Dreilinga mājas

Bonava Latvija lieliskais piedāvājums jaunajā projektā “Dreilinga mājas”

Jaunais “Bonava Latvija” projekts “Dreilinga mājas”

“Skandināvu Virtuves” komandai jaunajos projektos vienmēr ir liels prieks sastrādāties ar vienu no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem “Bonava Latvija”. Šoreiz runa ir par jauno projektu “Dreilinga mājas”, kas atrodas Robežu ielā 9. Jaunākajā rakstā apskatīsim pilnībā mēbelētu DEMO dzīvokli, kurā esam iebūvējuši mūsdienīgu un ērtu virtuves iekārtu!

Paņemiet tēju, popkornu, un sāksim šo aizraujošo piedzīvojumu. Pirms iedziļināmies projekta detaļās, pārliecinieties, ka esat atvērti lieliskiem piedāvājumiem, jo “Bonava Latvija” tie ir patiesi vilinoši. Sāksim!

"Dreilinga mājas" jaunais "Bonava Latvija" projekts

DEMO dzīvoklis – lielisks piemērs mūsdienu dzīves komfortam!

Ieskatāmies dzīvojamajā zonā, kas ir katras ģimenes atpūtas un izklaides oāze. Mūsdienīgs dīvāns, stilīgi dekoratīvie spilveni un ēdamgalds, pie kura varēsiet baudīt brokastis, pusdienas un vakariņas kopā ar ģimeni! Dīvānam pretī, kā jau pieklājas, paredzēta vieta mājas kinozālei, pie sienām izvietoti plaukti. Viss iekārtojums paredzēts mūsdienīgam dzīvesveidam, jo atpūtas zona nemanāmi savienota ar virtuves zonu pēc labākajiem atvērtā telpu plānojuma principiem.

Ērti iekārtots priekšnams savieno visas dzīvojamās telpas zonas. Ieskatoties guļamistabā, tajā atrodas liela un ērta gulta (160×200), kas ir solījums mierpilniem sapņiem. Gultas lielums ir ideāli piemērots diviem cilvēkiem. Bērnistaba – telpa, kur katras ģimenes jaunākā paaudze var brīvi augt un attīstīties, baudot drošu un iedvesmojošu vidi viņu radošumam un izaugsmei. Lieki piebilst, ka visur redzamie gaumīgie dekori šo mājokli padara par lielisku vietu kurā veidot ģimeni.

Apskatīsim virtuves izveidē izmantotos mēbeļu materiālus!

Virtuves skapīši

Augšējie skapīši projekta “Dreilinga mājas” virtuvēs nodrošina papildu uzglabāšanas telpu, tie ir ideāli piemēroti virtuves priekšmetu novietošanai, piemēram, traukiem un citām mājas lietām, kas netiek lietotas ikdienā. Divlīmeņu skapīšu sistēma, kas sniedzas līdz pašiem griestiem, ir izvēlēta, lai gudri izmantotu visu pieejamo telpu un panāktu maksimālu ietilpību, kas ir būtiski, aprīkojot kompaktus dzīvokļus.

Virtuve ar gaiši pelēkām fasādēm un divlīmeņu skapīšiem

Virtuves mēbeļu fasādes

Parasti kompaktu telpu gadījumā mēs virtuvju fasādēm izvēlamies gaišu pamattoni. Ja telpas sajūtu vajag paplašināt, liekam lakotas fasādes, no kurām labi atspīd gaisma, vizuāli paplašinot telpu un piešķirot tai gaišumu. Savukārt tiem, kas vēlas omulīgu, siltu, mierīgu mājas sajūtu, mēs iesakām izvēlēties matētas, gaišas fasādes.

Virtuve ar gaiši pelēkām fasādēm un tumšu sienas paneli

Galda Virsma

Ja meklējat ilgi kalpojošu un modernu galda virsmu par saprātīgu cenu, mēs iesakām to izvēlēties no lamināta galda virsmas no mūsu kolekcijas, kas ietver Austrijas un Itālijas ražotāju elementus. Plānās virsmas kļūst arvien populārākas mainīgo interjera dizaina tendenču dēļ. Tiem, kuri meklē ko ekskluzīvāku, iesakām izvēlēties mākslīgā akmens virsmas – tās ir dārgākas un prasa ilgāku uzstādīšanas laiku, taču vienlaikus ir elegantākas, ilgtspējīgākas un ērtāk lietojamas. Mūsu klāstā pašlaik pieejamas jaunākās šī tipa kolekcijas ar plašu izvēli.

Projekta “Dreilinga mājas” priekšrocības

Šeit mēs pieminēsim dažas no daudzām šī jaunā projekta priekšrocībām. Piemēram, videonovērošanas sistēma sniegs jums drošības sajūtu savukārt mantu glabāšanas telpas piedāvās papildu vietu Jūsu personīgajām lietām. Bērnu rotaļu zonas veidotas, lai sniegtu jūsu bērniem drošu un rūpīgi iekārtotu vietu, kur spēlēties, veicinot fizisko attīstību un socializēšanos ar vienaudžiem. Papildus šīm priekšrocībām projekts piedāvā arī zaļās zonas un atpūtas vietas, kas ir ideālas brīvā laika pavadīšanai un svaiga gaisa baudīšanai.

Šeit ir īpašs piedāvājums tieši jums!

Ziniet, kas, mūsuprāt, ir raksturīgākā “Bonava Latvija” komandas īpašība? Viņi saviem klientiem vienmēr sagatavo neticami izdevīgus pārsteigumus, un šī reize nav izņēmums. Jūs kā dāvanu šim dzīvoklim saņemsiet autostāvvietu pie mājas, un tas vēl nav viss! Ja iegādāsieties mājokli līdz 31.12.2023., tiks apmaksāti Jūsu komunālie rēķini 2 gadus līdz 300 EUR/mēn. apmērā. Šis ir “Bonava Latvija” veids, kā pateikt paldies par to, ka izvēlējāties “Dreilinga mājas” kā savu jauno dzīvesvietu, un šo lielisko kompāniju kā savas dzīves telpas pamata izveidotāju.

Citi projekti sadarbībā ar “Bonava Latvija”:

Share your thoughts