Kā izvēlēties materiālu virtuves fasādēm?

Kā izvēlēties materiālu virtuves fasādēm?

Bieži vien mūsu klienti pie dizaineriem vēršas ar jau gatavu virtuves ideju, jo jau ir izlemta krāsu palete un vēlamais virtuves mēbeļu dizains, taču nav īsti skaidrs tikai viens. Kādus materiālus izvēlēties? Kāda ir starpība starp MDF un akrila fasādēm? Kas īsti ir rāmīšu fasādes?

Tas, no kā tiek gatavotas fasādes, noteiks virtuves izskatu un ietekmēs ikdienas lietošanu, kā arī to, cik noturīgi tie ir, piemēram, pret skrāpējumiem. Fasādes var izcelt vai tieši piezemēt virtuves mēbeļu dizainu, tāpēc jāņem vērā, ka ir svarīgi piemeklēt īsto stilu tieši Jūsu mājokļa interjeram. Fasādes ir virtuves redzamākā un to raksturojošākā daļa, tāpēc piedāvājam nelielu apskatu par mūsu klientu vidū aktuālākajiem materiāliem.

Glancēts un matēts akrils

Akrils ir materiāls ar atstarojošu un spīdīgi apdari, kas nodrošina fasādēm pilnīgi gludu un elegantu izskatu. Tas ir pieejams plašā krāsu vairācijā un Jūsu virtuves skapīšiem piešķirs spogulim līdzīgu efektu. Akrils virtuvē radīs atspīdumus, kas, ja gaumīgi izplānots, var virtuvi padarīt gaišāku un vienlaikus arī plašāku, jo tas piešķir virtuves mēbelēm dimensiju.

MDF ir augstas kvalitātes, ļoti gluds kompozītmateriāls, kas izgatavots no pārstrādātām koksnes šķiedrām un sveķiem. MDF piesaista ar savu noturību pret plaisāšanu un lobīšanos, kas sniedz iespēju to viegli pārklāt ar tieši Jums vēlamo krāsu. Šis materiāls sniedz iespēju to lakot un krāsot, kā arī no tā izgatavot frēzētas rāmīšu fasādes, kas ir lielisks risinājums klasiskai virtuvei. MDF fasādes ir arī augsti noturīgas pret skrāpējumiem, kas ir viens no iemesliem, kāpēc arvien vairāk mūsu klientu izvēlas tieši šādu fasāžu risinājumu.

Lamināts

Lamināts ir mākslīgs kompozītmateriāls, kas izgatavots, saspiežot kopā plānus papīra un plastmasas sveķu slāņus. Tas ir izturīgs un vizuāli pievilcīgs, un tā virsslānis ir apdrukāts ar kādu dekoratīvu rakstu vai krāsu, kas ir viens no iemesliem, kāpēc šādu fasāžu risinājumu iespējams pieskaņot ikvienam dizainam un interjeram. Lamināta fasādes ir pieejamas plašās krāsu variācijās, tāpēc sev tīkamu var rast ikviens! 

Lai atrastu piemērotāko fasāžu risinājumu tieši Jūsu virtuves mēbelēm, iesakām konsultēties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem, jo katrs virtuves projekts ir unikāls un pat tādas detaļas kā apgaismojums var ietekmēt virtuves mēbeļu galējo koptēlu. Ja Jums jau ir ideja par sev piemērotu virtuves dizainu, taču ir radušās neskaidrības, mūsu profesionālie dizaineri Jums palīdzēs!

Nāciet pie mums uz salonu, un mēs izdarīsim pārējo! Piesakiet savu bezmaksas konsultāciju šeit!

Share your thoughts