Skandināvu virtuves

Kompakts virtuves risinājums skandināvu stilā

Kompakts virtuves risinājums

Projektējot virtuves mēbeles, jāiztēlojas, kā tās mijiedarbosies ar pārējo interjera dizainu un papildinās to. Kārtīgi pārdomāts un izstrādāts projekts sniegs pievienoto vērtību un gandarījumu mājokļa īpašniekam, jo katra mūsu projektēta virtuve ir tiešs klienta vēlmju atspoguļojums, unikāls darbs. Jau no paša sākuma aprīkota ar visu nepieciešamo virtuves darbu veikšanai. Cita virtuve var būt lielāka, cita mazāka, taču nemainīgs paliek viens – virtuves mēbelēm ir jābūt funkcionālākām un maksimāli jāizmanto pieejamā telpa. 

Šī burvīgā, kompaktā virtuve, kas veidota pēc klasiskajiem skandināvu virtuvju standartiem, salīdzinoši nelielā telpā ietver visu nepieciešamo- tieši tik lielu darba virsmu, cik vajadzīgs, un pietiekami daudz vietas virtuves piederumu uzglabāšanai. Ir gan kur gatavot, gan apsēsties un pavakariņot. Virtuve bez nekā lieka, taču iekļauts viss nepieciešamais.

Pieturoties pie iecienītā skandināvu stila mājīguma, virtuvē pie gaišajām fasādēm pieskaņota Egger ozolkoka imitācijas lamināta darba virsma. Virtuves darbos virsma “cietīs” visvairāk, taču nav par ko uztraukties, jo lamināts ir izturīgs un viegli kopjams materiāls. Egger ražotais lamināts izceļas ar nepārspētu kvalitāti un tiek augsti vērtēts klientu vidū. 

Rokturiem virtuvē izmantoti dāņu zīmola Furnipart rokturi Edge Straight. Zīmols izceļas ar kvalitatīvu un sajūtām patīkamu produktu ražošanu. Nerūsējošā tērauda Edge Straight rokturi zināmi ar savu zemo profilu, tie akcentē virtuves minimālisma noskaņu un saglabā plūdenu izskatu.

Virtuves izmērs nav liels, taču, lai vietas pietiktu visam, ir iekļauti Blum ražotie mehānismi un Vauth-Sagel virtuves grozi. Grozos var uzglabāt visu, ko vien var vēlēties, tie palīdzēs atbrīvot darba virsmas no liekā un atvieglos ikdienas darbus virtuvē. Blum ražotie produkti jāizmēģina, lai tos patiesi novērtētu.

Kompakts virtuves risinājums – secinājumi

Nav svarīgi, cik liela ir atvēlētā telpa, jo ar pārdomātu virtuves mēbeļu izstrādi un plānojumu var panākt, lai virtuve būtu ne tikai eleganta pēc skata, bet arī lietošanā būtu funkcionāla. Kompakta virtuve ir lielisks risinājums jebkuram, jo viss vienmēr būs pa rokai!

Ja arī Jūs vēlaties jaunu virtuvi, taču neesat līdz galam pārliecināts par savām vēlmēm, Jums ir iespēja pieteikties bezmaksas konsultācijai ar kādu no mūsu dizaineriem šeit. 

Nāciet ciemos, pacienāsim Jūs ar kafiju, konsultāciju un bezmaksas 3D skici!

Share your thoughts