virtuves mēbeles ar fenix

Virtuves mēbeles ar fenix fasādēm

Virtuves mēbeles ar fenix fasādēm

Katra mājoklī ir detaļas, kas piešķir specifisku noskaņu un ietekmē ne tikai atsevišķus dizaina elementus, bet arī visu mājokļa interjera izjūtu. Tas var būt kāds dekors, fasādes tonis vai, piemēram, virtuves virsma. Šajā gadījumā virtuves telpā dominē Fenix nanomateriāls, kas arī nosaka pārējo dizaina noskaņu.

Virtuve ar melnām fasādēm

Virtuves fasādes

Fenix nanomateriāls ir jauninājums fasāžu jomā, kas vienā vietā apvieno unikālas īpašības. Pirmo reizi ieraugot Fenix fasādi, uzreiz radīsies iespaids, ka tā ir neierasti tumša, gandrīz bez atspīdumiem. Tas ir iespējams pateicoties Fenix speciālajam nanotehnoloģiju pārklājumam, kas absorbē gandrīz visu redzamās gaismas spektru. Papildus, šis pārklājums padara virsmu īpaši izturīgu pret skrāpējumiem un citiem ārējiem faktoriem, turklāt tas efektīvi noslēpj netīrumus, salīdzinot ar citām alternatīvām.

Virtuves mēbeles ar fenix fasādēm melnā krāsā

Galda virsma

Virtuves noskaņas veidošanā lielu lomu spēlē arī virsma, kura šajā projektā ir saskaņota ar fasādēm, lai radītu vienotu, harmonisku interjera zonu. Dekton akmens virsma ir izturīga un eleganta. Uz tās var izliet jebkādu šķidrumu bez raizēm par bojājumiem, turklāt to ir ļoti viegli uzturēt tīru un par skrāpējumiem vispār var aizmirst – tie uz virsmas vairs nebūs redzami!

Virtuves iekārta ar asmens galda virsmu

Rokturi

Lai saglabātu tīru un harmonisku dizainu, mūsu dizaineri nolēma neiekļaut tradicionālus rokturus. Tāpēc virtuvē tika iestrādāts rokturu profils, lai skapīšus varētu atvērt bez tradicionālo rokturu izmantošanas.

Virtuves skapītis ar LED gaismu

Apgaismojums

Kā jau esam minējuši, apgaismojums ir ļoti svarīgs, tas nosaka, kā izskatīsies virtuves aprises dažādā dienas laikā. Šai gadijumā tika izvēlēts augstas klases Šveices uzņēmuma L.E.S.S LED apgaismojums, kurš izskatās kā vienots gaismas elements, līdzinās stieplītei, kas izstaro gaismu.

Skapīši ar Blum mehānismu

Furnitūras mehānismi

Virtuve ir bagātīgi papildināta ar augstas kvalitātes risinājumiem, piemēram, Blum furnitūru un citiem mehānismiem. Mūsu dizaineri rūpējās ne tikai par virtuvi, bet arī par citiem mājokļa aspektiem – mēbelējot arī vannasistabu, guļamistabas skapi un citus telpu elementus.

Virtuves izlietne

Nanomateriāli

Nanomateriāli dizaina interjerā ir salīdzinoši jauns fenomens, bet jau šobrīd tie ir parādījuši savas priekšrocības. Tos ir vieglāk uzturēt tīrus, tie ir izturīgāki pret ārējiem faktoriem un neuzkrāj netīrumus – ko gan vēl varētu vēlēties?

Virtuves galds un melna virtuves iekārta

Vēlies sev šādas virtuves mēbeles ar fenix fasādēm

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, bet vēl nav pilnīgi skaidrs, kur sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz jebkuru Jūsu jautājumu! Piesakieties 3D virtuves dizaina vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai šeit.

Share your thoughts