Skandināvu virtuves

Skandināvu dizaina virtuve, kas izstaro mājīgumu

Skandināvu dizaina virtuve baltā krāsā

Bieži vien liekas neticami, cik ļoti virtuves dizainu var papildināt gaumīgu elementu izvēle, kā, piemēram, masīvkoka virsmas. Virtuves iekārtošana ne būt nav šķērslis, ja to pareizi izplāno. Galvenais virtuvi iekārtot atbilstoši interjeram un pielāgot virtuves mēbeles, lai tās kalpotu pareizi, atrastos īstajā vietā un būtu Jums parocīgas. Tas atspoguļojas arī šajā mūsu ražotajā projektā, kur salīdzinoši kompaktā vietā ir izstrādāta virtuve, kurā ir viss nepieciešamais un papildus vēl pievienota virtuves sala, kura kalpo gan kā ēdamgalds, gan arī papildus uzglabāšanas vieta.

Skandināvu dizaina virtuve ar koka galda virsmu
Skandināvu virtuves

Šī gaumīgā Skandināvu dizaina virtuve radusi savu vietu kādā mājīgā dzīvesvietā Āgenskalnā. Lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu iespējamo telpu, kā dizaina un funkcionaliātes papildinājums tika izstrādāta arī virtuves sala, kuras pelēkās Niemann matētā akrila fasādes izceļas uz gaišo virtuves paneļu fona.

Skandināvu dizaina virtuve ar baltām un pelēkām fasādēm
Skandināvu virtuves

Šī Skandināvu dizaina virtuve veidota minimālistiskā stilā, pieturoties pie skandināvu dizaina tradīcijām. Virtuve ir izstrādāta ar gaišām matētām Niemann akrila fasādēm, kas kontrastē ar virtuves salas tumši pelēkajiem toņiem, veidojot telpu, kurā ir ne tikai patīkami gatavot, bet arī uzturēties.

Skandināvu dizaina virtuve ar Virtuves aksesuāriem
Skandinavu_virtuves

Gatavošanas prieku pavairo masīvkoka virtuves virsma. Ozolkoks ir īpaši izturīgs, tāpēc, ja virsmu kopj, tā var kalpot vairākus mūžus.  Ozolkoka skaistā krāsa kontrastē ar virtuves skapīšu fasādēm un virtuves noskaņai piešķir klasisku toni. Masīvkoka virsmu izstrādājuši ReWood Kuurland.

Metāla krāsas furnipart rokturi
Skandināvu virtuves

Dāņu zīmola Furnipart Trumpet rokturi savas slaidās formas dēļ lieliski iederas gandrīz jebkurā interjerā, tāpēc tie tiek kombinēti gan ar tumšajām, gan gaišajām fasādēm. Tie ir neuzkrītoši un neradīs problēmas ikdienas virtuves piedzīvojumos.

Skandināvu virtuves
Skandināvu virtuves

Virtuves izmērs nereti mēdz ierobežot tās funkcionalitāti, taču tā nebūt nav problēma šai gaumīgajai virtuvei, jo gan grīdas, gan sienas skapīši ir dizainēti ar vairākiem nodalījumiem, kuros var novietot gan ēdampiederumus, gan arī citus virtuvē nepieciešamus rīkus.

Virtuves piederumi un trauki
Skandināvu virtuves

Plašuma un funkcionalitātes pieskaņu piešķir arī atvērtie ozolkoka plaukti, kas ir ērti pieejami un pārredzami, tāpēc, gatavojot virtuvē, viss nepieciešamais būs rokas stiepiena attālumā!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts