Top 5 padomi lai iekārtotu ērtu virtuvi

Padomi lai iekārtotu ērtu virtuvi

Kad plāno pārveidot savu virtuvi, svarīgi izplānot dizainu un virtuves funkcijas. Tā būs paredzēta arī viesu izklaidei? Vai tikai maltīšu pagatavošanai? Jums vajadzēs apdomāt, kādu krāsu paleti vēlaties izmantot, kāda ir pieejamā platība un kāda tehnika ir nepieciešama Jūsu vajadzībām.

Šeit mēs vēlamies Jums dot padomus nākamās virtuves plānošanai.

Laicīgi izdomājiet platību un izkārtojumu!

Virtuve ar koka krāsas fasādēm

Viena no pirmajām lietām, ko vajadzētu izdarīt, ir noskaidrot virtuves interjera plānojumu un mērījumu. Dizaineriem ir jāzina, ar kādu platību viņi var rēķināties, lai izveidotu labāko risinājumu.

Gaumīgs plānojums nodrošinās to, ka Jūsu virtuve izskatās lieliski, taču tajā pašā laikā pilda savas paredzētās funkcijas nevainojami.

Idejas savai virtuvei var meklēt, iedvesmojoties no citiem mūsu veiktajiem projektiem.

Apdomājiet tehnikas nepieciešamību

Melna virtuve ar dzeltenu puķu podu

Izvērtējiet savas vajadzības un izvēlieties sev nepieciešamo virtuves tehniku atbilstoši telpai. Jā, ledusskapis ir viennozīmīgi nepieciešams katrā virtuvē, bet vai Jums ir vajadzīga, piemēram, mikroviļņu krāsns? Svarīgi uzdot sev šos jautājumus pirms virtuves izstrādes process ir sācies.

Svarīgi izvēlēties labākās kvalitātes tehniku, ko piedāvā mūsu partneri, lai iekārtas būtu pēc iespējas ilgtspējīgākas un vēlāk nesagādātu raizes. Virtuve ir tā vieta, kur ir vērts ieguldīt kvalitātē.

Iekļaujiet pēc iespējas lielāku darba virsmu

Virtuve ar sau un koka dekoru

Mūsu speciālisti iesaka izvēlēties pēc iespējas lielāku virtuves virsmu. Tas atvieglos gatavošanu, un vēlāk Jūs tiešām to novērtēsiet.

Sastrādājoties ar dizaineri, jāizlemj optimālais risinājums Jūsu interjeram, un pēc tam to arī uzražosim. Izvēle vienmēr ir klienta rokās, kādu risinājumu vēlēsieties, tādu arī radīsim!

Iekļaujet glabāšanas vietas

Virtuves dizains no raksta - Padomi lai iekārtotu ērtu virtuvi

Virtuves grozi, atvērtie plaukti, sienas skapīši-  mēs varam piedāvāt to visu. Jums tikai jāizlemj, kas der jūsu virtuves vajadzībām un,  mēs to izstrādāsim.

Ja neesiet pārliecināti, vai būs iespējams atrast Jums vēlamo virtuves toni, varam apliecināt, ka sadarbojamies ar Niemann, kuri piedāvā plašāko fasāžu klāstu. Virtuvēs varam iekļaut plašu krāsu un rakstu sortimentu.

Jūsu jaunajā virtuvē būs daudz lietas, ko glabāt- šķīvji, krūzītes, piederumi un garšvielas. Tāpēc ir vērts padomāt tieši par glabāšanas opcijām, lai par to nav jāraizējas vēlāk. Plānojiet uz priekšu, cik vien variet!

5. Retāk dzirdēts ieteikums- iekļaujiet kontaktligzdas

Pēdējais ieteikums priekš tiem, kuri vēlās veidot savu jauno virtuvi- izveidojiet pēc iespējas vairāk kontaktligzdu, lai varētu izmantot visu gatavošanas procesā nepieciešamo tehniku. Jāizdomā, kur virtuvē atradīsies tāda tehnika, kā tējkanna, tosteris vai, piemēram, kafijas automāts. Šāda plānošana padarīs virtuvi funkcionālāku un ērtāk lietojamu.

Padomi lai iekārtotu ērtu virtuvi – kopsavilkums

Plānojot virtuvi vēlams ņemt vērā mūsu pieredzējušo speciālistu ieteikumus. Vienmēr izvēlieties augstākās kvalitātes tehniku un dizaina risinājumus, taču neaizmirstiet, ka galu galā ērtas virtuves atslēga ir plašas virsmas. Ievērojiet mūsu sacīto, un Jūsu nākamajai virtuvei vajadzētu būt lieliskai!

Mūsu ražotās virtuves iepriecina jau daudzus, kļūsti par klientu arī Tu! Piedāvājam elegantus risinājumus par saprātīgu cenu, sazinies ar mums šeit!

Share your thoughts