Skandināvu virtuves

Moderns virtuves iekārtojums ar baltām, matētām Niemann akrila fasādēm

Moderns virtuves iekārtojums Baltozolos

Šī virtuve tapusi jaunajā projektā Baltozoli, kas atrodas tepat Rīgas kreisajā krastā. Ieturētais skandināviskais minimālisms lieliski iederas telpas industriālajā interjerā un veido izcilu mājokļa koptēlu. Projekts veidots kopīgi sadarbojoties ar klientu, abpusēji ievērojot nianses un prasības, kuras jāievēro veidojot mūsdienīgu virtuves dizainu.

Moderns virtuves iekārtojums baltā krāsā

Moderns virtuves iekārtojums no augstvērtīgiem materiāliem

Virtuves fasādēs izmantotas vācu ražotāja Niemann baltās, matētās akrila fasādes. Tas ir kvalitatīvs un vizuāli baudāms dekors, kas ir viegli kopjams un uz kura mazāk paliek pirkstu nospiedumi.

Baltas Virtuves mēbeles

Tīrās līnijas, ko veido mēbeles fasādes, baltā ķieģeļu siena un gaišā kvarca virsma ir lieliska kombinācija, kas veido glancēto interjera žurnālu cienīgu dizainu.

Baltas Virtuves mēbeles ar izlietni


Pabūvējamā tipa nerūsējoša tērauda izlietne un jaucējkrāns kā arī ziepju dozators no Franke. Kalpos lieliski un izskatīsies vēl lieliskāk! Tīrais izskats lieliski saskaņojas ar virtuves minimālistiskajām noskaņām.Projektā izmantoti melni, estētiski un vienkārši garā tipa rokturi, kas uzliekami uz fasādes augšējās maliņas. Šāds rokturu risinājums pieskaņojas virtuves stilam, zemais profils un melnā krāsa atgādina par modernā minimālisma noskaņām, taču rokturi arī nezaudē funkcionalitāti.

Baltas virtuves mēbeles ar akmens galda virsmu


Šis ir moderns virtuves iekārtojums kuram papildus bonus punktus piešķir baltā cepeškrāsns un plīts virsma. Balta cepeškrāsns tik ļoti neizcelsies no kopējā izskata, tāpēc rada vienotāku un plūdenāku izskatu. Svarīgākais ir detaļās!This image has an empty alt attribute; its file name is IMG_0764_DxO-1024x683.jpg


Atvērto plauktu risinājums lieliski papildina vieglo telpas sajūtu un kopainu. Papildus, tie sniedz ērtu un ātru iespēju piekļūt visam nepieciešamajam! Tagad arī mēs piedāvājam dizaina plauktus!

Virtuves galda virsma ar auga aksesuāru


Virtuves sala no vienas puses veidota ar pārkari, la pie tās var ēti piesēst, bet tās tupinājums pāriet masīvkoka galdā uz askētiskas melnas metāla kājas. Tīras dizaina līnijas, kuras iemīļos ikviens!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts