Eleganta virtuve ar salu un Supermatt Luxe fasādēm

Eleganta virtuve ar salu un tumšām fasādēm

Viens no vissvarīgākajiem elementiem mājas interjerā, lai tas būtu pievilcīgs, ir virtuves dizains. Jebkurš vēlētos sev virtuvi, kas rada patīkamu noskaņu, ir ērti lietojama, un iedvesmo gatavot. Virtuve ir mājas sirds, tajā laiks paskrien gatavojot, runājoties ar tuvākajiem, tāpēc tai ir jābūt gan funkcionālai, gan mājīgai, lai tajā būtu patīkami uzturēties. To, cik ērta un patīkama ir virtuve, nosaka tās izkārtojums, virsmas kopējais platums un arī krāsu kombinācijas.

Eleganta virtuve ar salu un tumšām fasādēm
Skandināvu virtuves

Šajā gaumīgajā virtuvē ir virtuves sala, kas atvieglo gatavošanu un lieliski papildina dizainu. Virsma veidota no divām daļām, apakšējā daļa ir veidota no Egger lamināta akmens imitācijas, augšējā daļa veidota no masīvkoka, kas virtuvē ienes gaišumu, kontrastē ar tumšajām fasādēm un piešķir patīkamu toni. Sala veidota arī ar mazu pārkari, lai pie tās būtu ērti apsēsties un atgūties no ikdienas steigas. Zem virtuves salas iestrādāts LED apgaismojums, kas kalpo kā papildus diziana elements, taču arī sniedz funkcionalitāti nakts laikā.

Skandināvu virtuvesSkandināvu virtuves

Virtuves fasādes izvēlētas no Niemann. Antracīta Supermatt Luxe fasādes virtuvē papildina tās minimālistisko stilu. Fasādes ir viegli kopjamas, noturīgas gan pret UV starojumu, gan pret skrāpējuiem. Tās ir ilgtspējīgas un padarīs virtuves kopšanu ērtāku, atvieglojot virtuves darbus ilgtermiņā.

Skandināvu virtuves
Skandināvu virtuves

Fasāžu vienkāršo stilu papildina Furnipart Straight Edge rokturi, kuri šobrīd ir ļoti populāri sava vienkāršā dizaina un zemā profila dēļ. Šādi rokturi ir laba alternatīva citiem masīvākiem rokturiem, ja ir vēlme, lai rokturi virtuvē neizceltos un nebūtu viegli pamanāmi.

tumša virtuve ar koka galda virsmu
Skandināvu virtuves

Virtuves virsma un sienas panelis ir veidoti no Egger lamināta ozolkoka dekora. Tas izceļ virtuves darba virsmu un padara vidi patīkamāku un gaišāku. Lai patīkamāk būtu gatavot arī diennakts tumšajā laikā, skapīšos ir iestrādāts LED apgaismojums. Tas izgaismos katru virtuves detaļu un padarīs kopējo tēlu elegantāku.

Skandināvu virtuves
Skandināvu virtuves

Mūsdienās virtuvēm ir tendence sliekties uz ar vien vienkāršāku un minimālistiskāku stilu, taču šī virtuve lieliski apvieno vienkāršu stilu ar funkcionalitāti. Tā pēc skata ir eleganta, taču iekļauj lielu darba virsmu un pat virtuves salu, kas ir lielisks papildinājums katrai virtuvei.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts