Skandināvu virtuves- jauno projektu atslēga

Skandināvu virtuves- jauno projektu atslēga!

Skandināvu Virtuvēs pievēršam uzmanību tieši komunikācijai ar klientu, lai virtuves izstrādes procesu padarītu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku. Mūsu pieeja ir profesionāla, un vienmēr atrodam risinājumus katrai problēmai. Klientam vienmēr piedāvājam vislabākos nosacījumus un projektus par maksimāli izdevīgākām cenām. Lieliski izstrādāts virtuves projekts ne tikai sniegs īpašniekam pozitīvās emocijas, bet arī dos mājoklim pievienoto vērtību. 

Ar kādiem klientiem sastrādajamies?

Izstrādājam dažādu lielumu projektus un sadarbojamies gan ar klientiem, kuriem ir individuāli pasūtījumi, gan ar īpašumu attīstītājiem. Mūsu ražošanas kapacitāte ir gandrīz neierobežota, varam izstrādāt kā vienu tā arī 100 virtuves vienlaikus un izstrādē ir iekļauts viss – projektēšana, ražošana un serviss, uzstādīšana.

Lielu pieredzi esam guvuši strādājot ar jaunajiem projektiem un īpašumu attīstītājiem, gūstot pozitīvas atsauksmes. Esam strādājuši ar tādiem projektiem, kā Imantas ozoli, Art Luxury House, Bišumuiža, Baltozoli, Krustkalni, un ar daudziem citiem.

Kāda ir uzņēmuma darbība?

Uzņēmuma veiksmes atslēga ir vieglā komunikācija ar klientu. Viss, kas klientam ir jāizdara, ir jāsazinās ar mums, un mēs izdarīsim pārējo. E-pasts ir pirmais solis uz jūsu risinājumiem. Mūsu dizaineris atbilstoši Jūsu vēlmēm un telpu izmēriem izstrādās bezmaksas 3D virtuves vizualizācijas modeli, kas Jums radīs skaidru priekšstatu par to, kā Jūsu izvēlētais virtuves izkārtojums un dizains izskatīsies dzīvē. Paveicam visu, sākot ar projektēšanu un ražošanu un beidzot ar piegādi, uzstādīšanu un garantiju sniegšanu.

Cik ilgu laiku aizņem virtuves izveide?

Lai mēs varētu izstrādāt Jums atbilstošāko virtuves plānojumu un izkārtojumu, ir jāiegūst precīzi telpas mērījumi. Telpu mērīšanu veic mūsu speciālisti, kas Jums ērtā laikā ieradīsies iegūt visus nepieciešamos mērus.

Esam specializējušies virtuvju izstrādes jomā, tāpēc spējam radīt vēlamo risinājumu salīdzinoši neilgā laikā. Projektēšanas aptuvenais laiks ir no 1 līdz 3 dienām, projektēšanas laikā dizaineris aktīvi strādā ar klientu, lai noskaidrotu katru sīkāko niansi un radītu atbilstošo virtuves dizainu  klienta vēlmēm un mājokļa interjeram.

Tālāk, kad materiāli izvēlēti un vizualizācija izveidota, nepieciešamo informāciju apstrādā un sāk ražošanu, kas ilgst 2 – 4 nedēļas, atkarībā no izvēlētajiem materiāliem un virtuves lieluma. Kad virtuve uzražota, atliek vien pēdējā daļa- uzstādīšana. Uzstādīšana un serviss var aizņemt no 2 līdz 5 dienām.

Virtuves mēbeļu uzstādīšana.

Jūsu ērtībai un labsajūtai nodrošinām augstas kvalitātes virtuves mēbeļu uzstādīšanas servisu. Mūsu meistari visu paveiks ātri, precīzi un pēc labākās sirdsapziņas. Mūsu komandā strādā sava amata lietpratēji ar lielu pieredzi un tikpat lielu patiku pret savu darbu. Piedāvājam pilnu servisu, lai Jums vairs ne par ko nebūtu jāuztraucas – sākot ar skapīšu uzstādīšanu un beidzot ar sadzīves un santehnikas pieslēgšanu.

Sadarbības partneri – kvalitatīva servisa atslēga

Sadarbojamies ar dažādiem furnitūras nozares vadošajiem uzņēmumiem, kā Niemann, Furnipart, Egger, Blum, Vauth-Sagel, FRANKE. Sniedzam kvalitatīvāko servisu par saprātīgu cenu.

Par specializētu virtuves piedāvājumu interesēties šeit!

Share your thoughts