Melnas virtuves mēbeles – mūsdienu standarts

Melnas virtuves mēbeles

Gaišās un baltās virtuves ir klasika, kas nekad nezaudēs savu šarmu, taču arvien biežāk manāms, ka mājokļu saimnieki savam jaunākajam virtuves projektam izvēlās tieši melnos toņus. Tumšo virtuvju tendence aizsākās jau pirms vairākiem gadiem, taču ar katru gadu tā kļūst izteiktāka. 

Melnas virtuves mēbeles plusi

Tumšie toņi jau pēc to dabas ir dramatiskāki un padara visu izteiksmīgāku. Melnā ir krāsa, kuru interjerā pamanīs. Melnais arī lieliski pieskaņojas praktiski jebkuram virtuves stilam, melnais izskatīsies lieliski jebkur, tāpēc, ja Jūs vēlaties izsmalcinātas virtuves mēbeles ar universālu paleti, tad melno un citus tumšos toņus ir vērts nopietni apsvērt kā vienu no opcijām.

Melnas virtuves iespējamie mīnusi

Viens no lielākajiem mīnusiem melnām virtuves mēbelē ir tas, ka tumšie toņi liek telpai izskatīties mazākai un šaurākai nekā tā patiesībā ir, tāpēc melno krāsu nevajadzētu izvēlēties kompaktiem projektiem. Papildus, kamēr baltā krāsa visu gaismas spektru atstaro, melnā to absorbē, tāpēc arī nepieicešams kārtīgāk piedomāt pie apgaismojuma risinājumiem.

Lieliskas melnas virtuves mēbeles noslēpums? Atjautīgi apgaismojuma risinājumi, kā piemēram L.E.S.S. jaunākās paaudzes LED gaismekļi un pēc iespējas vairāk jāpielieto dabīgais apgaismojums.

Kā  tieši iekļaut melno krāsu virtuves dizainā?

Dažādāki akcenti spēlē milzīgu lomu jebkuras interjera daļas plānošanā, tāpēc to pašu var attiecināt arī uz virtuves telpu. Elgenanti piemeklēti akcenti ir lielisks veids kā ienest telpā citus toņus un noskaņu, taču nemainot neko citu.

Melnas virtuves fasādes lieliski izceļ mēbeles, kad kombinācijā ar gaišākām sienām un virsmām vai arī tās var būt kā papildinājums jau tumšāka stila telpā. Tur ir tā melno toņu būtība – tie tik tiešām var tikt kombinēti ar jebko citu!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts