Virtuve ar Fenix fasādēm

Nanotehnoloģiju laikmets- virtuve ar FENIX fasādēm

Virtuve ar FENIX fasādēm melnā krāsā

Virtuves interjera tendences nekad nestāv uz vietas, un vadošie materiālu ražotāji turpina nākt klajā ar inovatīviem jauninājumiem. Līdz ar pārējo pasauli virtuvju dizainā strauji manāmas arī jaunāko tehnoloģiju vēsmas, kas atvieglo uzkopšanu pēc virtuves darbiem, uzlabo materiālu īpašības un pilda citas ne mazāk svarīgas funkcijas. Tehnoloģijas un dizaina tendences iet roku rokā, tāpēc mūsu dizaineri radījuši šo inovatīvo, moderno dizainu Jūsu iedvesmai uz pārmaiņām savā virtuvē! 

Virtuvē izmantotās FENIX fasādes ir jaunums, kas pārsteidz ar savu praktiski neesošo atspīdumu, jo tas lieliski spēj absorbēt gaismu. Taču tas nav viss.. FENIX fasādes izceļas ar savu īpaši augsto noturību pret skrāpējumiem, un. ja tādi arī izveidojas, tos ir iespējams izlabot, jo fasādēm piemīt īpašības, kas ļauj termāli atjaunot virsmas sākotnējo izskatu.

Runājot par fasādēm, FENIX nav vienīgais jaunums, kas izmantots šajā virtuvē. Virtuves skapīšiem piemeklētas īpašās Niemann Pianovo titāna metālisko toņu fasādes ar Crumble efektu. Metāliskie toņi gūst arvien lielāku popularitāti un šajā virtuvē rada patīkamu kontrastu ar melnajām FENIX fasādēm. Turklāt patentētais Pianovo fasāžu apdares process nodrošina augstu izturību un neliks raizēties par jebkādiem bojājumiem, kas varētu rasties lietošanas laikā. 

Virtuvē ar FENIX fasādēm ir arī mājīguma sajūta, jo galu galā tajā tiks pavadītas neskaitāmas stundas, gatavojot vai runājoties ar ģimeni un draugiem. Mājīgo gaisotni virtuvē papildina ozolkoka masīvs, kas ne tikai kalpo kā skaists dekors, bet arī, ja lietošanas laikā gūs kādu vizuālu bojājumu, būs viegli atjaunojams, taču gadu gaitā novecojot iegūs raksturu, tā tikai palielinot savu ietekmi virtuves interjerā.

Furnipart rokturi Edge Straight patiks jebkuram minimālistiska stila cienītājam. Lai saskanētu ar virtuves FENIX fasādēm, rokturi izvēlēti melnā krāsā. Ne velti šie Furnipart rokturi pēdējā laikā klientu vidū ir iecienītākie, jo tie ir neuzkrītoši, eleganti un lieliski pilda savu funkciju, kā arī ir viegli pieskaņojami visdažādākajiem interjeru stiliem tieši sava zemā profila dēļ.

Virtuve veidota, ietekmējoties no svaigākajām dizaina tendencēm, kas iekļauj metāliskos un koka elementus un ir papildināta ar mūsu dizaineru pieskārienu – nanotehnoloģiju FENIX fasādēm, kas ir inovatīvs un moderns risinājums ikvienam virtuves mēbeļu projektam. 

Ja arī Jums ir vēlme atsvaidzināt savu interjera dizainu, sazinieties ar mūsu prasmīgajiem dizaineriem šeit!

Share your thoughts