Virtuve ar baltām Niemann fasādēm un virtuves skapīšiem

Izteikts minimālisms – virtuve ar baltām Niemann fasādēm

Virtuve ar baltām Niemann fasādēm

Virtuves izvēle nebūt nav vienkāršs process. Ideju ir tik daudz, taču kuru izvēlēties? Viena no jaunākajām modes tendencēm ir minimālistiska stila ieviešana interjera dizainā. Vienkāršs, gaišs un moderns dizains kļūst par arvien biežāku parādību klientu ideju saraksta augšgalā. Bieži vien tiek izvēlētas virtuves, kas pēc dizaina ir vienkāršas, taču funkcionālas un ērtas.

Virtuve ar baltām Niemann fasādēm
Skandināvu virtuves

Mūsu uzdevums ir padarīt virtuves izvēles procesu pēc iespējas vienkāršāku un radīt funkcionālu virtuvi, kas nestājas ceļā un ļauj izpausties – veidot meistardarbus virtuvē.

Šī virtuve modelēta pēc privāta pasūtījuma un radusi savu vietu Pierīgā, kur tā lieliski iederas mājas interjerā un papildina kafijas toņu radīto omulīgo mieru. Virtuves odziņa – sarkanie krēsli, kas uzreiz ir pamanāmi un dod virtuvei papildus dizaina elementu – piešķir unikalitāti.

Virtuve ar baltām Niemann fasādēm un salu
Skandinavu_virtuves

Melnbaltais ar krāsainiem elementiem ir kombinācija, kas padara virtuvi izteiksmīgāku un piešķir raksturu. Ļoti prominenta īpašība ir melnais ledusskapis, kas izceļas uz balto Niemann akrila fasāžu fona un komplimentē Marmara Marble tumšo marmora imitācijas galda virsmu.

Virtuve ar baltām Niemann fasādēm un Egger plastikāta galda virsmu
Skandinavu_virtuves

Virtuves ģeometriskās formas liek novērtēt līniju plūsmu eleganci. Virtuves regulārās formas pieskaņojas esošajam interjera dizainam, rosinot vēlmi pavadīt vairāk laika savā virtuvē.

Skandinavu_virtuves
Skandināvu virtuves

Minimālisma sajūtu papildina sienas skapīšu atjautīgais dizaina risinājums. Tiem netiek izmantoti rokturīši, tāpēc, lai tos varētu atvērt, fasāde veidota ar pārkari.

Virtuve ar baltām Niemann fasādēm un virtuves skapīšiem
Skandinavu_virtuves

Virtuves sala ne tikai izmantota kā papildus darba virsma vai skapīšu konstrukcija, bet arī kā ēdamgalds. Sala veidota ar pārkari, lai pie tās var apsēsties un ieturēt maltīti vai arī atvilkt elpu pēc garas darba dienas pie kādas kafijas krūzes.

Egger galda virsma
Skandinavu_virtuves

Virtuvē piestrādāts pat pie vissmalkākajām detaļām, kā piemēram, Furnipart Straight Edge rokturiem. Tie piemeklēti pēc iespējas zemāka profila, elegantāki un tādi, kas nepiesaista uzmanību. Šādas detaļas virtuvei dod tīrāku izskatu, kas patīkams skatam.

Skandinavu_virtuves
Skandināvu virtuves

Virtuves elegance pievērsīs daudzus skatienus, taču kopējais vizuālais tēls ir tik plūdens, ka netraucēs ikdienas darbos.

Ja vēlies profesionāli izstrādātu risinājumu tavai virtuvei, sazinies ar mūsu komandu šeit

Share your thoughts