Mājīga virtuve, kas apvieno gaišos un medus toņus

Mājīga virtuve

Skandināvu stils nenoliedzami ir viena no pēdējo gadu aktuālakajām interjera dizaina tendencēm, kas savas labākās īpašības atklāj tieši virtuves mēbeļu dizainā. Mājīgais skandināvu stils sastopams arī šajā plašajā un gaumīgajā virtuvē, kas papildina mājokļa interjeru ar savu gaišo koptēlu. Virtuves krāsu palete izvēlēta, pieturoties pie klasiskā skandināvu stila, kas apkopo gaišos toņus un koka elementus. Projektējot virtuves mēbeles, tika ņemts vērā jau esošais telpas interjers, tāpēc virsmas tika pieskaņotas gan grīdai, gan griestiem. 

Virtuves fasādēm pēc skandinavu stila tendencēm piemeklēts balts Niemann akrils. Vērts pieminēt, ka šobrīd ļoti aktuāls ir matēts pārklājums, kas izvēlēts arī šīm fasādēm. Tas ne tikai novērsīs atspīdumus, bet arī piešķirs virtuves mēbelēm minimālistisku, elegantu izskatu. Savukārt baltie toņi vienmēr ir un būs modē, kā arī rada plašākas telpas sajūtu un ievieš gaismu pat nelielās telpās.

Virsma un sienas panelis izgatavots no vācu ražotāja EGGER kvalitatīvā ozolkoka lamināta. Saskaņotas dizaina līnijas ir viens no moderna interjera pamatnoteikumiem, tāpēc šajā virtuvē galda virsmai tika pieskaņots sienas panelis, veidojot plūdenu koptēlu un piešķirot virtuves mēbelēm moderna, pārdomāta dizaina sajūtu. Koka dizaina elementi ir vieni no šī brīža aktuālākajiem dizaina risinājumiem, tāpēc arvien vairāk tie sastopami visdažādākajos virtuvju dizainos un variācijās. 

Virtuvē kā akcenta elements izvēlēti Furnipart Almond rokturi ar Inox pārklājumu. Matētais pārklājums nerada atspīdumus, tādējādi pieskaņojoties arī pārējām virtuves mēbelēm, it sevišķi virtuves tehnikas metāliskajiem pārklājumiem. Rokturi zīmīgi ar to plūdeno formu un noapaļotajām malām.

Virtuves funkcionalitāti turpina pilnveidot un papildināt arī Blum furnitūra, kas izceļas ar tās augsto kvalitāti. Blum ražotā furnitūra ir jāizmēģina, lai to patiesi novērtētu. Funkcionalitāte un uzglabāšanas iespējas ir katras virtuves pamatā, tāpēc šajā virtuvē nepieciešamos pierumus palīdzēs uzglabāt un organizēt Vauth-Sagel virtuves grozu sistēmas.

Virtuvē tiek pavadīta liela mūsu laika daļa vai nu gatavojot, vai vakariņojot ar ģimeni, tāpēc svarīgi, lai tās dizains būtu harmonisks un iederētos mājokļa interjera koptēlā. Gaišais skandināvu dizains nekad nepievils un vienmēr radīs mājīguma sajūtu pateicoties iekļautajiem koka elementiem. 

Share your thoughts