skandinavu_virtuves

Virtuve, kas apvieno eleganto ar funkcionālo

Virtuve vairs nebūt nav tikai vieta, kas paredzēta gatavošanai. Arvien vairāk un vairāk virtuves dizains tiek ņemts vērā visa mājokļa kopējā interjerā. Tieši tāpēc šīs virtuves koptēlā redzama ietekme no jaunākajām interjera dizaina tendencēm, piemēram, gaišie toņi lēnām tiek aizstāti ar tumšākiem, piesātinātākiem toņiem un, ja pievērš uzmanību rokturiem, redzams, ka dizaina risinājumos sāk atgriezties arī koka elementi.

Virtuve izceļas ar savu tīro izskatu un plūdenajam līnijām. Šīs virtuves dizainā skaidri manāmas minimālisma noskaņas, taču par skandināvu stila ierasto harmoniju atgādina Furnipart Manta Wood elegantie koka rokturi, kā arī ar koka elementiem veidotais brīvi stāvošais plaukts, kas papildinās plašās virtuves funkcionalitāti un kalpos arī kā dizaina elements.

Odziņu virtuvei piešķir Egger lamināta virsma un sienas panelis ar rūsas efektu, kuru tonis saskan ar koka plūdenajiem rokturiem. Brūnīgais virsmas un sienas paneļa tonis rada siltu un mājīgu noskaņu un ienes virtuvē arī kādu interesantāku rakstu. Sienas paneļa risinājums padara virtuvi ilgtspējīgu, kā arī pasargā sienu no netīrumiem un padara uzkopšanu pēc virtuves darbiem vieglāku.

Uzkopšanas darbus padarīs vieglākus arī Alvic ražojuma Luxe matētās fasādes, kuras veidotas no īpaši pret skrāpējumiem noturīga materiāla, kas neļaus virtuvei ātri novalkāties un pagarinās tās kalpošanas laiku. 

Arī svarīgi, lai virtuves mēbeles ne tikai izskatītos lieliski, bet arī būtu ērti lietojamas. Šī virtuve izstrādāta tā, lai tajā būtu ērti darboties un tā palīdzētu saglabāt mūsu klientu dzīvesveida plūsmu, apvienojot labākos mūsdienu virtuves standartus. Galvenokārt, vajadzētu uzsvērt virtuves funkcionalitāti- virsmas ir plašas, iekļauti arī vairāki nodalījumi gan skapīšos, gan plauktos, lai vietas pietiktu visiem virtuvē nepieciešamajiem piederumiem.

Kopumā virtuves dizains pasaka vairāk nekā to spētu vārdi. Piestrādāts ir pie vissmalkākajām detaļām un piedomāts arī par koka elementiem, lai tie ienestu virtuvē mājīguma sajūtu. Kontrasts starp antracīta fasādēm un brūnīgo toņu virsmu un sienas paneli rada harmonisku koptēlu. Minimālistiskā dizaina vadlīnijas, kas apvienotas ar skandināvu stila mājīgumu, uzrunās ikvienu.

Ja arī Jūs interesē elegants risinājums Jūsu virtuvei, droši sazinieties ar mūsu komanu šeit!

Share your thoughts