Skandināvu virtuves

Gaiša skandināvu stila virtuve ar melnbaltiem elementiem

Gaiša skandināvu stila virtuve

Virtuves mēbeles spēlē lielu lomu kopējā mājokļa interjerā, tāpēc pirms virtuves izstrādēs rūpīgi jāpārdomā piemērotākā krāsu palete un materiāli. Taču, lai arī kāds būtu interjers, gaišais un mājīgais skandināvu stils papildinās ikvienu mājokli, kā arī būs moderns risinājums, kas apvienos mājīguma sajūtu ar modernu dizainu.

Gaišā skandināvu stila virtuvē siltumu ievieš krāsotās MDF fasādes ar matētu pārklājumu, kas nerada atspīdumu, ir noturīgas pret sīkiem skrāpējumiem un ilgstoši saglabā savu tīro izskatu. Akcenta elementam šajā virtuvē augšējiem sienas skapīšiem izmantotas arī fasādes ar stikla rāmīšiem. Savukārt frēzētais rāmīšu tipa dekors un karnīzes virs sienas skapīšiem piešķir virtuvei klasisku un elegantu izskatu. Papildus gaišumu telpā ievieš arī LED lentes risinājums.

Virtuvē patīkamu kontrastu ienes Egger Marmara Marble marmora imitācijas lamināts. Tumšā virsma ar smalko, balto rakstu ienes virtuvē harmoniju un rada atmosfēru, kurā ir patīkami uzturēties. Egger lamināts tiek lietots kā lieliska alternatīva citiem virsmu materiāliem tā pateicīgo izmaksu un kvalitātes dēļ, kā arī tāpēc, ka tas ir īpaši izturīgs un pēc sajūtas siltāks un patīkamāks nekā, piemēram, akmens masas virsma.

Gaišā skandināvu stila virtuvē odziņu un stilīgo noskaņu piešķir arī Furnipart Classic rokturi. To metāliskais pārklājums pieskaņojas virtuves tehnikai, savukārt to klasiskais dizains lieliski iederas virtuves dizainā un papildina tās koptēlu. 

Virtuves funkcionalitāti papildina arī virtuves pussala, kas veidota ar pārkari, lai pie tās ērti varētu apsēsties četri cilvēki. Tā iederas gan kā vieta, pie kuras atpūsties pēc garas dienas, gan kā virsma, uz kuras izpausties savos gatavošanas piedzīvojumos. 

Virtuves darbos noderīgas ir arī Blum kvalitatīvās viru un atvilktņu sistēmas un izvelkamie virtuves grozi. Grozu mehānismi ne tikai palīdz ieviest organizētu kartību virtuvē, bet arī ir praktisks un funkcionāls veids, kā uzglabāt virtuvē nepieciešamos rīkus un piederumus, kuri būs pieejami rokas stiepiena attālumā. 

Ērtas un funckionālas virtuves atslēga slēpjas detaļās. Eleganti rokturi, glītas rāmīšu fasādes un gaumīgi pārdomāts virtuves mēbeļu dizains veido patīkamu koptēlu, kas saskan ar gaišā skandināvu stila tendencēm.

Ja arī Jūs vēlaties gaišu risinājumu savam mājoklim, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Share your thoughts