Skandināvu virtuves

Virtuve ar gaiši pelēkām fasādēm

Virtuve ar gaiši pelēkām fasādēm – izdevīgs risinājums

Gaiša virtuve, kas projektēta, lai pavairotu prieku ikdienas gatavošanas piedzīvojumos.  Virtuve ir kompakta, taču pieejamo telpu izmanto efektīvi, tajā iestrādāts viss nepieciešamais, lai gatavošana nesagādātu rūpes.

Skandināvu virtuves Virtuve izstrādāta vienkāršā, pievilcīgā un ļoti minimalistiskā skandināvu stilā. Minimālisma noskaņu papildina arī sienas skapīši, kuri veidoti ar pārkari, lai tos var atvērt bez rokturīšu palīdzības. Ērts dizaina risinājums, kas liks novērtēt smalkākas detaļas. Lai virtuves lietošana būtu ērtāka un ilglaicīgāka, skapīšu fasādes izstrādātas no Niemann Supermatt matētā akrila, kuru ir viegli uzturēt, jo tas ir noturīgs pret skrāpējumiem, to ir viegli kopt un tas maz smērējas.

Virtuve ar gaiši pelēkām fasādēm un stikla sienas paneli un furnipart rokturiem
Skandināvu virtuves

Kad virtuvē notiek rosība, tās virsma tiek pakļauta mitrumam un temperatūras maiņām. Tāpēc tai jābūt izturīgai, lai tā spētu kalpot ilgu mūžu. Šajā virtuvē izmantota Granitops mākslīgā akmens virsma, kas ir gan noturīga pret skrāpējumiem, gan neuzsūc ūdeni, gan arī var izturēt temperatūras maiņas. Virsma izvēlēta tumšā tonī, jo ierasts, ka virtuves virsmu izvēlas krāsā, kas rada kontrastu ar fasādēm.

Virtuve ar gaiši pelēkām fasādēm un stikla sienas paneli
Skandināvu virtuves

Interjera dizaina tendenču dēļ pieaug balto virtuvju īpatsvars. Ar baltām vai gaiši pelēkām fasādēm un gaišiem grīdas segumiem virtuves izskatās ļoti eleganti un gaumīgi. Virtuvē rokturi izvēlēti  Furnipart Straight Edge to zemā profila dēļ. Tie lieliski papildina virtuves stilu un nav viegli pamanāmi, kas tikai pavairo minimālistisko noskaņu. Virtuves dizains ir svarīgākais elements virtuves izstrādē. Tas nosaka, cik funkcionāla vai ērti lietojama ir virtuve, kurā darbosieties. Svarīgi pieksaņot virtuvi mājokļa interjeram un, ja virtuvi izstrādā pareizi un piemeklē pareizos toņus, tad tā nešķitīs vēsa.

Virtuve ar gaiši pelēkām fasādēm

Ja Jūs interesē elegants risinājums par izdevīgu cenu Jūsu virtuvei, droši sazinieties ar mūsu komanu šeit

Share your thoughts