Lakotas Luxe supermat fasādes

Virtuve jaunuzbūvētā Baltezera privātmājā

Šī virtuve savas mājas radusi kādā skaistā jaunuzbūvētā Baltezera privātmājā. Ieturētais minimimālisms un līniju askētisms virtuves dizainā lieliski iederas mājās kopējā interjerā. Pelēkās fasādes uz gaišo sienu fona izskatās gluži kā ar ogli zīmēta pastkarte un lieliski sasaucās ar pelēkajiem mājas logiem.

Lakotas Luxe supermat fasādes – priekšrocības

Pelēks nebūt nenozīmē garlaicīgs, vizmaz ne virtuves interjerā. Lakotas supermat fasādes šobrīd ir viens no dekoru trendiem mēbēļu interjerā. Tas lieliski iet kopā gan ar masīvajām, gan arī ar Technictone kvarca virsmām, kā redzam šajā projektā.  Materiāls ir ļoti patīkams uz tausti, noturīgs pret skrāpējumiem un vizuāli ļoti pievilcīgs.

Virtuves iekārta izvietota pie vienas sienas. Tai pretī novietota virtuves sala, kuras virsma veidota ar pārkari, lai pie tās būtu maksiimāli ērti piesēst, darboties  un ieturēt maltīti.

Technistone kvarca galda virsma Gobi black spēlē vienā komandā ar piemeklēto melno virtuves tehniku un piedod virtuvei neuzbāzīgu un mierīgu noskaņu.

Skandināvu zīmola Furnipart dizana rokturi ir viena no mūsu, tā teikt, vizītkartēm, ko ar prieku iestrādājam gandrīz visos savos ralizētajos projektos.

Neuzkrītoša, mūsdienīga un praktiska. Aprīkota ar Blum Aventos paceļamajiem atvēršanas mehānismiem un Vauth Sagel iebūvējamajiem grozu risinājumiem. Daudzās atvilktnes ikdienas darbošanos virtuvē  padara ērtāku un patīkamāku.

Pieteikt savas virtuves 3D  bezmaksas skici pie mūsu diaineriem

Share your thoughts