Virtuves galds ar sarkanu galdautu un Virtuves traukiem

Virtuves trauki: Kā piešķirt stilu savai maltītei?

Kā piešķirt stilu savai maltītei?

Virtuves trauki ir viens no izšķirošajiem elementiem jebkura galda klājumā. Skaists trauku komplekts padara maltīti baudāmāku, nosaka mājīgas atmosfēras toni un palīdz izpaust jūsu personīgo stilu. Apskatīsim dažādus materiālus un to, kā pareizi izvēlēties pareizo risinājumu gan ikdienai, gan svinīgām reizēm.


Trauki zilā un sarkanā nokrāsā

Daudzveidīgi materiāli

Pirms pievērsieties krāsām un rakstiem, ir svarīgi noteikt, kādu materiālu dodat priekšroku. Kaula porcelāns, māla trauki, standarta porcelāns un melamīns ir visizplatītākie.

Katram materiālam ir savas priekšrocības:

  • Kaula porcelāns: viegls, izturīgs un piemērots gan ikdienas lietošanai, gan svinībām. Tas ir izturīgs pret sadrupšanu, mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamajā mašīnā.
  • Māla trauki: smagi, stilīgi un izturīgi, bet jāizvairās no straujām temperatūras svārstībām.
  • Porcelāns: izturīgs un daudzpusīgs materiāls ar gludu virsmu.
  • Melamīns: ideāli piemērots āra pasākumiem, jo neplīst. Tomēr jāizvairās no tā lietošanas mikroviļņu krāsnī.

Virtuves trauki

Stilu dažādība

Trauki pieejami dažādos stilos, sākot no vienkāršiem un beidzot ar izsmalcinātiem. Lai arī izvēle ir atkarīga no jūsu gaumes, ir svarīgi izvēlēties traukus, kas atspoguļo jūsu dzīvesveidu un viesmīlību.

Kā izvēlēties trauku komplektu

Pirms pieņemt lēmumu, izvērtējiet savas vajadzības. Vai vēlaties komplektu, individuālu trauku komplektējumu vai atsevišķus traukus? Eksperti iesaka iegādāties vismaz 8-12 komplektus, lai jums vienmēr pietiktu trauku gan ikdienas maltītēm, gan lielākiem pasākumiem.

Uzglabāšanas telpa

Pirms iegādājaties traukus, izvērtējiet, cik daudz vietas jums ir to uzglabāšanai.Kopšana

Lai jūsu trauki ilgi kalpotu un saglabātu savu svaigo izskatu, tiem nepieciešama pareiza aprūpe. Papildus tam, ka daudzi trauki ir piemēroti trauku mazgājamajai mašīnai, ir arī citi triki, kā tiem piešķirt jaunu izskatu!

Secinājums

Trauki ir ne tikai praktiska vajadzība, bet arī mākslas darbs jūsu galda klājumā. Tie spēj radīt atmosfēru, atspoguļot jūsu personīgo stilu un padarīt katru maltīti īpašu. Izvēlieties tos, kas atspoguļo jūsu personību un izbaudiet katru kopā pavadīto brīdi pie galda.

Bildes – https://www.wedgwood.com/en-us

Share your thoughts