Mūsu dizaineru darbs – Bonavas demo dzīvoklis!

Bonavas demo dzīvoklis – virtuves dizains

Mūsu dizaineri nebeidz pārsteigt, šoreiz apskats par šo estētiski patīkamo virtuves mēbeļu projektu, kas īstenots Skanstes rajonā. Kā jau pēc pirmā acu uzmetiena noprotams, virtuve apvieno labākos mūsdienu standartus vienā! Augstākās klases materiāli, virtuves mēbeles līdz griestiem un dizains, kas izmanto katru centimetru, taču neatstāj neko lieku. Var redzēt, ka mūsu dizaineru darbs ir nesis augļus!

Bonavas demo dzīvoklis ar gaišām Virtuves mēbelēm

Šoreiz ieskats mūsu dizaineru veikumā, kas īstenots Bonavas demo dzīvoklī. Ko vēlētos uzreiz izcelt, šeit fokuss vairs ne tikai uz virtuves mēbelēm. Skaidrs, ka katrs mūsdienīgs mājoklis arī pieprasa augsstākās kvalitātes interjeru un mēbeles.

Bonavas demo dzīvoklis ar gaišām Virtuves mēbelēm un krāsainu interjera dizainu

Bonavas demo dzīvoklis – interjera dizains

Kā jau minējām, mūsu dizaineri parūpējušies, lai Bonavas demo dzīvoklis būtu apmēbelēts visā plašumā! Sniegtajam mēbeļu klāstam pievienojas arī eleganti, individuāla dizaina skapīši, kumodes un citi interjera dekori. Ikviens dizains ir pielāgots klienta vēlmēm un vajadzībām, individuālu risinājumu atradīsim katram!

Guļamistaba Bonavas projektā ar zaļās krāsas akcentiem
Bonavas demo dzīvoklis ar ietilpīgu guļamistabas skapi

Glabāšanas risinājumi katrai telpai

Šajā salīdzinoši kompaktajā virtuvē viss ir ērti sasniedzams un pieejams, viss rokas stiepiena attālumā. Grozu sistēmas un plašie skapīši rūpējas par to, lai visam vienmēr būtu sava vieta, kur glabāties.

Katrā telpā mājo arī dizaineru izstrādātie skapīši, kuru ieturētais dizains papildina mājokļa kopējo interjeru un papildus sniedz plašas uzglabāšanas iespējas – noderēs gan plaukti, gan atvilknes. Lai saglabātu tīro, plūdeno izskatu, skapjiem piemeklēti minimālāka dizaina rokturi – Furnipart Straight Edge.

Guļamistabas skapja rokturis

Moderna virtuve modernam mājoklim

Ar vien populārākas kļūst virtuves, kas apvieno modernā minimālisma standartus, taču visbiežāk dizainā pamanās iezagties kāds elements, kas piešķirs virtuvei sava veida noskaņu. Šajā virtuvē tas attiecināms uz sienas paneli un virsmu, kas nav tīri tikai balta un pelēka, bet gan ar neierastāku dekoru un šo virtuvi komplementē citi smalkāki elementi, kā piemēram smaragda zaļie krēsli!

Virtuves krēsli un virtuves galds ar akmens virsmu

Taču modernu virtuvi neraksturo tikai dizains, modernu virtuvi raksturo augstākās klases materiāli, santehnika un virtuves tehnika, kas mūsu dizaineru veidotajās virtuvēs ir standarts. Franke santehnika, Vauth-Sagel grozu sistēmas un augstākās kvalitātes Blum mehānismi, kuri radīs smaidu ikreiz, kad nāksies atvērt un aizvērt kādu atvilkni vai skapīti. 

Bonavas demo dzīvoklis ar gaišām Virtuves mēbelēm un lamināta galda virsmu

Fasāžu un virsmu materiālu izvēle

Kā jau pēc skandināvu tradīcijām, fasādēm izvēlēts iecienītais Niemann Supermatt matētais akrils gaišā tonī, lai telpā saglabātu gaišumu. Matēts akrils ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī būs noturīgāks pret skrāpējumiem nekā glancētais.

Virsma un sienas panelis izstrādāts no Egger lamināta ar tumšu akmens dekoru, kas kontrastē ar gaišajām fasādēm un izceļ virtuves mēbeļu aprises. Lamināts īpašs ar tā noturību pret triecieniem un traipiem, papildus, to arī ir ļoti viegli kopt un par mitrumu nevajadzēs satraukties nemaz.

Iekārtojums un citi dizaina elementi

L-tipa virtuves kļuvušas par pēdējā laika iecienītāko iekārtojumu un tam ir iemesls. Tas ir viens no efektīvākajiem veidiem kā optimizēt savu virtuves telpu, taču vienlaicīgi saglabājot atvērto sajūtu. Par L-tipa iekārtojumu vairāk var uzzināt šeit. Šāda stila iekārtojums ļauj virtuves mēbelēm saglabāt avu kompaktumu, taču nodrošināt adekvātu funkcionalitāti.

Apgaismojums ir svarīgs katrā virtuvē, taču ne katrā virtuvē par to pietiekami daudz piedomā. Tas ir viens no elementiem, uz kuru dizaineri liek uzsvaru, jo apgaismojums – gan LED, gan dabīgā dienassgaisma –, spēlē lielu lomu interjera un virtuves mēbeļu aprišu veidošanā.

Bonavas demo dzīvoklis ar gaišām Virtuves mēbelēm

Mūsu projekti apvieno visus mūsdienu labākos standartus, tajos izmanoti kvalitatīvi dekora materiāli, kas savu aktualitāti tendenču topos liks manīt vēl ilgi. Mēram, zīmējam, ražojam un uzstādam.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts