Virtuves risinājumi funkcionālai virtuvei

Virtuves risinājumi

Doma par gatavošanu svaigā virtuvē, kurā vēl nekad nav gatavots, var likties izaicinoša, jo vēl nav īsti skaidrs, kur kas stāv un kas galu galā būs nepieciešams, taču esam apkopojuši, mūsuprāt, svarīgākos risinājumus, kurus iekļaut, lai tie gatavošanas priekus padarītu jautrākus jau no paša sākuma.

Virtuves risinājums, par kuru visi mēdz piemirst- virtuves grozi. Virtuves grozi ir aprīkojums, kas tiek virtuvē izmantots visvairāk. Tie kalpo kā uzglabāšanas vieta un patiesi atvieglo darbošanos virtuvē, jo viss ir organizēts. Virtuves grozi- pasakains vietas taupītājs, lai vertikālajos dalītājos glabātu visu nepieciešamo- traukus, piederumus, picu pannas un griešanas dēļus. Grozi nodrošinās ar iespēju ātri un ērti sameklēt un paņemt tieši to, kas nepieciešams gatavošanas procesā.

Runājot par organizētību, nedrīkst piemirst Blum ražotos risinājumus, kā, piemēram, atvilkņu organizētājus, kas palīdzēs sakārtot “sīkumus” un nepieciešamos piederumus pēc Jūsu patikas. Organizēt iespējams visu, sākot no nažiem un griešanas dēļiem līdz mērkarotēm un tasītēm. Iekšējie atvilktņu sadalītāji sniedz pamatu virtuves piederumu organizēšanai, iebūvētie dalītāji piešķir izsmalcinātāku izskatu.

Virtuves sala kalpos kā papildus virsma, kas nodalīta no pārējās virtuves, uz kuras, piemēram, griezt dārzeņus vai tieši otrādi apsēsties, kamēr lielā rosība notiek galvenajā virtuves daļā- pie plīts. Virtuves salai piešķir virtuvei papildus funkcionalitāti un var kalpot kā ēdamgalds un darba virsma vienuviet.

Sienas panelis ne tikai pasargā sienu no traipiem un atvieglo uzkopšanu, bet arī padara virtuves dizainu plūdenāku un ir kā elements, kas komplementē virtuves virsmas vai fasādes. Izvēlieties sienas paneli no tā paša dekora kā galda virsma, un Jūsu virtuvē tiks radīts pārdomāts un moderns koptēls!

Papildus tam, lai virtuves mēbeles izskatītos plūdenas un veiksmīgi papildinātu esošo mājokļa interjeru, vēlams izvēlēties iebūvēto virtuves tehniku. Iebūvētā tehnika nodrošinās plūdenāku koptēlu un tīrākas līnijas, būs parocīga un izskatīsies lieliski virtuves dizainā.

Virtuves risinājumi – secinājumi

Virtuves funkcionalitāte slēpjas smalkajās detaļās, kas nodrošinās, ka nepieciešamie instrumenti vienmēr ir pa rokai vai arī, piemēram, ir kur novietot liekos priekšmetus.

Ja arī Jums ir ideja virtuves projektam, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit, lai ideja kļūtu par realitāti jau tagad!

Share your thoughts