Skandināvu virtuves

Gaišs un viegls virtuves dizains

Viegls virtuves dizains baltā krāsā

Katrā mājvietā svarīgi, lai būtu ērta, moderna un praktiska virtuve, kas palīdz saglabāt mūsu dzīvesveida plūsmu, apvienojot labākos mūsdienu virtuves standartus. Eleganta virtuve mājvietu padara izteiksmīgāku un rada patīkamu noskaņu un liek noprast, ka piestrādāts pie katras sīkākās detaļas.

Viegls virtuves dizains baltā krāsā
Skandināvu virtuves

Kā arī šis projekts – Viegls virtuves dizains ir klienta vēlmju atspoguļojums, tāpēc virtuve ir citādāka – veidota un plānota individuāli. Šī virtuve izceļas ar Niemann Supermatt matēto akrila fasāžu un Grantitops mākslīgā akmens melnās sērijas virsmas kombināciju. Tā virtuvē rada krāsu kontrastu un piešķir patīkamu koptēlu.

Viegls virtuves dizains baltā krāsā ar aknens virsmu
Skandināvu virtuves

Šajā stūra virtuvē izmantotās akrila fasādes ir viegli pieskaņojamas interjeram, un to radītā mierīgā noskaņa nenovērsīs no gatavošanas priekiem. Virtuve radīta funkcionāla un ar plašām skapīšu sistēmām, kur ievietot nepieciešamos piederumus gatavošanai.

Viegls virtuves dizains baltā krāsā ar furnipart rokturiem
Skandināvu virtuves

Virtuvēs arvien lielāku popularitāti gūst dāņu zīmola Furnipart ražotie Straight Edge rokturi, jo tos ir viegli pieskaņot pie gandrīz jebkurām fasādēm un rokturi piešķirs virtuvei tīkamāku izskatu.

Viegls virtuves dizains baltā krāsā ar modernām Virtuves iekārtām
Skandināvu virtuves

Skapīšiem izmantots materiāls, kurš guvis cieņu pircēju vidū – matēts akrils. Tas nerada atspīdumu, matētā virsma ir patīkama pieskārienam, tā ir noturīga pret skrāpējumiem un ļoti viegli kopjama. Sienas skapīšos iestrādāts LED apgaismojums, lai varētu gatavot, kad vien sirds kāro.

Granitops mākslīgā akmens virsma izvēlēta, jo tā ir ūdens noturīga un tai piemīt izcilas karstumizturības īpašības, lai gatavojot nenāktos raizēties par verdošu ūdeni un karstiem katliem, ja tie ir uzlikti uz virsmas.

Viegls virtuves dizains baltā krāsā ar cepeškrāsni
Skandināvu virtuves

Jūsu virtuve vienmēr ir vieta, kur pavadīsiet laiku vai nu gatavojot, vai pārmijot kādu vārdu ar ģimeni vai draugiem. Ir svarīgi, lai virtuve būtu ne tikai funkcionāla, bet arī izskatās lieliski un patīk jebkuram. Virtuves vienkāršais, taču gaumīgais stils atstās pozitīvus iespaidus uz katru.

Share your thoughts