Moderna virtuves iekārta pelēkā krāsā

Moderna virtuves iekārta “Pillar” projektā

Moderna Virtuves Iekārta Pillar Dzīvokļu Kompleksā “Mežciema Mājas”

Vai jūs esat kādreiz izjutuši patiesu prieku par virtuvi, kas ir tik stilīga, ka ieraugot to gribas smaidīt? Ja jūs atrodaties Rīgā un meklējat dzīvokli ar modernu virtuves iekārtu, tad projektam “Mežciema Mājas” ir daudz ko piedāvāt. Šajā rakstā mēs izskatīsim, kādus augstas kvalitātes materiālus un tehniku mēs izmantojām šī projekta izveidē.

Balts dīvāns un kompakta virtuves iekārta

Virtuves Dizaina Tendences “Mežciema mājas”

Virtuve šajā kompleksā ir augsta standarta piemērs modernam Skandināvu stilam. Fasādes grīdas skapjiem izmantots Lamināts Egger U201 ST9, kas nodrošina eleganci un izturību. Sienas skapju fasādes ir veidotas no MDF ar vertikāliem frēzējumiem NCS S 2502-Y, kas rada unikālu dizainu. Korpuss izceļas ar savu tumši pelēko laminātu, piešķirot telpai zemes toni.

Akmens galda virsma un LED apgaismojums

Izmantotie Materiāli

Galda virsma un sienas panelis ir izgatavoti no 10 mm biezas kompaktplātnes Fondi 27. Šī materiāla izvēle ne tikai piešķir elegantu izskatu, bet arī garantē izturību un ilgmūžību. Iekšējos sānos izmantots matēts akrils Niemann 85382MX, kas piešķir telpai vēl lielāku harmoniju.

Krāsotas frēzētas MDF fasādes

Tehnoloģiju Integrācija

Virtuves tehniku šajā projektā nodrošina ELECTROLUX. Virsma LIV63431BK ir gan stilīga, gan funkcionāla, savukārt cepeškrāsns EOD3C70TK ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Trauku mašīna KEAD2100L un ledusskapis KNT1LF18S1 ir vēl divas tehnikas, kas nodrošina, ka jūsu virtuve būs tehnoloģiski mūsdienīga un efektīva.

Saprātīgas Ieguldījuma Idejas

Lai gan izmantotie materiāli un tehnikas ierīces ir augstas klases, mēs piedāvājam ļoti konkurētspējīgas cenas. Šī virtuves iekārta ir ilgtermiņa ieguldījums, kas palīdzēs jums ne tikai baudīt ērtu dzīvi, bet arī palielinās jūsu nekustamā īpašuma vērtību.

Gaiša virtuves iekārta un virtuves galds ar krēsliem

Secinājums

Projekta “Mežciema Mājas” dzīvoklis ir apveltīts ar modernu un izsmalcinātu virtuves dizainu, kas apvieno estētiku, funkcionalitāti un ilgtspējīgus materiālus. No dizaina līdz tehnikai – šī virtuve ir gatava apmierināt pat visprasaīgākos pircējus.

Gaišas krāsas dīvāns un virtuve

Aicinājums Rīkoties

Vai jūs vēlaties dzīvot telpās, kas ir gan eleganti dizainētas, gan pilnībā aprīkotas ar vismodernākajām tehnikas ierīcēm? Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo un citiem projektiem.

Sūtiet mums e-pastu: info@skandinavuvirtuves.lv
Zvaniet mums: 22011998

Share your thoughts