Virtuve krēmkrāsas toņos jaunajā projektā Bišumuiža

Virtuve krēmkrāsas toņos

Virtuve krēmkrāsas toņos ar moderniem dizaina risinājumiem

Atbilstoša virtuves mēbelēm piemeklēta krāsu palete ir īpaši svarīga virtuves projektēšanas procesā- tā virtuvei piešķirs noteiktu raksturu un ietekmēs telpas gaisotni. Jaunākajās interjera tendencēs ir manāma tieksme tieši uz pasteļu un krēmīgajiem toņiem, kas sastopami arī šajā gaumīgajā, skandināvu minimālisma noskaņās vītajā virtuvē, kas izstrādāta jaunajam projektam “Bišumuiža”, kur tā turpinās papildināt kvalitatīvo mājokļa interjeru.

Virtuves fasādēm izvēlēts augstas kvalitātes krāsots MDF, kas izceļas ar savu plūdeno tekstūru un tīkamo izskatu. Skandināvu tipa virtuvēs ierasti ir gaiši vai pelēki toņi, taču, ja Jūs interesē tā minimālistiskais dizains, bet ir vēlme ieviest virtuvē krāsas, šis ir lielisks risinājums. Skandināvu dizains un jaunāko tendenču krāsu palete iet roku rokā.

Virtuves interjera tendencēs šobrīd aktuālas ir arī akmens masas vai akmens imitācijas virsmas. Šajā virtuvē mūsdienīga dizaina noskaņas panāktas ar betona imitācijas Egger laminātu, kas ir vienlaikus moderns un cenu ziņā izdevīgāks risinājums akmens masas virsmām. Vērts pieminēt, ka lamināta akmens imitācija pieskārienam arī nešķitīs tik vēsa kā dabīgs akmens.

Šim virtuves projektam izstrādāti arī augstie antresoli, kas ir lielisks risinājums, lai pat nelielā telpā ieviestu papildus vietu virtuves piederumu uzglabāšai. Antresoli atverami uz Blum TIP-ON kustību tehnoloģijas principa, kas palīdz virtuves koptēlam pieturēties pie minimālisma dizaina, neizmantojot rokturus.

Rokturu risinājumam izvēlēti Furnipart Minimal rokturi- elegants un mūsdienīgs dizaina risinājums, kas pieturas pie skandināvu minimālisma tendencēm. Tie ir ērti un praktiski, un to hromētais pārklājums pieskaņojas virtuves tehnikas metāliskajam pārklājumam, radot vienotu koptēlu.

Sienas panelis pasargās sienu no traipiem un mitruma, kas var rasties ikdienas gatavošanas darbos. Lai gan lamināta sienas panelis pildīs savas praktiskās funkcijas, tas nav paredzēts tikai tam- galda virsmai pieskaņots sienas panelis papildinās virtuves dizainu un izcels arī pārējās virtuves mēbeles.

Kvalitatīvi izvēlētas virtuves mēbeles papildinās mājokļa  interjeru, sniegs tam pievienoto vērtību un galu galā radīs prieku tās lietojot. Šī virtuve savu funckionalitāti apliecina iekļaujot tādas ekstras kā LED apgaismojumu, Blum kvalitatīvo furnitūru un Vauth-Sagel izvelkamos grozu mehānismus.

Share your thoughts