Virtuves Mēbeļu materiālu konstrasts un harmonija jaunajā projektā

Mēbeļu materiālu konstrasts

Virtuves Mēbeļu materiālu konstrasts un harmonija

Mājīga virtuve ar plašu darba virsmu un atvērtajiem plauktiem padarīs jebkurus gatavošans priekus patīkamākus. Šīs konkrētās virtuves risinājums tika individuāli izstrādāts balstoties uz klienta vēlmēm un prasībām.  Virtuvē izmantotā Technistone kvarca virsma ir izturīga un viegli kopjama, Supermatt Luxe fasādes ir noturīgas pret skrāpējumiem un smērējumiem. Elegantais izskats iederēsies gandrīz jebkura veida interjerā un virtuvē vienmēr būs patīkami uzturēties un gatavot. Virtuve aprīkota ar LED apgaismojumu, lai varētu netraucēti gatavot pat diennakts vistumšākajā stundā. Tajā iestrādāta augstas klases vācu kompānijas Blum mehānismi, kas ir ļoti ilgtspējīgi.

Virtuves Mēbeļu materiālu konstrasts un harmonija jaunajā projektā
Skandināvu virtuves

Mēbeļu materiālu konstrasts un harmonija ir katras mājas galvenā sastāvdaļa, un šī modernā virtuve radusi savu vietu privātmājā Vecāķos. Vienkāršs, taču elegants skandināvu stils, kas veidots, iespaidojoties no mūsdienu minimālisma un modes tendencēm, papildina mājas interjeru, radot patīkamu noskaņu.

Virtuves mēbeles ar pelēkām fasādēm
Skandināvu virtuves

Elegantie Furnipart Edge nerūsējošā tērauda rokturi akcentē virtuves minimālisma noskaņu. Supermatt Luxe fasādes ir viens no vadošajiem šī brīža mēbeļu dekoru trendiem. Materiāls ir noturīgs pret skrāpējumiem, viegli kopjams un vizuāli tīkams.

Virtuves mēbeles ar pelēkām fasādēm un sienas paneli
Skandināvu virtuves

Skandināvu stila noskaņu papildina betona imitācijas sienas panelis, kas izceļ Egger Attic Wood atvērtā tipa plauktus. Plaukti paredzēti ērtai piekļuvei un pavairo mājīguma sajūtu.

Virtuves mēbeles ar pelēkām fasādēm un sienas paneli
Skandināvu virtuves

Virtuve nokomplektēta ar minimālisma stila skapīšiem. Pelēkās Supermatt Luxe lakotās fasādes saskan ar sienas skapīšu Niemann glancētā akrila paneļiem, kuru parocīgais Blum Aventos pacelšanas mehānisms ikdienas rosībā atvieglos atvēršanu.

Virtuves mēbeles ar akmens virsmu
Skandināvu virtuves

Virtuves galvenie elementi – Technstone Noble Gray kvarca virsma un pelēkie grīdas skapīši ar Supermatt Luxe fasādēm – piešķir virtuvei patīkamu vizuālo koptēlu, kas saskan ar skandināvu stila tendencēm.

Stūra virtuve ar koka dekora sienas panelis
Skandināvu virtuves

Virtuves koptēls ir elegants, vienkāršs un praktisks. Grīdas skapju pelēkās lakotās fasādes ar sienas skapju balto glancēto akrilu veido kontrastu, kas rada patīkamu krāsu balansu.

Virtuves dizains apvieno pašu svarīgāko – elegantu skandināvu stilu un praktiskumu.

Ja arī Jūs interesē elegants risinājums Jūsu virtuvei, droši sazinieties ar mūsu komandu šeit

Share your thoughts