ieteikumi virtuves iekārtošanai

Vienkārši padomi virtuves labiekārtošanai

Virtuves sala ar pelēku dekoru

Neviena mājokļa telpa neietver tik daudz funkciju un pielietojumu kā to sevī integrē virtuves mēbeles. Nav svarīgi, cik liela un plaša vai kompakta un šaura tā nebūtu, virtuve ir un arī vienmēr būs mājokļa centrs, kurā notiek lielākā rosība. Virtuvē mēs gatavojam ēdienu, uzņemam un izklaidējam viesus, izbaudām savu ik rīta kafiju, gatavojam un pasniedzam ēdienu. Tieši virtuvē atrodas galds, pie kura pulcējās Jūsu ģimenes locekļi, lai kopīgi ieturētu maltīti.

Virtuve ar salu un izlietni

Lai funkcionāli pārveidotu savu līdzšinējo virtuves telpas iekārtojumu un dizainu svarīgi ņemt vērā Jūsu personīgos ieradumus un apzināties darbības, kuras Jūs ikdienā plānojat tur veikt. Funkcionalitāte un racionāls mēbeļu izvietojums ir panākumu atslēga veiksmīgai virtuves telpas renovācijai. Lai nonāktu līdz piemērotam un atbilstošam interjera dizainam, izsveriet visus par un ap, veiciet kārtīgu izpēti- izskatiet maksimāli daudz virtuvju dizaina attēlus un jau realizētus projektus, lai rastu iedvesmu un izveidotu perfektu risinājumu, kurā uzturēšanās un darbošanās ikdienā sagādās Jums baudu.

Klasiska dizaina virtuve ar modernām iekārtām

Meklējot iedvesmu un pārlūkojot gatavus interjera risinājums, ko piedāvā mūsu dizaineri vai cita Jums pieejamā literatūrā, svarīgi, paturēt prātā pāris aspektus jau no paša idejas un virtuves plānošanas stadijā.

Virtuve ar Virtuves galdu un krēsliem

Pirmais un galvenais, kārtīgi jāpārdomā virtuves mēbeļu izkārtojums, kur tiks novietotas lielizmēra iekārtas. Tādas kā lete, skapīši, galds, plīts, ledusskapis un izlietne. Nākamā lieta, kurai jāpievērš uzmanība ir piederumu / priekšmetu uzglabāšana, virtuvē visam jābūt novietotam lakoniski- ērti un viegli sasniedzami. Tā kā virtuves piederumi sevī ietver daudz un dažādus instrumentus un sīkrīkus kā nažu, pannas, kastroļus un kombainus.

Mājokļa qinterjers klasiskās noskaņās

Svarīgi ieplānot to atrašanās vietu, lai vecmammas kastroļu ekspozīcija ikdienā nekalpo par putekļu banku, kas aizsedz tikko izliktās itāļu dizainera flīzes. Visam jāpietiek vietas. Noslēdzošā, taču nebūt ne mazsvarīgākā lieta, kura jāņem vērā- virtuves dizainam jāatspoguļo jūsu personība. Telpai jābūt harmoniskai, lai tajā būtu patīkami uzturēties un darboties.

Svarīgi ir izvēlēties atbilstošus un tīkamus krāsu toņus kā arī iestrādāt interjerā Jums svarīgus un patīkamus dekorus- elementus, kuriem piemīt šarms, kas spēj vairot Jums pozitīvas emocijas. Perfektai virtuvei jābūt ērti lietojamai, multifunkcionālai un skaistai, telpai, kas atbilst un apmierina visus Jūsu ēšanas un viesu uzņemšanas paradumus.

Tik pašsaprotami, ka parasti aizmirstās…

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts