skanināvu minimālisms

Gaišas virtuves mēbeles modernā minimālisma stilā

Gaišas virtuves mēbeles

Modernais minimālisms pēdējā laikā ir guvis neizmērojami lielu uzmanību, kas arī tieši atspoguļojas virtuves projektos. Ar vien vairāk varam pārliecināties par šī stila ietekmi uz virtuvju tendencēm un ir skaidrs, ka minimālisma ietekme būs jūtama vēl ilgi. Izsmalcināti plūdenās līnijas un tīrais kopskats ir kaut kas, ko citi stili gluži nespēj līdz galam sniegt.

Gaišas virtuves mēbeles gaišā dzīvoklī

Šīs elegantās gaišas virtuves mēbeles izstrādātas iedvesmojoties gan no skandināvu, gan modernā minimālisma stiliem. Lai gan virtuve ir salīdzinoši kompakta, tā pamanās iekļaut visu nepieciešamo un sniedz iespēju plašām uzglabāšanas iespējām. Ir pieejami gan ierastāki sienas skapīši, gan arī atvērtie plaukti, kuros vienmēr viss būs rokas stiepiena attālumā. Lieliska vieta, lai glabātu trauciņus, garšvielas vai arī kādu dizaina elementu.

Gaišas virtuves mēbeles ar baltām fasādēm un koka dekoru

Virtuves viens no redzamākajiem elementiem – tās fasādes -, šajā projektā fasādēm izvēlēti divi dažādi materiāli. Apakšējiem skapīšiem dizaineri izvēlējušies matētu baltu akrilu, kurš nerada atspīdumus, ir vieglāk kopjams un piešķir tīrāku izskatu, un augšējie sienas skapīši izstrādāti no lamināta ar koka imitāciju. Tādējādi tie saglabā lamināta materiāla pozitīvās īpašības, taču koka imitācija ienes mājīgākas noskaņas.

Gaišas virtuves mēbeles ar baltām fasādēm un koka dekoru un lamināta galda virsmu

Skaidrs, ka svarīgi ir izvēlēties arī kvalitatīvu virtuves virsmu. Šajā skaistajā projektā virsma ir izstrādāta no Egger lamināta, tāpēc nebūs jāsatraucās par virsmas eļļošanu un mitrumu, kā tas būtu nepieciešams ar masīvkoku. Sienas panelis veidots no Egger ražota lamināta ar betona dekoru.

Gaišas virtuves mēbeles ar baltām fasādēm un koka dekoru kā arī sienas paneli

Lai pieturētos pie minimālistiskajām noskaņām, rokturiem izvēlēti iecienītie Furnipart Edge ar Inox pārklājumu.

Gaišas virtuves mēbeles ar baltām fasādēm un koka dekoru kā arī furnipart rokturiem

Modernā minimālisma stila virtuves kļūs ar vien populārāks, tāpēc varam arī turpmāk gaidīt līdzīga stila virtuvju skaita pieaugumu. Šis projekts gan izceļas arī ar skandināvu stila elementu iekļaušanu, kas virtuvē ienes klasiskākas un mājīgākas noskaņas.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts