Skandināvu virtuves

Eleganta virtuve skandināvu noskaņās

Eleganta virtuve gaišās krāsās

Izvēloties jaunas virtuves mēbeles, ir svarīgi ņemt vērā, kā tās izskatīsies gan tām paredzētajā telpā, gan mājokļa interjerā kopumā, tieši tāpēc šim modernajam virtuves projektam tika izvēlēts ieturētais skandināvu minimālisms ar gaišu krāsu paleti, kas akcentēts ar tumši pelēkiem toņiem. 

Eleganta virtuve skandināvu noskaņās gaišās krāsās

Virtuves fasādēm izvēlēts vācu ražotāja Niemann balts, matēts akrils. Tas ir kvalitatīvs, viegli kopjams un moderns fasāžu risinājums, kas vienlaikus rada plašākas telpas sajūtu un pieskaņojas telpas gaišajam koptēlam. Papildus gaismu virtuvē ienes arī sienas skapīšos iefrēzēta LED lente. Savukārt kā kontrastējošs dizaina elements izvēlēti Furnipart Mango rokturi. To melnais, matētais pārklājums un minimālistiskais dizains izceļas uz balto fasāžu fona, piešķirot virtuvei modernu izskatu.

Eleganta virtuve skandināvu noskaņās ar melniem furnipart rokturiem

Virtuvei krāsu un vienotu koptēlu piešķir vācu ražotāja Egger lamināta galda virsma un tai pieskaņots sienas panelis. Skandināvu pelēko toņu un betona imitācijas apvienojums ir mūsdienīgs, kā arī kvalitatīvs un ilgtspējīgs risinājums, kas sniegs iedvesmu virtuves darbos. Šī paša materiāla dekors izvēlēts arī modernam un praktiskam atvērtā plaukta risinājumam. 

Tumša lamināta galda virsmu ar sienas paneli

Arī virtuves tehnika izvēlēta tumšos toņos, lai pieskaņotos darba virsmai un radītu plūdenu izskatu. Virtuves projektam melnos, matētos toņos izvēlēta Franke izlietne ar ūdens renēm un jaucējkrāns ar hroma akcenta elementiem. Virtuvē izmantota arī klasiski melna indukcijas sildvirsma, tumši pelēks tvaiku nosūcējs un Inox pārklājuma cepeškrāsns. Savukārt ledusskapim izvēlēts iebūvēts risinājums, kas lieliski iederas telpas un virtuves dizainā, kā arī neaizņem papildus vietu. 

Tumša lamināta galda virsma

Plūdenai un klusai durtiņu atvēršanai un aizvēršanai virtuvē iekomplektētas augstākās kvalitātes Blum viru un atvilktņu sistēmas, kā arī Aventos HF paceļamie mehānismi. Antresoliem izmantoti Blum Tip-On mehānismi durtiņu atvēršanai bez rokturiem minimālistiskam izskatam. 

Virtuves galds ar gaišu virtuvi

Patīkamais skandināvu minimālisms jebkurā mājoklī ienesīs patīkamu gaisotni, savukārt kvalitatīvi izstrādāta un pārdomāta virtuve atvieglos ikdienas darbus. Jauna virtuves projekta izstrādē svarīgi pievērst uzmanību pat smalkākajām detaļām, tieši tāpēc mūsu dizaineri ir tie, pie kuriem vērsties, lai radītu Jūsu vēlmēm un interjeram atbilstošāko risinājumu. 

Ja arī Jūs interesē elegants risinājums Jūsu virtuvei, sazinieties ar mūsu komandu šeit!

Share your thoughts