Skandināvu stils krēmīgos toņos

Skandināvu stils

Kad runa ir par tīru virtuves dizainu, kurā nav nekas lieks, uzreiz prātā nāk skandināvu stils. Tā gaumīgās un pieslīpētās dizaina nianses, uzglabāšanas risinājumi un gaišā krāsu palete to padara īpaši pievilcīgu katram jauna virtuves projekta uzsācējam.

Skandināvu stils mājokļa interjera izpausmē

Šajā virtuvē spilgti atspoguļojas viena no galvenajām skandināvu stila iezīmēm. Krāsu palete ieturēta gaišos, krēmīgos toņos, tādejādi izceļot mēbeles, padarot arī pārējo telpu gaišāku, papildus piešķirot plašuma izjūtu. Jo īpaši svarīgi, ja ņem vērā, cik mazu dabīgo apgaismojumu saņemam ziemeļos.

Flīžu sienas panelis ar akmens galda virsma ar metāla mēbeļu rokturi

Tekstūras ziņā ne visām jūsu virsmām jābūt izgatavotām no tā paša materiāla. Virtuves dizains ir Jūsu vēlmju atspoguļojums, tāpēc uztveriet stilu principus kā vadlīnijas. Ja risinājums, kas ietver dažādas virsmas ir ir izstrādāts un pareizi uzstādīts, tas var pievienot jūsu virtuvei vizuāli interesantāku piesitienu un faktūru.

Baltas Virtuves mēbeles

Gaumīgi glabāšanas risinājumi iet roku rokā ar skandināvijas interjera pamatprincipiem. Skapji no grīdas līdz griestiem arī palīdz radīt plūdenu, nepiesārņotu izskatu, un nekas nesaka “tīrs un mūsdienīgs”, kā skapīši ar smalkiem rokturiem.

Virtuve ar galdu un krēslu skandināvu stilā

Skandināvu stila kopsavilkums

Skandināvu stila interjers kalpo kā lieliska iedvesma, kuru mūsu dizaineri noteikti iesaka apsvērt sava virtuves projekta izstrādei. Gaišie toņi kombinācijā ar plūdenām līnijām un elegantu minimālismu rada lielisku koptēlu, kas nekad nenovecos.

Mājokļa interieurs baltās krāsās

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts