iebūvējama virtuve bēšos toņos

Iebūvējamā virtuve: “Step by Step” pamacībā kā to izdevīgi iegādāties

Kā ātri un ērti iegādāties Iebūvējamās virtuves mēbeles?

Ja lasat šo rakstu, tad visticamāk esat iekļuvuši virtuves meklējumu dzirnavās, kur katrs klikšķis internetā ved pie vēl simtiem dizainu un sākat sajusties kā algoritms, ne cilvēks, kas meklē vietu, kur garšīgi pagatavot vakariņas. Neuztraucieties, šeit jūs esat atraduši komandu, kas saprot, ka meklējumiem jābūt vienkāršiem un saprotamiem. Šo rakstu izveidojām, lai “soli pa solim” jums parādītu, cik patiesībā vienkāršs un patīkams var būt virtuves pasūtīšanas process. Kā arī sniegsim jums “Tips and Tricks” ja esat no tiem, kuri izvēlas pašrocīgi veidot savu virtuves projektu!


Pirms mēs iedziļinamies niansēs, atcerieties – jums nav jābūt dizaina guru, lai saprastu, ko nozīmē šīs sarežģītās materiālu specifikācijas, piemēram: ”Matēts akrils – Kašmirs U702 STPM”. Vienkāršāk sakot, tas ir gluds, pieskārieniem patīkams materiāls, kas jūsu jaunajā virtuvē izskatīsies tik pat eleganti kā Britu karaliskās ģimenes uzvalks!

Iebūvējama virtuves iekārta

“Step by Step” instrukcija

1. Solis – Telpu mērīšana

Pirms kaut ko uzstādam, ir jāzina, cik liela ir telpa, ar ko strādāt. Tāpēc mūsu “step by step” ceļvedis sākas ar precīzu mērījumu veikšanu. Tā nav tikai mērlentes izvilkšana un sienu apskatīšana, tas ir darbs kur veiksmes atslēga slēpjas niansēs. Katrs milimetrs ir svarīgs, lai noskaidrotu, kādas ir telpas iespējas un ierobežojumi.

Iebūvējama virtuves iekārta ar LED apgaismojum

2. Solis – Bezmakasas 3D skices

Kad mērījumi ir veikti, nākamais solis ir bezmaksas 3D skices. Šis process ir radošs dialogs, kurā kopā ar klientu izpētām un izmēģinām dažādas telpas izmantošanas iespējas. Izstrādājot bezmaksas 3D skici, mēs sniedzam iespēju klientiem ne vien ieraudzīt savu potenciālo virtuvi no visiem rakursiem, bet arī veikt izmaiņas un pielāgojumus. Tā ir iespēja eksperimentēt ar krāsām, materiāliem un izkārtojumu, līdz atrasts tas perfektais variants, kas iederas tieši jūsu mājoklī. Un tikai pēc tam, kad esat pilnībā apmierināts ar virtuves izskatu skicē, mēs sākam realizācijas procesu, kas jūsu sapņu virtuvi pārvērš par taustāmu realitāti.

Iebūvējama virtuves iekārta ar finiera skapīšiem

3. Solis – Mēbeļu uzstādīšana

Pēc tam, kad esam sagatavojuši visus nepieciešamos materiālus un tehniku, mēs sākam uzstādīšanas procesu. Uzstādīšana ir solis, kurā jūsu izvēlētie materiāli, faktūras un dizains no skices pārvēršas par realitāti – sapņu virtuvi.

Šajā posmā mūsu profesionāļu komanda rūpīgi seko jūsu projekta specifikācijām, lai nodrošinātu, ka katrs elements tiek precīzi izgatavots un uzstādīts saskaņā ar plānoto dizainu.

iebūvējama virtuve bēšos toņos

Mēbeļu materiāli un virtuves tehnika iebūvējamā virtuvē

Akrils un Finieris

Izvēloties materiālus, mēs esam apvienojuši matētu akrilu “Kašmirs U702 STPM” un finierējuma fasādes beices tonī “Legno R029”. Šī kombinācija rada siltu sajūtu, vienlaikus nodrošinot vieglu kopšanu un izturību. Akrila fasādes ar “HOT Air” malu ir materiāls ko izmanto minimālisma stila virtuvēs, savukārt finierējuma fasādes ir klasiskā dizaina iecienīts materiāls.  Šajā projektā tie skaisti saskan kopā.

finiera fasāde un cilvēka roka

Atvilktnes un plauktu sistēmas

Mūsu klienti bieži uzdod jautājumu: “Kas tad īsti ir virtuves funkcionalitāte?” Šeit būs piemērs ar mehānismiem ko esam izmantojuši šajā projektā – “Blum Antaro Orion” atvilktnes ar kluso aizvēršanās sistēmu un “TipOn” mehānismi sienas skapīšiem, kas ļauj tos atvērt ar vieglu pieskārienu. Tieši tās nodrošina ērtu lietošanu, un tā ir “funkcionalitāte”!

Akmens galda virsma un sienas panelis

Bieži klienti neņem vērā, cik svarīga ir materiālu un dizaina saskaņa. Mūsu pieeja ir radīt tādu virtuvi, kur katra detaļa ir rūpīgi izvēlēta, lai radītu vizuāli harmonisku projektu. Akmens galda virsma un sienas panelis – “Noble Olympos mist” ir viens no izturīgākajiem un vieglāk kopjamajiem materiāliem tirgū. Tieši tie ir akmens materiālu lielākie plusi (protams neskaitot to dārgo izskatu).

Virtuves izlietne un galda virsma

Virtuves dizaina doma

Interesants fakts par mūsdienu virtuves dizainu ir tā attīstība no vienkāršiem, praktiskiem risinājumiem līdz moderni izsmalcinātām un tehnoloģiski pilnveidotām telpām. Mūsu projektā šī vēsturiskā attīstība ir redzama, apvienojot klasiska dizaina materiālus un modernas, minimālisma virtuvēm raksturīgas tehnoloģijas.


Vēlies virtuvi veidot pats? “DIY” padomi

Ja esat no tiem, kuri izvēlas pašrocīgi veidot savu virtuves projektu, neatkarīgi no tā, vai iemesls ir budžeta ierobežojumi vai vēlme pēc personīgās iesaistes, šī sadaļa sniegs jums vērtīgus padomus un ieteikumus. Veidojot “DIY” (Do It Yourself) jeb “Dari pats” virtuvi, piemēram, izmantojot IKEA virtuves elementus, ir svarīgi pievērst uzmanību dažādiem aspektiem:

DIY virtuve

Budžeta Plānošana

Pirmkārt, skaidri definējiet savu budžetu. “Dari pats” projekti bieži var izmaksāt vairāk nekā sākotnēji plānots, tāpēc svarīgi ir iepriekš aprēķināt izmaksas un piešķirt budžetu neparedzētiem tēriņiem.

kalkulātors

Dizaina Izvēle un Plānošana

Otrkārt, izvēlieties virtuves stilu un veiciet rūpīgu plānošanu. Izlemiet, kādu izkārtojumu vēlaties, un ņemiet vērā ergonomiju un funkcionalitāti. Izmantojiet virtuves plānošanas rīkus, lai vizualizētu un pielāgotu savu projektu.

Virtuves skice

Materiālu un Iekārtu Izvēle

Treškārt, izvēlieties kvalitatīvus materiālus un tehniku, kas atbilst jūsu virtuves vajadzībām. Pat “DIY” projektos ir svarīgi neuzņemties kompromisus attiecībā uz kvalitāti, jo tas ietekmēs to, cik ilgi virtuve būs lietojama.

ģimene cenšas izvēlēties materiālus

Montāža un Uzstādīšana

Ceturtkārt, ja izlemjat veikt montāžu paši, pārliecinieties, ka jums ir nepieciešamie rīki un zināšanas. Sekojiet montāžas instrukcijām un, ja nepieciešams, meklējiet palīdzību no profesionāļiem.

Virtuves uzstādīšana

Kam jāpievērš uzmanība: “Tips and Tricks”

  • Ergonomija: Virtuves augstums un izvietojums ir būtiski. Piemēram, ja esat garš cilvēks, standarta augstuma skapji var nebūt ērti.
  • Uzglabāšanas risinājumi: Izvēlieties praktiskus uzglabāšanas risinājumus. “DIY” projektos varat izmantot radošas idejas, piemēram, atvilktnes ar dažādām nodalījumu sistēmām vai slēptas plauktu sistēmas.
  • Apgaismojums: Neaizmirstiet par pietiekamu un efektīvu apgaismojumu. Tas ne tikai uzlabo virtuves izskatu, bet arī padara to drošāku un vieglāk lietojamu, ņemot vērā ka aukstajā Latvijas periodā gandrīz 15 stundas no diennakts pavadam tumsā.

Mums tev ir lielisks piedāvājums!

Projekta veidošana pašu spēkiem var būt aizraujošs, taču sarežģīts uzdevums, it īpaši ja ir ierobežots budžets vai vēlme pārvaldīt visu procesu patstāvīgi. Daudzi izvēlas šo ceļu, iegādājoties atsevišķus virtuves elementus no pieejamākiem avotiem, piemēram, IKEA, un tad tos cenšas salikt kopā. Taču šāda pieeja prasa ne tikai laiku un pacietību, bet arī zināšanas par virtuves plānošanu un dizainu.

LED apgaismojums virtuvei

Lai gan pašu veidota virtuve var likties kā budžetam draudzīgs risinājums, tas var izrādīties dārgāks, nekā sākotnēji šķiet. Svarīgi apzināties, ka nepareizi izvēlēti vai uzstādīti materiāli un mēbeles var radīt papildus izmaksas ilgtermiņā.

Mūsu kompānija ir apzinājusies šo klientu vajadzību, un tieši tāpēc esam izveidojuši speciālu sadaļu – Virtuves iekārtas, kas piedāvā budžetam draudzīgus risinājumus. Šeit Jūs atradīsiet gan kvalitatīvas materiālu un dizaina iespējas, gan arī profesionālas konsultācijas, kas palīdzēs jums izvairīties no biežāk pieļautajām kļūdām.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu sasniegt vēlamo rezultātu, neapdraudot jūsu budžetu un kvalitātes prasības.

Cilvēki vel lasa:

Moderna virtuves iekārta pelēkā krāsā

Moderna virtuves iekārta “Pillar” projektā

Rakstā jūs uzzināsiet par:Moderna Virtuves Iekārta Pillar Dzīvokļu Kompleksā “Mežciema Mājas”Virtuves Dizaina Tendences “Mežciema mājas”Izmantotie MateriāliTehnoloģiju IntegrācijaSaprātīgas Ieguldījuma IdejasSecinājumsAicinājums Rīkoties Moderna…

Share your thoughts