Kāpēc nākamajam virtuves projektam izvēlēties Skandināvu virtuves?

Visiem zināms, ka nekas nav grūtāks par interjera dizaina izvēli un tas pats arī attiecas uz virtuvi. Virtuvē galu galā tiks pavadītas neskaitāmas stundas gatavojot un apūšoties pēc garas dienas, tāpēc svarīgi, lai tā būtu eleganta, vienkārša, taču funkcionāla.

Mūsu dizaineri ir pieredzes bagāti, strādājuši ar tādiem jaunajiem projektiem, kā Jaunā Teika, un pilnīgi noteikti spēs sniegt Jums risinājumu, kas saskanēs ar iedomās radīto vēlamo tēlu. Balstoties uz savu pieredzi, dizaineri izstrādās projektu, kas ne tikai ir vizuāli patīkams, bet pilda arī savas paredzētās funkcijas.

Ja tomēr materiālu izvēle šķiet pārāk apgrūtinoša, mūsu dizaineri sniegs konsultāciju un izskaidros gan materiālu īpašības, gan arī cenas un lietošanas īpatnības. Dizaineriem var un vajag jautāt visu, viņi ar prieku Jums izstāstīs gan par krāsām, gan arī tādiem šķietami maziem akcentiem kā rokturiem.

Var rasties jautājums, kāpēc tieši skandināvu dizains?

Galvenokārt, tas dizainā iekļauj minimālistiskas noskaņas un masīvkoka virsmas vai elementus, uzsver gaišos toņus un tajā pašā laikā saglabā funkcionalitāti kā prioritāti. Skandināvu stila virtuves mēbeles apkopo tādas vērtības kā gaišums, funkcionalitāte un elegantums vienkopus.

Virtuves izstrādes procesā klientu labsajūta mums ir pirmajā vietā, tāpēc procesu nesasteidzam, lai gūtu kvalitatīvus rezultātus. 

Sākumā sniedzam bezmaksas konsultāciju, kas var sniegt jaunus ieskatus un iedvesmu nākamajai virtuvei. Lai ideju vizualizētu, pirmās 3D skices veidojam par brīvu!

Dizaineri spēs ieteikt aktuālākās tendences, taču dizains tiek veidots pēc katra klienta ieskatiem, ar lielāko prieku palīdzēsim piemeklēt ērtāko risinājumu tieši Jums. Izpildām visdažādākos pasūtījumus, kuri pielāgoti katra klienta vēlmēm un vajadzībām.

Klienta ieguvumi strādājot ar mums: 

1. Bezmaksas konsultācija

2. Kvalitatīvas 3D skices un cenas aprēķins

3. Klients gūst profesionāļu viedokli  par krāsu un materiālu izvēli

Share your thoughts