio tipa telpa, ar vairākiem lieliem logiem, iebūvētu virtuvi, ēdamzonu, atpūtas zonu, kurā ir dīvāns un vietu TV. Nelielu dzīvokļu gadījumā ieteicams izmantot Skandināvu virtuves konceptu un virtuves nišā būvēt augšējos virtuves skapīšus līdz griestiem panākot rezerves ietilpību, kas ir būtisks moments mazu dzīvokļu gadījumos. 

Virtuves skapīši

Augšējos skapīšos varēs novietot rezerves traukus, kas domāti svētkiem kā arī citas vajadzīgas mājas lietas, kuras nelieto ikdienā, bet laiku pa laikam tās ir nepieciešamas, līdz ar to augšējie skapīši būs piemēroti šādu lietu uzglabāšanai.

Mēbeļu fasādes

Ja telpas ir nelielas, tad virtuvē iesakam izvēlēties gaišu pamattoni, ideālā variantā lakotas fasādes kas labi atspīd, tas piedos telpai vizuālu paplašinājumu un sajūta būs gaišāka, bet tie kas izvēlas matētas fasādes, tie iegūs papildus mājīguma sajūtu.

Galda virsma

Ja ir nepieciešams par nelielu naudu tikt pie ilgi kalpojošas un dizaina ziņā modernas galda virsmas, mēs iesakam izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajām lamināta galda virsmām. Kolekcijā ir dekori gan no Austrijas, gan Itāļu ražotājiem, tāpat ir arī plānās virsmas, kuras kļūst ar vien pieprasītākas dēļ interjera dizaina tendencēm. Tiem kuriem ir vairāk brīvo līdzekļu, tiem iesakām izvēlēties mākslīgā akmens virsmas, tās ir dārgākas un prasa ilgāku instalācijas laiku, taču tās ir arī dizainiskākas, ilgtspējīgākas un kopumā ētāk lietojamas. Pieejamas ir visas jaunās kolekcijas ar pašu labāko izvēli.

Virtuves furnitūra

Runājot par furnitūru, atvilkņu blokiem un fasāžu pacelšanas mehānismiem, mūsu virtuvēs tiek izmantoti produkti no ilgtermiņa partnera, kompānijas BLUM. Droši varam teikt ka ar šo furnitūru nevar kļūdīties, tā ir gan kvalitāte, gan dizains jau daudzus gadus. Grozu un atkritumu sistēmas ekskluzīvi lietojam tieši no Vācu kompānijas Vauth Sagel, kas jau daudzus gadus piedāvā labāko kvalitāti visai pasaulei. Tas viss ir rūpīgi iestrādāts dizainā un atrodas aiz fasādēm. To kvalitāti var sajust sākot virtuvi lietot. Virtuves krānus un izlietnes parasti izvēlamies no Franke un Blanko. Franke elastīgāki piedāvājumā, Blanko mazliet kvalitatīvāki izpildījumā. Virtuves apgaismojums nāk no ekskluzīva Vācu ražotāja LES.

Rūpīgi izstrādāts virtuves galds, kas kombinē funkcionalitāti un stilu
Komfortabla un mājīga gulta
Guļamistaba Dreilinga mājās
Guļamistabas skapis baltā krāsā

Ieteikumi

Īss kopsavilkums un ieteikums! Tātad, lai saplānotu Jums nepieciešamās telpas aprīkošanu ar kvalitatīvu, individuāli iebūvētu virtuvi, Jums ir nepieciešams tik vien kā atnākt uz mūsu salonu. Mēs Jums izstrādāsim pirmās 3D skices bez maksas un ieteiksim Jums labākos virtuves risinājumus, tāpat arī veiksim pilnu aprēķinu par izmaksām, un ja Jums viss patiks tad vienosimies par sadarbību!

Virtuve ar baltām fasādēm.

Ja ir nepieciešamas konsultācijas virtuves iegādes jautājumos, lūdzu jautājiet, mūsu kontakti atrodami šeit! 

Share your thoughts