Kā izvēlēties savas virtuves izkārtojumu?

Kad esat nolēmuši pievērsties virtuves pārbūvei,  klāt īstais brīdis kārtīgi padomāt par to, kas Jums nepieciešams ikdienas lietošanai. Kāds darba virsmas izkārtojums Jums labāk iet pie sirds-  vai Jums patīk gatavot stāvot kājās vai sēžot, vai Jums ir pietiekami daudz vietas, lai izvietotu virtuvē salu un vai skapīši jāliek uz abām sienām vai tikai vienas? Ir ļoti svarīgi, lai gala rezultāts ir tieši atbilstošs jūsu vēlmēm un vajadzībām. Lai jaunā virtuve ir tieši tāda, kādu vēlaties. Sākot plānot virtuves izkārtojumu, mēģiniet maksimāli optimizēt visu telpu, fokusējaties uz dizaina funkcionalitāti atbilstoši visu  ģimenes locekļu  prasībām. Atceramies, ka visi neesam pēc viena mēra štancēti, un nav nekādas vajadzības radīt bērniem ik rīta piedzīvojumus, kā pa žalūziju aizrāpties līdz maizes kastei.

Šaurām telpām atbilstošs un praktisks ir slejveidīgs virtuves iekārtu izvietošanas veids. Tā kā horizontālās plaknes telpa ir ierobežota, jādomā vertikāli- maksimāli jāizmanto platība, ko ļauj virtuves telpas izmērs virzienā no lejas uz augšu. Iekārtas jāizvieto uz sienām tā, lai tās būtu maksimāli izmantotas, taču tajā pat laikā arī viegli sasniedzamas. Izmantojiet šo īpatnību savā labā- aizpildiet sienas ar inovatīviem plauktiem vai skapīšiem, kuros uzglabāt traukus vai citas saimniecībā nepieciešamas lietas.

Telpām ar lielāku platību pamēģiniet “L” veida vai  “U” veida virtuves izkārtojuma dizainu ar kārtīgu darba virsmas salu vai pussalu ar integrētiem lietu uzglabāšanas konteineriem un plauktiem. Šādi elementi ir  ērti un multifunkcionāli. Tie ir parocīgi ne tikai ēdiena gatavošanas procesā, bet lieliski pilda arī galda un priekšmetu uzglabāšanas funkciju. Šāds izkārtojums ļauj virtuvei nepieciešamos skapīšus izvietot vairāk pa zemākiem līmeņiem, tādā veidā atbrīvojot sienas un vizuāli paplašinot virtuves telpu. Vienkāršākais un efektīvākais veids saprast kāds virtuves izkārtojums jums visvairāk iet pie sirds, var rasties,  apskatot gatavu virtuvju projektu attēlus un bildes.

Piesaki bezmaksas virtuves 3D vizuālizācijas skici pie mūsu dizaineriem

Publicēts: 5.03.17

 

Dalīties